Elissa

4,8/10  (4 Oy) · 
7 okunma  · 
1 beğeni  · 
553 gösterim
Huzursuzluğum devam ediyordu. Kesinlikle yasalara aykırı bir iş yapıyorduk, yakalanırsak o belki paçayı kurtarabilirdi ama benim durumum hiç de öyle olmayacaktı. Birden durgunlaştığımı görünce yaşadığım tereddüdü hissetmiş gibi fısıldadı. 'Ne o, yoksa korkuyor musun ' diye sordu.
Orhan tuzağa mı düşürülmüştü Sevdiği kadın ona yalan mı söylüyordu Yetka ne kadar haklıydı Kıvanç denen bu adam da kimdi Elissa ile tanıştığı o gün, Orhan için atölyesinde resim yaptığı günler sona ermişti. Aşk ve entrika dolu yeni bir hayat onu bekliyordu. Gizemli bir maceranın içine sürüklenen Orhan, aklını kemiren kuşkudan kurtulmak için ne kadar ileri gidecekti
 • Baskı Tarihi:
  Mayıs 2012
 • Sayfa Sayısı:
  239
 • ISBN:
  9786051064789
 • Yayınevi:
  Alfa Basım Yayım Dağıtım
 • Kitabın Türü:
Serdar Poirot 
05 Nis 2015 · Kitabı okudu · 5/10 puan

Eh işte diyebileceğim klasik bir Osman Aysu romanı. Ünlü bir ressam olan Orhan, kendi sergisinde bir kızla tanışır ve ondan etkilenir. Kıza resmini yapması için modellik teklif eder ve o da kabul eder. Adının Gül olduğunu ama insanların ona Elissa dediğini söyleyen kız modellik yapmaya başlar. Yakın arkadaşı Rıfat ve ressam Yekta ile görüşen Orhan, Elissa'nın aslında göründüğü gibi biri olmadığını fark eder. İşin içinde bir resim dolandırıcılığı mı vardır yoksa gerçek tamamen farklı mıdır? Yine sulu bir erotizm sıkıştırılan bu roman okunmasa da olur diyeceklerimden.

Ayşe Ruveyda Canşimşek 
29 Ağu 2015 · Kitabı okudu · 5 günde · 1/10 puan

Kitabı okudum ama beğendim mi? Hayır. İçindeki olaylar biraz ilgi çekici gibi hep tekrar söz konusu. Uzun lafın kısası okunsa da olur okunmasa daha iyi olur.

DERYA... 
09 Mar 16:08 · Kitabı okudu · 5/10 puan

Klasik Osman aysu kitaplarının biraz dışında...gerilim dozu düşük aşk yönüyle biraz daha ağır basmış...kitap bir kaç saatte okunabilecek türden...dil gayet şade ve akıcı...