Esrarlı Yollar

6,6/10  (11 Oy) · 
23 okunma  · 
5 beğeni  · 
684 gösterim
Kiralık arabayla Asherville'e girdiği o sonbahar öğleden sonrası Joey Shannon'u aniden ter basmıştı. Üzerine birden ağır bir umutsuzluk çöküverdi. Az daha sokağın ortasında bir U dönüşü yapacaktı. Gaz pedalını kökleyip oradan uzaklaşma ve arkasına bile bakmama isteğini güç zaptetti. Kasaba Pennsylvania'nın kömür bölgesinde, madenlerin on yıllar önce kapandığı ve ticaretin çoktan kesildiği yörelerinden birindeydi. Ancak o kadarsefil bir hali vardı ki, gördüğü anda bile yüreği buz gibi olmuş, bir umutsuzluğun eşiğine gelmişti.
...
(Arka Kapak'tan)
 • Baskı Tarihi:
  2005
 • Sayfa Sayısı:
  280
 • ISBN:
  9789751023452
 • Orijinal Adı:
  Strange Highways
 • Çeviri:
  Mehmet Harmancı
 • Yayınevi:
  İnkılâp Kitabevi
 • Kitabın Türü:
Hatice Sultan 
21 Tem 2015 · Kitabı okudu · 5/10 puan

Kitap birkaç farkl hikayeden oluşuyor.Kitaba ismini veren asıl hikaya ''Esrarlı Yollar'' kısa ama insanı heyecanlandıran yer yer gerilmesine sebep olan bir hikaye.Bana çocukça gelen hikayelerde var okuduğumda gerildiğim hikayelerde.Okumayı seven biriyseniz hemen biter zaten.

ibiaryu 
06 Eki 2017 · Kitabı okudu · Beğendi · 7/10 puan

Bir kaç farklı ve son derece güzel hikayeden oluşan roman yine Koontz vasıtasıyla nefes kesiyor üstüne birde sicim gibi geriyor. Ben oldukça beğendim nemalanmak isteyip istememek sizin takdiriniz.

Emre Şeyda 
16 Nis 2016 · Kitabı okudu · 4 günde · Beğendi · 8/10 puan

Koontz'un okuduğum ilk hikaye kitabı. Başka hikaye kitabı var mı bilmiyorum ama hikayede de oldukça usta olduğunu bu kitapta gördüm. Esrarlı Yollar adlı uzun hikayesini çok başarılı buldum açıkçası. Zamanda Yolculuk üzerine yazılmış (Spoiler değil zaten hikayenin amacı bu) çok başarılı bir eser. Diğer hikayelerine gelecek olursam eh iştelik olanı da var çok başarılı olanı da. Bodrumlu olan hikaye beni çok etkiledi. Koontz resmen beni kendisine iyice bağladı. Haydi hayırlısı bakalım.