Kırık Kalpler Tamircisi

7,1/10  (18 Oy) · 
51 okunma  · 
14 beğeni  · 
781 gösterim
Kırık Kalpler Tamircisi, size kaybettiklerinizi geri kazandırmak için var...

Beklenmedik bir anda çok sevdiğiniz ve değer verdiğiniz kişinin fısıldadığı bir sır, hayatınızın akışını değiştirip altüst edebilir. Ancak öyle sırlar vardır ki, sizi uzun süren uykunuzdan uyandırır ve gerçeğin içine çekip kurtarabilir. İşte bu kitabın kahramanları, gizli kalmış olayların yaşamlarını mahvetmesine izin vermeyenler...

Rebecca, Joy ve umuda sığınmak isteyen kalbi kırık insanlar, çıktıkları birbirinden ilginç yolculuklarda, kimsenin bilmediği hayal kırıklıklarını birbirleriyle paylaşarak sevgi, sadakat ve özgürlüğe açılan bir dünyanın var olduğunu gösteriyor. Geçmişin gölgesinde kalmak yerine, umudun peşinden giden bu yolculuğa katılmamak imkânsız!

Bazı Mutluluklar Yolculuklarla Başlar...

"İnsanı sıcaklığıyla sımsıkı saran, zekice yazılmış, eğlenceli ve hayat dolu bir roman…"
Publishers Weekly

"Kırık Kalpler Tamircisi, doğru noktalara değinen sımsıcak bir roman. Senate etkileyici kalemiyle okuyucuyu kendine hayran bırakmaya devam ediyor."
Booklist

"Kırık Kalpler Tamircisi, uzun zamandır hayalini kurduğunuz yolculuğa çıkmanızı ve hiç farkında olmadan ceplerinizde hayat kurtaran derslerle dönmenizi sağlayacak keyifli bir kitap."
Caprice Crane
 • Baskı Tarihi:
  Şubat 2013
 • Sayfa Sayısı:
  432
 • ISBN:
  9786053480884
 • Orijinal Adı:
  The Secret of Joy
 • Çeviri:
  Bahar Yaldız Çelik
 • Yayınevi:
  Martı Yayınları
 • Kitabın Türü:
Pelin Sueda 
30 Ağu 18:01 · Kitabı okudu · 4 günde · Beğendi · 9/10 puan

Melissa Senate,uzun zamandır okunmayı bekleyen bu kitabıyla gönlümü kazandı diyebilirim.Yazarın bütün kitapları elimdeydi ama bir türlü okuyasım gelmiyordu.Bu taze,neşeli ve sıcak hikayesi yazara karşı buzlarımı eritti.Kitabın ayracını sayfa arasına koyduğumda bile okuma isteğim vardı hala.Tadını çıkarabilmek için dört günde bitirdim yoksa iki günde bitirebilirdim,o kadar akıcı ve sürükleyiciydi.Bu da demek oluyor ki favori bir yazarın yolu açılıyor. :)

Nazan gercek 
29 Tem 21:21 · Kitabı okudu · 4 günde · 7/10 puan

Sizi yormadan alıp uzaklara gotüreyen sıcacık bir hikaye kitaba gelince Rebecca' nin babasının ölümüyle gizli olan herşey açığa çıkmıştır. Babasının daha önceden yaşadığı bir ilişkiden bir kız cocugu vardır. Rebecca nin hayatta istediği kız kardeşine acaba kavusabilecekmi? Ben sevdim kitabı belki sizde seversiniz..... Bol kitaplı günleriniz olsun

Çalışkanarı Çiğdem Özdemir 
25 Kas 2014 · Kitabı okudu · Beğendi · 7/10 puan

Basit, TV filmi tadında, sizi öyle alıp sarmalayıp dünyadan koparma iddiası olmadan ama çok da sıkmadan ilerleyen bir dramdı. Kütüphanenizde olmak zorunda değil ama okursanız da iyi edersiniz.

Muharrem Armağan 
21 Tem 21:05 · Kitabı okudu · Beğendi · 7/10 puan

Anlatımı hoş, samimi ve özellikle ilişkiler üzerine oluşan hikayesiyle şeker tadında bir kitap. Kitapta hoşuma gitmeyen tek konuysa güzellik-yakışıklılık algısının sevmek veya sevilmek adına en avantajlarından gösteriliyor olmasıydı örneğin hep şöyle uzun boylu böyle kaslı şöyle çok güzel böyle harika vücut yapısına sahip gibi cümleler dikkatimi çekti çoğu okur buna dikkat etmez ama bu konu bana göre insanların umutsuz ilişkilerindeki en büyük unsurlardan birisi yani güzellik algısı insanlar önce yanına yakışacak kişiyi arayacağına kafa yapısının uyumlu olduğu insanları tercih etse ilişkilerde bu kadar üzüntü olacağını sanmıyorum hemen herkes güzellik benim için ikinci planda desede objektif olarak ilişkilere bakıldığında bu sözlerin doğru olmadığını görebiliriz. Sırf bu konu hakkında bile uzun uzadıya bir yorum yazabilirim ama kitap dışına çıkacağını için burada son vermem gerekiyor. Kitabı okumanızı tavsiye ederim kafanızı rahatlatacak bir kitap.

Şule ALTAN 
15 Kas 2014 · Kitabı okudu · 6/10 puan

Vakit geçirmelik güzel bir kitap.Konusu ilginç aynı zamanda sıradan.

Nejla GÜNEŞ 
13 May 2016 · Kitabı okudu · 9 günde · 7/10 puan

Eğlenceli bir kitaptı. Ancak Aşk Tanrıçası'nın Yemek Okulu referans alınarak okunmamalı.Duygusal, dramatik, heyecan verici, komik ve romantik:)
kolay okunan güzel bir kitap

Müge Göktürk 
03 Tem 17:28 · Kitabı okudu · 3 günde · 6/10 puan

Sürükleyici ve akıcı bir şekilde ilerleyen ama bana göre oldukça basit, sönük kalmış bir kitap.Edebi olarak değil de evliliğe ve kardeşliğe bakış açısından değerlendirerek okuyun derim.

Kitaptan 3 Alıntı