Kırık Kalpler Tamircisi

Melissa Senate
Kırık Kalpler Tamircisi, size kaybettiklerinizi geri kazandırmak için var... Beklenmedik bir anda çok sevdiğiniz ve değer verdiğiniz kişinin fısıldadığı bir sır, hayatınızın akışını değiştirip altüst edebilir. Ancak öyle sırlar vardır ki, sizi uzun süren uykunuzdan uyandırır ve gerçeğin içine çekip kurtarabilir. İşte bu kitabın kahramanları, gizli kalmış olayların yaşamlarını mahvetmesine izin vermeyenler... Rebecca, Joy ve umuda sığınmak isteyen kalbi kırık insanlar, çıktıkları birbirinden ilginç yolculuklarda, kimsenin bilmediği hayal kırıklıklarını birbirleriyle paylaşarak sevgi, sadakat ve özgürlüğe açılan bir dünyanın var olduğunu gösteriyor. Geçmişin gölgesinde kalmak yerine, umudun peşinden giden bu yolculuğa katılmamak imkânsız! Bazı Mutluluklar Yolculuklarla Başlar... "İnsanı sıcaklığıyla sımsıkı saran, zekice yazılmış, eğlenceli ve hayat dolu bir roman…" Publishers Weekly "Kırık Kalpler Tamircisi, doğru noktalara değinen sımsıcak bir roman. Senate etkileyici kalemiyle okuyucuyu kendine hayran bırakmaya devam ediyor." Booklist "Kırık Kalpler Tamircisi, uzun zamandır hayalini kurduğunuz yolculuğa çıkmanızı ve hiç farkında olmadan ceplerinizde hayat kurtaran derslerle dönmenizi sağlayacak keyifli bir kitap." Caprice Crane
Yazar:
Melissa Senate
Melissa Senate
Çevirmen:
Bahar Çelik
Bahar Çelik
Editör:
Rose Mary Samanoğlu
Rose Mary Samanoğlu
Tahmini Okuma Süresi: 12 sa. 14 dk.Sayfa Sayısı: 432Basım Tarihi: Şubat 2013İlk Yayın Tarihi: Ekim 2009Yayınevi: Martı YayınlarıOrijinal Adı: The Secret of Joy
ISBN: 9786053480884Ülke: TürkiyeDil: TürkçeFormat: Karton kapak

Yorumlar ve İncelemeler

Tümünü Gör
432 syf.
9/10 puan verdi
·
4 günde okudu
İlişkilerdeki bazı sorunların nedenleri...
Romanda mənə görə cansıxıcı mövzulara daha çox yer verilib sanki. Yəni, boşanma, aldatma və aldatma ilə doğulan uşaqlar. Beləliklə də bəlkə də bir-birlərindən xəbərsiz yaşayan “üvey kardeşler”. Ama roman dəhşətli dərəcədə də sıxıcı gəlmədi, çünki oxuyan hər kəsi düşündürəcək mövzulara toxunulub. Kitabımızda da Rebecca belə bir həyat sürmüş biridir. Atasından olan üvey bir kız kardeşi var. Və həm atasının istəyi, həm də öz istəyi ilə bacısını axtarmağa başlayır. Kitabda da deyildiyi kimi : bəzi xoşbəxtliklərin yarabmasına səbəb elə məhz yolculuklarmış. Rebecca da bu yolculuk sayəsində həyatında bəzi qərarlar verir... Xoş oxumalar :)
Kırık Kalpler Tamircisi
Kırık Kalpler TamircisiMelissa Senate · Martı Yayınları · 2013323 okunma
Reklam
432 syf.
5/10 puan verdi
·
9 günde okudu
Daha önce okuduğum Aşk Tanrıçasının Yemek Okulu kitabını çok sevmiştim. Ancak bu kitap o kadar hoşuma gitmedi. Kararsızlık en hoşlanmadığım şeylerden biridir. Final 1.5 buçuk sayfaydı. Biraz aceleye gelmiş gibiydi sanki. Melissa Senate'nin tarzı bana daha anaç geliyor. Biraz Kristin Hannah'a benzetiyorum. Aşk biraz az ve maneviyat daha fazla oluyor.
Kırık Kalpler Tamircisi
Kırık Kalpler TamircisiMelissa Senate · Martı Yayınları · 2013323 okunma
432 syf.
·
Puan vermedi
Uzun zamandır böyle eğlenceli, duygulu, hızlı ve dost kokulu bir kitap okumamıştım. :) Pek mutlu oldum, pek sevdim. Sadece baş karakteri değil diğer tüm karakterleri içimde yüreğimde hissettim. Sımsıcak bir kasaba hayatının en yakını oldum. Bir kasaba dostluğu yaşadım, Kumlarda çıplak ayakla yürüdüm kimi zaman, bazen küçük cafeden kahve aldım bende onlarla birlikte, cimleri biçtim, sabah yürüyüşü yaptım Rebecca'yla, ikindi vakti veranda da kitap okudum. Yoldan geçen Joy'a selam verdim. Kitabı okumadım yazarın kalemi sayesinde yaşadım. Böylece Melissa Senate ile tanışmış oldum. Şimdi ise yazarı tanıdıktan sonra gördüğüm bir diğer kitabını Aşk Tanrıçası'nın Yemek Okulu nu okumak istiyorum.
Kırık Kalpler Tamircisi
Kırık Kalpler TamircisiMelissa Senate · Martı Yayınları · 2013323 okunma
Reklam
Reklam
100 öğeden 1 ile 10 arasındakiler gösteriliyor.