Kırık Kalpler Tamircisi

7,0/10  (11 Oy) · 
45 okunma  · 
10 beğeni  · 
742 gösterim
Kırık Kalpler Tamircisi, size kaybettiklerinizi geri kazandırmak için var...

Beklenmedik bir anda çok sevdiğiniz ve değer verdiğiniz kişinin fısıldadığı bir sır, hayatınızın akışını değiştirip altüst edebilir. Ancak öyle sırlar vardır ki, sizi uzun süren uykunuzdan uyandırır ve gerçeğin içine çekip kurtarabilir. İşte bu kitabın kahramanları, gizli kalmış olayların yaşamlarını mahvetmesine izin vermeyenler...

Rebecca, Joy ve umuda sığınmak isteyen kalbi kırık insanlar, çıktıkları birbirinden ilginç yolculuklarda, kimsenin bilmediği hayal kırıklıklarını birbirleriyle paylaşarak sevgi, sadakat ve özgürlüğe açılan bir dünyanın var olduğunu gösteriyor. Geçmişin gölgesinde kalmak yerine, umudun peşinden giden bu yolculuğa katılmamak imkânsız!

Bazı Mutluluklar Yolculuklarla Başlar...

"İnsanı sıcaklığıyla sımsıkı saran, zekice yazılmış, eğlenceli ve hayat dolu bir roman…"
Publishers Weekly

"Kırık Kalpler Tamircisi, doğru noktalara değinen sımsıcak bir roman. Senate etkileyici kalemiyle okuyucuyu kendine hayran bırakmaya devam ediyor."
Booklist

"Kırık Kalpler Tamircisi, uzun zamandır hayalini kurduğunuz yolculuğa çıkmanızı ve hiç farkında olmadan ceplerinizde hayat kurtaran derslerle dönmenizi sağlayacak keyifli bir kitap."
Caprice Crane
 • Baskı Tarihi:
  Şubat 2013
 • Sayfa Sayısı:
  432
 • ISBN:
  9786053480884
 • Orijinal Adı:
  The Secret of Joy
 • Çeviri:
  Bahar Yaldız Çelik
 • Yayınevi:
  Martı Yayınları
 • Kitabın Türü:
Çalışkanarı Çiğdem Özdemir 
25 Kas 2014 · Kitabı okudu · Beğendi · 7/10 puan

Basit, TV filmi tadında, sizi öyle alıp sarmalayıp dünyadan koparma iddiası olmadan ama çok da sıkmadan ilerleyen bir dramdı. Kütüphanenizde olmak zorunda değil ama okursanız da iyi edersiniz.

Şule ALTAN 
15 Kas 2014 · Kitabı okudu · 6/10 puan

Vakit geçirmelik güzel bir kitap.Konusu ilginç aynı zamanda sıradan.

Nejla GÜNEŞ 
13 May 2016 · Kitabı okudu · 9 günde · 7/10 puan

Eğlenceli bir kitaptı. Ancak Aşk Tanrıçası'nın Yemek Okulu referans alınarak okunmamalı.Duygusal, dramatik, heyecan verici, komik ve romantik:)
kolay okunan güzel bir kitap

Kitaptan 2 Alıntı