Kötü Çocuklar - Soluk Soluğa

7,5/10  (19 Oy) · 
59 okunma  · 
12 beğeni  · 
962 gösterim
Bir kız, iki erkek ve bir aşk üçgeninin ateşli hikayesi Olivia Townsend özel biri değildir. Okul ücretini çıkarmak için çalışan, babasının işlerini yürütmesine yardım eden sıradan bir kızdır. Babasını terk edecek ikinci kadın olmamaya kararlıdır, kendi hayatını askıya alması gerekse bile… Olivia için, yapması gereken şeyler bellidir. Fakat, Cash ve Nash Davenport ile tanıştıktan sonra her şey karmaşık hale gelir. Onlar kardeştir. Hem de ikiz. Cash, onun bir erkekte istediği her şeye sahiptir. Tehlikeli ve ne olursa olsun onu yatağa atmayı isteyen seksi, kötü bir erkektir. Olivia'yı baştan çıkarır ve tek bir öpücükle, kötü olduğunu unutturur. Nash, onun bir erkekte ihtiyaç duyduğu her şeydir. Başarılı, sorumluluk sahibi ve son derece tutkulu bir erkektir. Ama o, Liz'in zengin ve güzel kuzeni Marissa ile birliktedir. Yine de bu, Olivia'nın ona baktığında erimesini durdurmaz. Tek bir dokunuşla, neden asla birlikte olamayacaklarını unutturur. Olivia, onların bir şey sakladığını öğrenince, siyah beyaz olan her şey grileşir. Olabildiğince hızlı bir şekilde kaçmasını gerektiren bir şey… Ama kaçmak için çok geçtir. Olivia artık olayların içindedir. Ve aşıktır. İkisine de. İki kardeş de Olivia'nin kalbini titretir. İki kardeş de Olivia'yı heyecanlandırır. Olivia ikisini de ister. Ve onlar da Olivia'yı. Peki, Olivia nasıl bir seçim yapacak?
(Tanıtım Bülteninden)
 • Baskı Tarihi:
  Nisan 2014
 • Sayfa Sayısı:
  300
 • ISBN:
  9786054688166
 • Orijinal Adı:
  Down To You
 • Çeviri:
  Banu Belgi
 • Yayınevi:
  Optimum Kitap
 • Kitabın Türü:
Meryem Özalp 
01 Ağu 03:48 · Kitabı okudu · 8/10 puan

Olivia hem universiteye gidip hem de çalışıyor. Barlarda barmeidlik yapıyor. Durumndan dolayı kuzeni Marissa ile kalmk zorunda. Cash ihtiyaci olan son erkek cunku kotu bir cocuk. En son ki sevgilisi yuzunden kotulerden uzak duruyor. Nash ise sorumluluk sahibi basarili Cash'in tam tersi. Olivia'nin hep istedigi turden. Ama ikisine de birden cekiliyor. Kitabi begendim ve bir sure sonra hic beklemedgm seyler oldu. Gayet iyiydi. Boyle birsey beklemiyordum. Bakalm devam kitaplari nasil :)

PINAR DEĞİRMENCİ 
04 Ağu 16:20 · Kitabı okudu · 1 günde · 9/10 puan

Etkileyici bir seri daha sırları olan esrarengiz
Sevdim mi eh
Hoşuma gitti mi biraz
Çoğu yerde ne biçim bir kız bu kız dediğim
Ve sonucu tahmin ettiğim gibi çıkan bir kitap
Ama merak ediyor muyum ikinci kitabı tabiki devam ediyorum hemen

Şule ALTAN 
09 Kas 2014 · Kitabı okudu · 7/10 puan

Beklentim çok yüksek değildi kapak ve isimden dolayı.Ama beni şaşırtmayı başardı yazar.300 sayfa yaklaşık.Eğlenmek için okunulabilir.

fatma eren 
12 Oca 2016 · Kitabı okudu · Puan vermedi

Bu kitapta beni bayağı şaşırtanlar arasına girdi böle bir sonuç çıkacağını beklemiyordum doğrusu...