Kitap
Oyunbaz

Oyunbaz

Jan Forstner Serisi 2

OKUYACAKLARIMA EKLE
8.7
985 Kişi
2.633
Okunma
919
Beğeni
21,1bin
Gösterim
384 sayfa · 
 Tahmini okuma süresi: 10 sa. 53 dk.
Adı
Oyunbaz (Jan Forstner Serisi 2)
Basım
Türkçe · Türkiye · Pegasus Yayınları · Mart 2014 · Karton kapak · 9786053432449
Orijinal adı
Dunkler Wahn
Diğer baskılar
Oyunbaz
Oyunbaz
Hep seni düşünüyorum, yakında sen de beni aklından çıkaramayacaksın… Psikiyatr Jan Forstner bir gün beklenmedik bir anda, kimden geldiği belli olmayan güller alır. İlk başta güllerin, kitabını okuyan bir hayranından geldiğini düşünen Jan bir süre sonra kasabadaki korkunç cinayetler ile evinin kapısına bırakılan imzasız mektuplar ve hediyeler arasında bir bağlantı kurar. Ona sırılsıklam âşık olduğunu itiraf eden, hiç tanımadığı bir kadından telefon aldığında da her an takip edildiğinin farkına varır. Ve en kötüsü, bu kadını durdurmanın hiçbir yolu yoktur… (Tanıtım Bülteninden)
5 mağazanın 5 ürününün ortalama fiyatı: ₺35,79
8.7
10 üzerinden
985 Puan · 168 İnceleme
Efsa Demir
Oyunbaz'ı inceledi.
384 syf.
·
9 günde
·
Puan vermedi
Her bir sayfasını merakla beklediğim ve geceleri okumaktan korktuğum bir kitap.. kafanızdaki o tek soru sizi kitap boyunca kovalayacak ve sonunda sorunuzun cevabını bulduğunuzda, işte o zaman o tek soru yerini sorulara bırakacak .. uzun zamandır bir filmde bile bu kadar gerilmemiştim. Cümleler, bir insanı ancak bu kadar korkutabilir.
Oyunbaz
8.7/10
· 2.633 okunma
OKUYACAKLARIMA EKLE
17
Çiğdem aydın
Oyunbaz'ı inceledi.
384 syf.
·
19 günde
·
9/10 puan
Tam anlamıyla mükemmel bir romandı. Tabi yine benim istediğim gibi bir sonla bitmedi. Yani ben isterdim Jan ve carla yeniden mutlu olsunlar ama olmadı. Jana karakteri tek kelimeyle muazzamdı. Yalnızca tek bir eksiklik vardı o da benim bildiğim çift kişilik hastalıklarında bilinenin aksine yalnızca iki kişi olmaz ikiden fazla kişilikler barındırırlar. Ama yinede Jana karakteri tam ters köşe olmuş. Umarım severek okursunuz. Ben tabi bu süreyi biraz uzatmış olabilirim o da benim ayıbım olsun
Oyunbaz
8.7/10
· 2.633 okunma
OKUYACAKLARIMA EKLE
8
Szweig
Oyunbaz'ı inceledi.
382 syf.
·
8 günde
·
Beğendi
·
10/10 puan
Kitaplığımda bir yılı aşkın süredir var olup bir türlü klasik okumaktan fırsat bulup da okuyamadığım dehşet güzel bu romanı Sevgili Necip G. hocamızın #28167510(farklı türleri keşfet etkinliği) sayesinde okudum, öncelikle vesile olduğu için kendisine teşekkür ederim. Yazarın okuduğum ilk kitabı oldu. Ve kitap bittikten sonra en arka sayfa da serinin 2. Kitabı bu olduğunu öğrendim büyük bir hayal kırıklığı ve üzüntü yaşadım açıkçası... Önce Şizofren okuyup ondan sonra oyunbaza geçmek lazımmış... Yaklaşık 250. Sayfadan itibaren dehşet sürükleyici! Sayfalar nasıl hızlı geçiyor anlamıyorsunuz...Adam kaçtıkça ben de onun yanında nefes nefese kalmış koşuyormuş gibi hissettim, soluksuz okumak bu olsa gerek :) Ters köşelerle dolu bir kitap...En büyük kötülüğü, en büyük darbeyi en yakınımızdakilerden bizi iyi tanıyan insanlardan yemişizdir şüphesiz, kitapta bunu daha iyi kavrıyorsunuz..(Katil kim?) Bu tarz kitap okumayı çok özlemişim... Kitabın arka kapağında “evde yalnızken okumak için çok cesur olmanız gerekir “ yazısına katılmıyorum aksine komik buldum bu yazıyı korkuyla alakası olmayan psikolojik gerilim tarzında polisiye bir kitap.. Kalın sağlıcakla..
Oyunbaz
8.7/10
· 2.633 okunma
OKUYACAKLARIMA EKLE
92