Son Savaş Narnia Günlükleri 7

8,5/10  (24 Oy) · 
63 okunma  · 
23 beğeni  · 
642 gösterim
Yalanlardan korkuların doğduğu....
sadakatin sınandığı...
umutların tükendiği... Narnia

Narnia, tarihindeki en zor mücadeleyle karşı karşıyadır. Ancak bu sefer tehlike dışardan değil, Narnia'nın içinden gelir. Bu durumu düzeltecek olanlar ise Kral ve ona bağlılıklarını koruyan birkaç dostudur. Tabii eğer başarabilirlerse...
(Arka Kapak)
 • Baskı Tarihi:
  Ocak 2012
 • Sayfa Sayısı:
  209
 • ISBN:
  9789759910891
 • Orijinal Adı:
  The Chronicles Of Narnia The Last Battle
 • Çeviri:
  Müfit Balabanlılar
 • Yayınevi:
  Doğan Egmont Yayıncılık
 • Kitabın Türü:
Rabia 
 15 Haz 21:16 · Kitabı okudu · 1 günde

Narnia serisini okuduğum romanların içinde gördüğüm için çok merak ediyordum, nesini seviyorlar nedir nasıl bir şey diye okumaya başladım, Narnia'nın son serisi çabuk bitsin diye de kafamı kaldırmadan okudum, kitap açıkçası çoçuklara okutulacak türden birşey değil kesinlikle okutulmaması gerekiyor verdiği mesajlar çok ağır hiçbir çoçugun okuyacağı türden değil içinde olumsuzluk var nesini bu kadar begenmişler anlamıyorum. Okuyanı içine çekiyor elinizden de bırakamıyorsunuz ama niyeti çok farklı fantastik olur böyle şeyler diyeceksiniz, tavsiye ne ederim nede etmem çoçuklar okumasın.

Serdar Poirot 
26 Haz 2015 · Kitabı okudu · Beğendi · 9/10 puan

Narnia serisinin oldukça güzel hazırlanmış yedinci ve final romanı. Narnia ülkesinde uzun zamandır Aslan görünmemiştir ve Külyutmaz adında bir maymun bunu değerlendirerek Şaşkoloz adlı eşeği Aslan'mış gibi gösterir ve çeşitli işler çevirmeye başlar. Narnia kralı Tirian ve tek boynuzlu atı Cevher bu gidişi engellemek ister ama maymun Taş denen tanrıya tapan Calormen'lilerle anlaşmıştır ve Narnia halkını kölelik beklemektedir. Tirian esir düşer ancak eski romanlardan Eustace ve Jill onu kurtarır. Hala krala sadık olan bir azınlık vardır. Acaba Tirian ile Calormen'ler arasındaki bu son savaş nasıl geçecektir? Aslan geri dönecek midir? Narnia'nın sonu ne olacaktır? Peter, Edmund, Lucy bunları bir daha görebilecek miyiz? Soluksuz okunan bir roman.

Kitaptan 4 Alıntı