The 100 - İsyan 4. Kitap

8,1/10  (23 Oy) · 
45 okunma  · 
21 beğeni  · 
301 gösterim
Kolonicilerin, Dünya’daki 100 ekibine katılmasının üzerinden aylar geçmiş, bir zamanların çocuk suçluları kurulan yeni düzenin liderleri arasındaki yerlerini almıştır.

Ne var ki huzur içinde geçen günler uzun sürmez ve birlikte ilk bayramlarını kutlamaya hazırlanan Koloniciler ile Dünyalılar bir anda yabancı bir grubun saldırısına uğrar. Saldırganlar çok sayıda insanı öldürüp bir o kadarını da esir alır ve kampın stoklarını yağmalarlar.

Kaçırılanların arasında Wells’in, Octavia’nın ve Glass’ın da olduğunu öğrenen Bellamy ile Clarke arkadaşlarını kurtarmak için kurdukları bir ekiple birlikte yola çıkar.

Başka yerleşimleri yakıp yıkıp yağmalayan bu fanatik topluluğun amacı saflarını büyütüp nükleer savaşın mahvettiği gezegeni “iyileştirmek” ve bunu yapmak için de kendileri dışında herkesi ortadan kaldırmaktır.

Birbirlerine olan bağlılıkları bir kez daha sınanan 100 ekibinin kurtuluş için yapacakları tek bir şey vardır: onları bu ekibin bir parçası yapan isyan ruhunu yeniden uyandırmak.
 • Baskı Tarihi:
  Şubat 2017
 • Sayfa Sayısı:
  285
 • ISBN:
  9786051880822
 • Orijinal Adı:
  Rebellion (The 100 #4)
 • Çeviri:
  Selen Ak
 • Yayınevi:
  Go! Kitap
 • Kitabın Türü:
Kafamın içindekilerinden korkuyorum. O yüzden kitaplara sığınıyorum.
https://www.instagram.com/readerwritercat/
Bak, iki elimi bırakarak yaşayabiliyorum. MSKÜ Twitter/Batuhandiyorki
"Elinizdeki en tehlikeli silah 'kitap' değilse bu dünyada hiçsiniz."
'Seni aradığım her sokakta, kendimi bulmuştum
Yaşamını dolu dolu geciren, kendisini yetistiren, ara vermis olsa da kahve icmeyi seven, koleksiyonculuk yapan, Kucuk Prens hayrani, unicornlarin varligina inanan ve balik kraker yediginde yuzecegine inanacak kadar cocuk bir ruha sahip olan anne.
2 /