The 100 - İsyan 4. Kitap

8,5/10  (14 Oy) · 
24 okunma  · 
15 beğeni  · 
163 gösterim
Kolonicilerin, Dünya’daki 100 ekibine katılmasının üzerinden aylar geçmiş, bir zamanların çocuk suçluları kurulan yeni düzenin liderleri arasındaki yerlerini almıştır.

Ne var ki huzur içinde geçen günler uzun sürmez ve birlikte ilk bayramlarını kutlamaya hazırlanan Koloniciler ile Dünyalılar bir anda yabancı bir grubun saldırısına uğrar. Saldırganlar çok sayıda insanı öldürüp bir o kadarını da esir alır ve kampın stoklarını yağmalarlar.

Kaçırılanların arasında Wells’in, Octavia’nın ve Glass’ın da olduğunu öğrenen Bellamy ile Clarke arkadaşlarını kurtarmak için kurdukları bir ekiple birlikte yola çıkar.

Başka yerleşimleri yakıp yıkıp yağmalayan bu fanatik topluluğun amacı saflarını büyütüp nükleer savaşın mahvettiği gezegeni “iyileştirmek” ve bunu yapmak için de kendileri dışında herkesi ortadan kaldırmaktır.

Birbirlerine olan bağlılıkları bir kez daha sınanan 100 ekibinin kurtuluş için yapacakları tek bir şey vardır: onları bu ekibin bir parçası yapan isyan ruhunu yeniden uyandırmak.
 • Baskı Tarihi:
  Şubat 2017
 • Sayfa Sayısı:
  285
 • ISBN:
  9786051880822
 • Orijinal Adı:
  Rebellion (The 100 #4)
 • Çeviri:
  Selen Ak
 • Yayınevi:
  Go! Kitap
 • Kitabın Türü:
Ki dedim.Bana söz vermeliydi biri. Sesi uzaklardan gelen. Görünmez yıllarla ilgili.
Yaşamını dolu dolu geciren, kendisini yetistiren, koleksiyonculuk yapan ve bunlari fotograf karelerine aktaran, G.Kore asigi, anime sever,anılar biriktiren ve içmeye ara vermis olsa da kahve tutkunu bir anne.
"Kalbinizin raflarına kitaplar dizin."
Okuduğum kitap kısmı 2017 yılını kapsıyor. Önceki okuduklarım yok. Bunu okuyan kişi, profilimdeki uçsuz bucaksız yolculuğa hoşgeldin, ömrünün devamı kitaplarla geçsin.
İnstagram blogumu takip etmek ve bana ulaşmak için : @dambildorunbookstagrami
Kitaplarım, bana yetecek kadar büyük bir krallıktır.
Bu bölümü doldurmanın ne lüzumu var ki.