Akış
Ara
Ne Okusam?
Giriş Yap
Kaydol
Gönderi Oluştur
Yeni kuşak
Devlet için, ülke için çaba harcamak coşku vermiyor onlara.
Sayfa 161Kitabı okudu
Reklam
600 syf.
5/10 puan verdi
·
1 saatte okudu
Ergenlik
İlk kitabı alınca bunu da almıştım betimlemeler yine aynı hep birbirini tekrarlıyor artık okumadım atladım okuyorum bir yere çıkmıyor bir anlamı yok betimleme yapınca oha ya kalemi çok güzel demiyoruz haberiniz olsun sıkıyor olan olayların önüne geçiyor betimlemeler noluyordu ya falan diyorsunuz neyse dava hala çözülemedi olaylar var kitabın son
Yabancı - Veyl
Yabancı - VeylÖznur Yıldırım · Pegasus Yayınları · 20174,647 okunma
·
Puan vermedi
Aptallık
Berbat ötesi kitaplara hakaret etmeyi hiç sevmem yada yazara ama böyle saçma bir sürü kitap var pardon kitap dedim, buna kesilen ağaçlara yazık ağaç görse kahrolur. Zaten ben bu kitabı satın almadım, d&r gördüm ve gözattım . Konusu kuma olmak kumalığı sanki güzel ve normal birşeymiş gibi göstermiş sanki çok iyi birşey gibi göstermiş ya inanmıyorum yok ilk kadın olmak zır yok ikinci kadın olmak zor diye yazı gördüm zaten bu kitap seri ve 3 kitapdan oluşuyor sayfaları karıştırdıkça sinirlendim bir yerde şey yazıyordu evet biz iki kadın bir adamı paylaşıyoruz , Ne !? Adam da diyor ki biri benim aşık olduğum diğeri çocuğumun annesi ayrım yapamam bilmem ne sonra yok kumam üzülür adını şöyle koyalım çocuğuma falan, ya abi şaka mı bu bir de öyle geçinip güzel güzel hayat yaşamaya devam ediyorlar öyle final de. Yazar neyin kafasında anlamış değilim zaten diğer kirabı da böyle saçma sapan sürekli kadınları aşağılayan, psikolojik şiddet içeren şeyler var birde Yazar kadın şaka gibi trajikomik gerçekten
Kuma
KumaŞehnaz Haşimoğlu · Dokuz Yayınları · 2016888 okunma
1/10 puan verdi
OKUMAYIN, OKUTTURMAYIN!
Cidden yazar bunu kaç yaşında yazmış? 10? 11? Bilemedim 13? Çoğu kişinin (ergenlerin büyük ihtimalle) övdüğü kitabı çerez niyetine okuyayım dedim çerez niyetine bile okuyamadım klişeden olsun, başrol kızın ergen ergen tavırları olsun, cringe sahneler olsun. Masal'a araba çarpıyor, acaba kim? Tabi ki birbirlerine 'göt' tarzı argo kelimelerle
Benimle Yan
Benimle YanBeyza Özaydın · Epsilon Yayınevi · 20201,619 okunma
576 syf.
1/10 puan verdi
Saçmalık
Hayatımda okuduğum en berbat kitap bedava gelmezse hayatta para verip almam tüm seriyi okudum karantinaya girdiğimiz zaman ama zaman kaybıydı baş erkek karakter Hardin'in salak baş karakter kadın karakter de ondan salak gidip sakın para verip okumayın pişman olursunuz ben böyle diyince ama o kitapda emek var diyorlar ama her emek verilen şey güzel olmuyor zaten yazar hangi kafa ile yazmış bunu yaşıda küçük değil ki o kadar okunma ve beğenilmeye yuh diyorum kitap da hep tessa ve hardin övülüp duruyor en güzel en masum en saf en namuslu kişi tabii ki tessa diğer kızlar kaşar oluyor nedense ama hardinle kavga edince gidip ondan hoşlanan kişi ile aynı yatakta yatıyor ondan başka bir kız böyle salaklık yapmıyor kimse garsonla flörtleşmiyor hardini kıskandığı için hardin de en erkek en yakışıklı en güçlü en kötü badboy cool olan errrrkek karaker diğer erkekler kim ki yani Hardin hepsi tek yumrukta bayıltır Hardin Tessa ile yatıyor ve bekâretini alıyor bunun için iddaya girmiş kandırmış ama Tessa hemen affediyor salak çünkü bu iki aptal herleye kavga çıkarıyor ama konuşmuyorlar yani neden böyle yapıyosun gel sorunu halledelim diye biri Amerikanın başka eyaletine gitmek istiyor diğeri İngiltereye plan yapıyorlar o kadar ama birbirlerinden habersiz hep kıskanıp olay çıkartıyorlar herkes bunları kıskanıyor falan jfkfkg çünkü en yakışıklı errkek Hardin çünkü en güzel kız Tessa cinesllik barındıran saçma sapan kitap işte
After
AfterAnna Todd · Planeta Internacional · 20141,696 okunma
Reklam
314 syf.
7/10 puan verdi
·
Beğendi
·
10 günde okudu
Paramparça Prens-Kitap Yorumu
Royal serisinin ikinci kitabı olan, Kağıt Prenses' in devam kitabı olan bu kitapta olaylar son hız devam ediyor. Royal Malikanesinin sırları ortaya çıkıyor. Ella hem aşkıyla hem okuldakilerle hem de evin içindekilerle mücadele içindeyken, beş erkek kardeş sadakatlerini sorguluyor. Konudan elimden geldiğince spoiler vermeden bahsetmeye çalıştım lakin ikinci kitap olmasından ve bu kitapta olan olayların birinci kitaba bağlı olmasından pek bir şey yazamadım. Astor Park diye bir lise var. Zengin çocukların gittiği. Klasik dizilerde izlediğimiz eşek şakalarının yapıldığı okul. Kitapta en sevmediğim bölümler bu okulun geçtiği sahnelerdi. Okul o kadar pislik insanlarla doluydu ki sanki ben de o okulda okuyormuş gibi hissettim. Bu yüzden yazarı tebrik ederim çünkü o duyguyu gayet iyi bizlere hissettirmiş. Kitap yine oldukça akıcı. Evet ilk kitaba göre daha az akıcıydı ama yine de oldukça çerezlik ve kafa dağıtıcı bir kitaptı. Sinirli, öfkeli, intikam planları yapan, popüler kız-erkek gruplarının olduğu, işleri güçleri sex olan, intikam dedikleri şeyin çarpık ilişki sayılan bu VELETLERİ okumak isterseniz bu kitap tam size göre. Ama şunu unutmayın: Bu kitap ne kadar toksit, saçma, çarpık ilişkilerle, iğrenç aşklarla dolu olsa da kesinlikle akıcı ve kafanızı dağıtabileceğiniz, hoş (!) vakit geçirebileceğiniz bir kitap.
Paramparça Prens
Paramparça PrensErin Watt · Yabancı Yayınları · 2021822 okunma
512 syf.
1/10 puan verdi
·
367 günde okudu
Spoiler içerebilir dikkat Buket yeni bir mahalleye taşınıyor yeni okula babası zenginmiş ve batmışlar neyse geldiği okul mahalle okulu ama öyle saçma ki psikopat Kağan okulun sahibi gibi birşey neyse tüm kitap boyunca Kağan denen amipin "psikopat"lıklarını okuduk Buket'i taciz bile ediyor ama o kötü bir çocukluk geçirdi bilmem ne falan diyorlar elbette böyle aklanıyor neyse zaten ciddi ciddi okumadım kitabı yani boştu
Psikopat
PsikopatMihri Mavi · Martı Yayınları · 20153,555 okunma
Reed Royal
"Öyle bir biliyorum ki. Sen kendin de dedin, ben senin içini görüyorum. Acılarını ve yalnızlığını görüyorum. Gururunu ve bunun birilerine sırtını yaslamana nasıl engel olduğunu da görüyorum. Büyük kalbini, benim gibi bir şerefsiz de dahil tüm dünyayı korumak istediğini görüyorum." Sesi titredi. "Ben oyun oynamayı bıraktım, Ella. Bu dünyada benim için başka bir kız yok. Eğer onlardan biriyle konuşuyorsam, bil ki senin hakkında konuşuyorumdur. Eğer onlardan birinin yanında yürüdüğümü görüyorsan, bil ki o kişinin sen olmasını diliyorumdur." Bana doğru bir adım attı. "Sen benim için tek kadınsın."
Sayfa 150 - Yabancı YayınlarıKitabı okudu
511 syf.
1/10 puan verdi
·
1 saatte okudu
Böyle saçma şeyler nasıl basılıp kitap oluyor hayret ediyorum lise 1.de bizim sınıfın kızları okuyordu bende merak ettim baktım saçma kurguya saçma karakterlere sahip ki yani kitap demeye bin şahit ister güzel yorumları görüyorum hayret ettim muhtemelen yaşları küçük yada nedesem bilemiyorum ergence kurguydu yazarın kafası yazarken ne âlemdeydi acaba yaşı da küçük değilmiş ki ve bu kadar
Kötü Çocuk
Kötü ÇocukBüşra Küçük · Ephesus Yayınları · 20214,144 okunma
Reklam
428 syf.
4/10 puan verdi
·
Beğendi
·
10 günde okudu
Kitabı beğendim ancak, bazı kitapları okurken, "Bırakmak istemiyorum bir bölüm daha okuyacağım." dersiniz. Şahsen bu kitapta bunu dediğimi hatırlamıyorum. Okunabilir fakat bu kitap yerine daha farklı, daha güzel bir kitap okumak çok daha mantıklı.
Tandem
TandemAnna Jarzab · Pegasus Yayınları · 2016164 okunma
19 öğeden 1 ile 15 arasındakiler gösteriliyor.