Akış
Ara
Ne Okusam?
Giriş Yap
Kaydol
2. El Kitap
Kitaplarımın bir kısmını satıyorum, tamamı hasarsız ve yeni gibi. İlgilenen olursa yorumdan ya da mesajdan ulaşabilir. Teşekkürler 🦋
2. El kitap almanın bir güzel yanı da kitap kapatınız seçme imkanı...
Roger Garaudy
Roger Garaudy
'nin güncel çıkan Timaş yayınevi kitaplarının kapağı düz hiç hoş gelmiyor bana ama bence bu Tedev'den çıkan eski baskıların kapakları daha hoş🥰😍
Reklam
Arkadaşlar ikinci el kitap satımı için daha önce kullandığınız bir site var mı? Bu konuda herhangi bir bilgisi olan var mı? Hangileri güvenilir vs diye.
·
Puan vermedi
Satılık Kitap
Kitabı satıyorum. Yıpranma vs yok. Fiyat için yorum ya da mesaj atarak ulaşabilirsiniz. Sattığım diğer kitapları da profilime ekliyorum, göz atabilirsiniz.
Sofie'nin Dünyası
Sofie'nin DünyasıJostein Gaarder · Pan Yayıncılık · 202036,7bin okunma
Sahaftan kitap satın almak
Siz olsanız temiz bakılmış ve kitabı açtığınız zaman o eski mayhoş kokuyu anımsamak için sahaftan kitap almayı tercih eder misiniz ? Yoksa yeni basılmış hiç bir geçmişi olmayan kitapları mı tercih edersiniz ?
·
Puan vermedi
Satılık Kitap
Kötü çocuk serisinin ilk kitabı satılık, tüm seri profilimde. Yıpranma yok, ciltli +poster Fiyat için yorum ya da mesaj atarak ulaşabilirsiniz. Sattığım diğer kitapları da profilime ekliyorum, göz atabilirsiniz.
Kötü Çocuk
Kötü ÇocukBüşra Küçük · Ephesus Yayınları · 20214,173 okunma
Reklam
·
Puan vermedi
Satılık Kitap
Ateşle Oynama/Asude kitabını eklediğim baskıyla satıyorum. Yıpranma vs yok, ciltli ve yeni gibi. Yorumdan ya da mesajdan ulaşabilirsiniz. Sattığım diğer kitapları da profilime ekleyeceğim, göz atabilirsiniz.
Ateşle Oynama
Ateşle OynamaAsude · Ephesus Yayınları · 2018482 okunma
·
Puan vermedi
Satılık Kitap
Babam İflas Edince/ Asude kitabı satılık yıpranma yok, ciltli Fiyat için yorum ya da mesaj atarak ulaşabilirsiniz. Sattığım diğer kitapları da profilime ekliyorum, göz atabilirsiniz.
Babam İflas Edince
Babam İflas EdinceAsude · Ephesus Yayınları · 2016807 okunma
·
Puan vermedi
Satılık Kitap
Sözleşme serisinin ikinci kitabı satılıktır. İlk kitabı da profilimde bulabilirsiniz. Fiyat için yorum ya da mesaj atarak ulaşabilirsiniz. Sattığım diğer kitapları da profilime ekliyorum, göz atabilirsiniz.
Sözleşme 2
Sözleşme 2Çağla Aktürk · Agapi Yayınevi · 2018418 okunma
·
Puan vermedi
Satılık Kitap
Elya Şeytanı kitabı satılık Yıpranma yok, ciltli Fiyat için yorum ya da mesaj atarak ulaşabilirsiniz. Sattığım diğer kitapları da profilime ekliyorum, göz atabilirsiniz.
Elya Şeytanı
Elya ŞeytanıHasibe · Ephesus Yayınları · 201778 okunma
Reklam
·
Puan vermedi
Satılık Kitap
Kötü Çocuk serinin son kitabı satılık Serin ilk üç kitabı profilimde Yıpranma yok, ciltli +poster Fiyat için yorum ya da mesaj atarak ulaşabilirsiniz. Sattığım diğer kitapları da profilime ekliyorum, göz atabilirsiniz.
Kötü Çocuk IV
Kötü Çocuk IVBüşra Küçük · Ephesus Yayınları · 20171,034 okunma
·
Puan vermedi
Satılık Kitap
Ismarlama Bebek kitabını satıyorum. İsterseniz serinin diğer kitabı Kusursuz Plan/Fatih Murat Arsal ile beraber alabilirsiniz. Yorum ya da mesaj atarak ulaşabilirsiniz. Sattığım diğer kitapları da profilime ekliyorum, göz atabilirsiniz.
Ismarlama Bebek
Ismarlama BebekFatih Murat Arsal · Ephesus Yayınları · 2015822 okunma
176 syf.
·
Puan vermedi
·
5 günde okudu
Satılık Kitap
Dua kader değiştirir kitabı satılık. Yıpranma yok, karton kapak. Fiyat için yorum ya da mesaj atarak ulaşabilirsiniz. Sattığım diğer kitapları da profilime ekliyorum, göz atabilirsiniz.
Dua Kader Değiştirir
Dua Kader DeğiştirirEthem Emin Nemutlu · Olimpos Yayınları · 20182,538 okunma
·
Puan vermedi
Satılık Kitap
Kötü Çocuk serisinin 3. kitabı satılık Tüm seri profilimde yıpranma yok, ciltli +posterli Fiyat için yorum ya da mesaj atarak ulaşabilirsiniz. Sattığım diğer kitapları da profilime ekliyorum, göz atabilirsiniz.
Kötü Çocuk III
Kötü Çocuk IIIBüşra Küçük · Ephesus Yayınları · 20161,652 okunma
·
Puan vermedi
Satılık Kitap
Sözleşme kitabı satılıktır, devam kitabını da alabilirsiniz. Yıpranma yok, ciltli Fiyat için yorum ya da mesaj atarak ulaşabilirsiniz. Sattığım diğer kitapları da profilime ekliyorum, göz atabilirsiniz.
Sözleşme
SözleşmeÇağla Aktürk · Agapi Yayınları · 2017582 okunma
39 öğeden 1 ile 15 arasındakiler gösteriliyor.