Kişisel kitap arşivinizi oluşturmak, okurları, kitapları, yazarları ve konuları takip etmek için 2milyon+ okurun arasına katılın.
Akış
Ara
Paylaş
Alışveriş
Popüler
Keşfet
Ne Okusam?
Keşfet
Kitaplar
Yazarlar
Okurlar
İncelemeler
Alıntılar
İletiler
Dergiler
Çevirmenler
Kitap Türleri
Hedefler
1000Kitap Android UygulamasıÜCRETSİZ – Google Play'den indirin
1000Kitap iOS UygulamasıÜCRETSİZ – App Store'dan alın
Akış
Ara
Paylaş
Alışveriş
Popüler
Keşfet
Ne Okusam?
Kitaplar
Yazarlar
Okurlar
İncelemeler
Alıntılar
Profil
🎉🎉
kâri
kâri
@uzumcicegi
·
29 Kasım 2021 11:22
Dünyanın yavan gündemlerine, muhabbetimin zerresini kaptırmıyorum.
Düzyazı
Oğuz Aktürk
Oğuz Aktürk
Nasıl fikir kardeşliği yürütüyoruz şaşırmamak mümkün değil. Bu adamın düşüncelerini çok taktir ediyorum. Ayrıca bu ay bu kitabı okuyup yorumluyoruz. Kaliteli insanlara rastlamak hayattaki en güzel şey.
Düzyazı
Vücudunuzun asidik olduğunu nasıl test edebilirsiniz? Koyu idrar, aşırı kokulu dışkı, aşırı kokulu ter varsa vücudunuzu alkali yapmalısınız.
Düzyazı
Çocukluğumda, Dostoyevski'nin nihilist karamsarlığı ve olağanüstü insancıllığı, sonraları Pavese'nin büyük yaşam ve ölüm arayışı, intihar özlemi ve şimdilerde Peter Weiss'in faşizm ve insanın insan tarafından öldürülmesi mekanizması karşısındaki insancıl direnişini duymak, bilmek, okumak, algılamak yaşamının en önemli karşılaşmaları değil mi?Sayfa 66 - Yapı Kredi Yayınları, 23. baskı, Çev. Sezer Duru
Düzyazı
İşte "beğendiğim" insanlar: - lodosta başı ağrımayanlar, - insan dramının bilincinde olmayanlar, - her sanat yapıtını aynı biçim ve aynı ölçü ile algılayanlar, - uçakta iştahla yemek yiyenler, - karı veya kocasına hayranlık duyanlar, - kendilerine hakim olmaları... Sayfa 62 - Yapı Kredi Yayınları, 23. baskı, Çev. Sezer Duru
Düzyazı
2348
111 öğeden 1 ile 15 arasındakiler gösteriliyor.