Kişisel kitap arşivinizi oluşturmak, okurları, kitapları, yazarları ve konuları takip etmek için 2milyon+ okurun arasına katılın.
Akış
Ara
Paylaş
Popüler
Keşfet
Alışveriş
Ne Okusam?
Kitaplar
Yazarlar
Okurlar
İncelemeler
Alıntılar
%17 (20/112)
Önyargı (;
İnsan Ne Zaman Evindedir ..? Arkadaş, pandemide tabiki deyip kitaba haksızlık etmek istemiyorum.Belli ki bir şeyleri sorgulamamız isteniyor. Ve umarım cümleler uzun ve sıkıcı değildir derken birkaç sayfa okudum ve evet akıcı güzel ilerliyor. İlk sayfada bir pasaj var ki...
Peki artık Mr. Roschester gözüme çirkin görünüyor muydu? Hayır, sevgili okur. Minnettarlığım, hepsi ayrı keyif veren içten anılarım sayesinde yüzü, görmekten en mutlu olduğum şeye dönüşmüştü.
Sevgili Ahmet.. Ben de.. Ceketimi yağmurlara astığımdan beri Tehlikeli şiir okur Dünya'ya sataşırım..
420 syf.
·
2 saatte okudu
Sevgili okur kardeşlerim, bu kitabı incelemek yerine,öğretmen ve geleceğin ebeveyni olarak çocuklarımız için daha yararlı şeyleri 14 maddede sayacağım, kitaptan yola çıkarak. 1. Çocuklarımız zaten bizi anlar diye bir şey yok. Onlara kendimizi anlatmalıyız. Bir şeyi...
Lütfen Beni Anla
Lütfen Beni Anla
8/10 · 631 okunma
"Çay alır mıydınız?" Bu cümleye dikkat edin sevgili okur. Bir düşüncenizi söylediğiniz anda çay teklif eden kimse, size katılmıyor demektir.
234838
8,4bin öğeden 1 ile 10 arasındakiler gösteriliyor.