Muhammet Tosun, Big Boss'u inceledi.
20 Şub 12:59 · Kitabı okudu · 28 günde · Beğendi · 7/10 puan

Bazı noktalar gerçekten ele alınması gereken noktalar fakat bir kaç tane konunun ön yargılı olarak ele alındığını düşünmekteyim. Özellikle hasta olması kısmının kamuoyuyla paylaşılmasının şahsen uygun olmadığını düşünüyorum. Seversin sevmezsin nihayetinde cumhurbaşkanı ve ordunun başkomutanı

M. ŞAHİN MİRZAOĞLU, Big Boss'u inceledi.
 04 Oca 16:15 · Kitabı okudu · 8 günde · Beğendi · 9/10 puan

Her şeyden önce yazarın hiç sıkılmadan erinmeden yaptığı arastirmalarla bizlere gerçeği sunmasını ve cesaretini takdir ediyorum. Herkesin bilinçlenmesi için muhakkak okunması gereken kitap demek ki ne çok mevzular varmış bizim bilmediğimiz !
Yalansız siyasetin olmadığı bir ülkede yaşıyoruz. Her şeye rağmen olmayan bir üniversiteden mezun olan bir lideri var ülkenin :( yazık çok yazık gerçekten yazara helal olsun diyorum.

M. ŞAHİN MİRZAOĞLU, bir alıntı ekledi.
04 Oca 16:08 · Kitabı okudu · İnceledi · Beğendi · 9/10 puan

"O yüzden gerçeği yüceltmek gerçeği aramak bu ülkeye ve insanına yapılacak en büyük iyilik."

Big Boss, Mustafa HoşBig Boss, Mustafa Hoş
M. ŞAHİN MİRZAOĞLU, bir alıntı ekledi.
04 Oca 02:04 · Kitabı okudu · İnceledi · Beğendi · 9/10 puan

Adnan şenses " Erdoğan allah'ın bir lütfudur."

Big Boss, Mustafa HoşBig Boss, Mustafa Hoş
M. ŞAHİN MİRZAOĞLU, bir alıntı ekledi.
 04 Oca 02:01 · Kitabı okudu · İnceledi · Beğendi · 9/10 puan

yıl 1994 " 3. Köprü cinayettir."
yıl 2014 "Zafer anıtı olacaktır zafer."

Big Boss, Mustafa Hoş (undefined)Big Boss, Mustafa Hoş (undefined)
M. ŞAHİN MİRZAOĞLU, bir alıntı ekledi.
04 Oca 01:59 · Kitabı okudu · İnceledi · Beğendi · 9/10 puan

"Tayyip allah yolunun bekçisidir tayyibi üzmek allahı üzmektir."

Big Boss, Mustafa HoşBig Boss, Mustafa Hoş
Buket Tımaç, Big Boss'u inceledi.
21 Ara 2017 · Kitabı okudu · 2 günde · 10/10 puan

Mustafa Hoş'u tanımama vesile olan Big Boss kitabı,siyasi bir kitap Recep Tayip Erdoğan'ı tanımak isteyenler bir göz atsın derim.Öyle kutsal kitaplardan değil yalnız onu da diyeyim.Yazarın diğer kitaplarını da mutlaka alacağım. Ve kitaptan bir alıntıyla veda edeyim. "Öyle bir zamanda yaşıyoruz ki çok sayıda eğitimli,vasıflı insan gerçeği saygı duymaya değer bir şey olarak görmüyor. Politikacılar ve halkla ilişkiler mensupları tipik olarak saçmalığın,yalanın ve diğer tür sahtekarlıkların, dolandırıcılığın en üretken mensupları...Gerçek olmadan yaşayamayız.Gerçeğe sadece nasıl iyi yaşayabileceğimizi anlamak için ihtiyaç duymayız,hayatta kalabilmek için de ona ihtiyacımız var. Ayrıca gerçek öyle kolayca gözardı edebileceğimiz bir şey de değil. Gerçeğe kayıtsız kalmak sadece ihmalkâr bir düşüncesizlik değildir.Böylesi bir tutumun ölümcül sonuçları olduğu kısa zamanda anlaşılır.Gerçeğin bizim için neden önemli olduğunu anladığımız müddetçe,makul olarak, gerçeği istemek ve onu elde etmek çabasından uzak duramayız. "

Buket Tımaç, bir alıntı ekledi.
 21 Ara 2017 · Kitabı okudu · İnceledi · 10/10 puan

"Öyle bir zamanda yaşıyoruz ki çok sayıda eğitimli,vasıflı insan gerçeği saygı duymaya değer bir şey olarak görmüyor.Politikacılar ve halkla ilişkiler mensupları tipik olarak saçmalığın,yalanın ve diğer tür sahtekarlıkların, dolandırıcılığın en üretken mensupları...Gerçek olmadan yaşayamayız. Gerçeğe sadece nasıl iyi yaşayabileceğimizi anlamak için ihtiyaç duymayız,hayatta kalabilmek için de ona ihtiyacımız var. Ayrıca gerçek öyle kolayca gözardı edebileceğimiz bir şey de değil. Gerçeğe kayıtsız kalmak sadece ihmalkâr bir düşüncesizlik değildir.Böylesi bir tutumun ölümcül sonuçları olduğu kısa zamanda anlaşılır.Gerçeğin bizim için neden önemli olduğunu anladığımız müddetçe,makul olarak, gerçeği istemek ve onu elde etmek çabasından uzak duramayız. "

Big Boss, Mustafa Hoş (Sayfa 277 - Destek Yayınları)Big Boss, Mustafa Hoş (Sayfa 277 - Destek Yayınları)
Buket Tımaç, bir alıntı ekledi.
20 Ara 2017 · Kitabı okudu · İnceledi · 10/10 puan

"Bence olaylar ve durumlar karşısında bir menfaat gördüğü anda anında ona uyum sağlama becerisi öyle hafife alınacak bir beceri değildir."

Big Boss, Mustafa Hoş (Sayfa 13)Big Boss, Mustafa Hoş (Sayfa 13)