Bilincim Sana Söylüyorum, Bilinçaltım Sen Anla

6,0/10  (4 Oy) · 
9 okunma  · 
2 beğeni  · 
237 gösterim
Bilinçaltımız… En sessiz ve en bilge yanımız…

Doğduğumuz günden beri bizimle birlikte yol alan en sadık arkadaşımız… Biz onu ihmal etsek de, o bizi hiç ihmal etmedi. Ona ne söylersek söyleyelim, koşulsuzca kabul etti.

Eğer hayatınızda bir şeylerin değişmesini istiyorsanız, ikna etmeniz gereken ilk parçanız bilinçaltınızdır. Ve bu kitapla birlikte siz, bilinçaltınıza söz geçirmeye başlayacaksınız…

Sürekli fazla kilolarından şikâyet eden bir bayan vardı. Kendisine hep "25 kilo vermeliyim, 25 kilo fazlamdan kurtulmalıyım" der dururdu. Günün birinde bir trafik kazası geçirdi ve bir bacağını kaybetti. Bacağı tam 25 kiloydu!

Bilinçaltı zihniniz şakadan anlamaz! Söylediğiniz her şeyi birebir doğru olarak kabul eder. O nedenle ağzınızdan çıkan her bir sözcük sizin kaderinizi değiştirebilir.

Söylediklerinize, düşündüklerinize ve hissettiklerinize dikkat edin! Çünkü sizi sessizce dinleyen ve söylediğiniz her söze itaat eden bir bilinçaltı zihniniz var…
(Tanıtım Bülteninden)
 • Baskı Tarihi:
  160
 • Sayfa Sayısı:
  2015
 • ISBN:
  9786054663118
 • Yayınevi:
  Çay Yayınları
 • Kitabın Türü:
Lord Among Wolves 
 08 Nis 09:18 · Kitabı okudu · Puan vermedi

kitap bildiğin ''bencilliği'' ögütlüyor hayatın merkezine kendini koyup dünyanın etrafında döndüğünü hayal etmeyi, karşındakine hıııımmmm sen kim köpek! muamelesi yapmayı falan... bi bölümde şöyle bir satır çıktı karşıma ciddi ciddi yazmış bunu ''Kendini çok seviyor, ancak yine de “Acaba sevmediğim bir tarafım var mı?” diye kendine soruyor da olabilirsin. '' hadi ya, kim yapar böyle bir saçmalığı? neyse yinede biz '' bu kendini gazlama kitabından '' ne kadar faydalanabildimize bakalım. adamcagız ugraşmış yazmış. buda bir emek..