6,8/10  (13 Oy) · 
37 okunma  · 
7 beğeni  · 
1.159 gösterim
Dün Hazel başını adamın omuzundan ayırdı. Gözlerine bakıyordu. - Söyle bakalım Ali Aşiroğlu, beni ne kadar seviyorsun? Ali bir an sustu. Biliyordu, ne dese az olacaktı. - Benim seni ne kadar sevdiğimi anlatmaya ne dilim ne de kelimelerim yeter Hazel. Ama elimde olsa seni ne kadar sevmek isterdim biliyor musun? Ezan ile namaz arası kadar... Doğduğumda kulağıma okunan ezan, öldüğüm kılınan cenaze namazıma kadar, her saniye seni sevmek isterdim. Bugün Başer Ali'nin haline üzülmüştü. Tedirgin bir halde sordu. - Ne zamandır görmüyorsun Hazel'i evlat? - Dünya takvimine göre mi soruyorsun ağabey, gönül takvimime göre mi? Bendeki takvime göre bir ömür geçti. - Belki yeniden bir araya gelirsiniz Ali... - Bizim kaderimiz ayrı yazılmış ağabey. Bırak bedenlerimizin bir araya gelmesini, isimlerimizin baş harfleri yan yana gelse bir acıyı ifade ediyoruz. Ali odadan çıktıktan sonra Başer önündeki kağıda iki harf yazdı. ''Ah'' Peki dün ile bugün arasında yaşananlar neydi?
 • Baskı Tarihi:
  Ağustos 2011
 • Sayfa Sayısı:
  496
 • ISBN:
  9786055687113
 • Yayınevi:
  Cinemascope Yayınları
 • Kitabın Türü:

Ali varlıklı ünlü şirket sahibi ama pek de mutlu olmayan , Hazel ise sürekli gülen , neşeli ,Ali'nin şirketinde bir çalışanıdır. Bambaşka hayatları olan bu iki insanın hayatı buluşacaktır ve de Hazel Ali'nin hayatını değiştirecektir .
Aşkın , insan üzerindeki etkisini o kadar güzel anlatan bir kitap ki.. ŞİDDETLE öneriyorum herkese .Harika bu kitap .

Mihriban Kübra Doğan 
01 Oca 19:03 · Kitabı okudu · 4 günde · Beğendi · 8/10 puan

Seriyi çok kısa zamanda okudum. Bu aşk bir çırpıda okunur zira. Film olacağını duyduğumda acaba hangi hislerle izlerim diye düşündüm hep. Ve artık izlememiz gerekiyor

Hazel'i ilk okuduğumda çok garipsemiştim. Yazarın Hazel'in devamı olan kitaplardaki hayal gücü beni afallattı. Hazel'i o kadar benimsemiştim ki gerçek ortaya çıkınca Hazel'e kızamadım bile.

Sedef Kartal 
11 Eyl 2014 · Kitabı okudu · 8/10 puan

ilk defa bir kitabı nasıl anlatacağımı hangi katagoriye koyacağımı bilemedim hayatımda okuduğum en değişik kitaptı sadece şunu söylemek istiyrum bu kitap anlatılmaz okunur

Serdar Poirot 
11 Oca 2015 · Kitabı okudu · Beğendi · 8/10 puan

Oldukça güzel bir kurgu romanı. Aslında bu serinin ilk romanı ama ben her zamanki gibi ilkini en son okudum. Ali Aşıroğlu'nun gençlik dönemini anlatan bu kitapta aşkı, hayalleri ve bir çok şey var. Diğer kitaplarda görülen Semiray, Başer, Şahin, Süreyya Gazel vb bütün karakterlere burada kısaca değiniliyor. Bazı diyalogları şişirme olsa da yine de güzel bir kitap. Zevkle okunanlardan.