İkizlerin Zamanı Ejderha Mızrağı Serisi & Efsaneler Üçlemesi 1.Kitap

8,9/10  (16 Oy) · 
37 okunma  · 
11 beğeni  · 
668 gösterim
İlkbahar Şafağı’nda bıraktığımız Tanis Yarımelf, dev savaşçı Caramon, hırslı ve gizemli kişiliğiyle usta büyücü Raistlin, sevimli ve korkusuz kender Tas ve diğerlerine Raistlin ile karmaşık duygu ve ilişkiler içerisindeki Paladine’ın Kutsal Rahibesi Crysania katılıyor.

Zayıf ve hastalıklı Raistlin’den bütün dengeleri, zamanı bile değiştirebilecek güçlü büyücü Raistlin’e güçlü sağlıklı ama zayıf kişilikli Caramon’dan şişmiş, alkolik Caramon’a…

İkizlerin zıt karakterleri; Ejderhaların Dünyasında Crysania’nın etrafında acımasız bir savaşa doğru sürükleniyorlar…
 • Baskı Tarihi:
  Kasım 2016
 • Sayfa Sayısı:
  456
 • ISBN:
  9786053756071
 • Orijinal Adı:
  Time of the Twins
 • Yayınevi:
  İthaki Yayınları
 • Kitabın Türü:
Yaşar Altıparmak 
13 Şub 09:55 · Kitabı okudu · 2 günde · Beğendi · 7/10 puan

Ejderha mızrağı evrenin de mızrak destanından sonra ikinci serinin başlangıcı olduğu için olaylar çok yavaş gelişiyor. Yüzde yetmişine kadar beni heyecanlandıran herhangi bir olay olmadı; fakat son otuzluk ta sayfaları çevirirken parmaklarımın titrediğini hissedebiliyordum. Umarım ki çok güzel bir üçlemenin başlangıcı olacak.

zerrin ayça yılmazer 
27 Şub 2015 · Kitabı okudu · Beğendi · 7/10 puan

Olayların gidişi geçirdikleri değişim o kadar güzel ki. Crysania ve Raistlin arasındaki çekim ne olacak merakla okuyorsunuz . Hafif puslu ilerliyor , kitapta ilerledikçe manzara netleşiyor ve güzelliği daha çok ortaya çıkıyor. Fantastik sevenlerin okuması gereken bir seri.

Alican Büyükyurt 
20 Tem 2015 · Kitabı okudu · Beğendi · 10/10 puan

Raistlin'den hem nefret edeceğiniz hem saygı duyacağınız, büyük fedakarlıklara şahit olacağınız üçlemenin ilk kitabı. Fantastik sevenlerin kesinlikle hoşuna gidicektir.