Yanlış Bir Adım Myron Bolitar Serisi 5

8,7/10  (25 Oy) · 
69 okunma  · 
16 beğeni  · 
1.118 gösterim
Sırlarla Örtülü Bir Hayat Masumiyetin Gölgesine Sığınamaz!

Anne sevgisinden mahrum büyümüş Brenda, yıllar içinde kendini geliştirmeyi başarmış, zeki ve güçlü bir basketbol yıldızıdır. Fakat kariyerinde hızla zirveye doğru yol alırken babasının ortadan kaybolmasıyla yapayalnız kalır.

Ünlü spor menajeri Myron, başarılı olduğu kadar güzelliğiyle de dikkat çeken bu oyuncunun yaşamında bir şeylerin gizli kaldığını düşünerek, ailesinin geçmişini araştırmaya başlar ve kendisini esrarengiz olayların içinde bulur. Çünkü ortada birilerinin saklamak için öldüğü, diğerlerinin ise bunu korumak için öldürdüğü bir sır vardır.

Peki, bu sır Brenda'yı yeni bir hayata mı yoksa derin bir hiçliğe mi sürükleyecektir?

"Dedektiflik romanlarının geleceğiyle ilgili kaygılarınız varsa unutun gitsin! Bu iş Harlan Coben'le emin ellerde."
-Michael Connelly-

"Olağanüstü karakterlerin yer aldığı, duygusal bir hız trenindeymiş gibi hissettiğiniz sürükleyici ve mizah yüklü bu kitap Coben'in yeteneğini bir kez daha kanıtlar nitelikte."
-Library Journal-

"Tam bir entrika şöleni! Esprili cazibesinin sınırlarını zorlayan başkarakter Myron Bolitar bundan daha etkili ve hayranlık uyandırıcı olamazdı!

Bir sonraki macerasında neler olacağını merak etmek çok keyifli."
-Kirkus Review-

"Yanlış Bir Adım'da ne ararsanız var: Mükemmel karakterler, sağlam bir konu, tırnak yediren bir heyecan ve Harlan Coben'in harika mizah anlayışı. Dolu dolu zaman geçirmek isteyen herkesin okuması gereken bir kitap!"
-Susan Isaacs-
 • Baskı Tarihi:
  Mart 2013
 • Sayfa Sayısı:
  430
 • ISBN:
  9786053481010
 • Orijinal Adı:
  One False Move
 • Çeviri:
  Derya Engin
 • Yayınevi:
  Martı Yayınları
 • Kitabın Türü:
Kumral 
13 Oca 12:41 · Kitabı okudu · Beğendi · 8/10 puan

Yine soluksuz okuyabileceğiniz bir kitap Harlen Coben' dan Yanlış Bir Adım. İlk sayfalardan itibaren hikayenin akışına kendinizi bırakıyorsunuz. Bir ceset ve bulunmayı bekleyen katil! Sorgula, tahmin et ve çözümle! Ben tahminimde yanıldım ama bir bulmacayı çözmeye çalışırkenki zevki aldım. Polisiye severler bu kitapla tanışın!