Musa'nın Çocukları Tayyip ve Emine

7,8/10  (12 Oy) · 
47 okunma  · 
11 beğeni  · 
1.575 gösterim
AKP Genel Başkan Yardımcısı Murat Mercan yazarı ABD'de düzenlenen bir toplantıda CIA Ortadoğu Masası Şefi Richard Perle ve diğer istihbarat örgütlerine şikayet etmiştir.Yazarımız bu kitabında; Tayyip ve Emine Erdoğan'ın doğumundan bugüne kadar olan hayat hikayelerini. Tayip ve AKP'nin İsrail, ABD ve İngiliz büyükelçi ve istihbarat örgütlerinin desteğinde nasıl gelişip serpildiğini görecek, TBMM'de yine bu ülkelerin lehine sergiledikleri faaliyetlerini okuyacaksınız. Tayyip'in Amerikan vatandaşlığı yanında, Arap kökenli olarak tanıttığı eşinin Arap değil, Yahudi soyundan geldiğini ibretle izleyeceksiniz. Keza kendinin de Musa'nın soyundan geldiğini... Kitapta Yasin El Kadı-Tayyip, Tayip-Usame Bin Laden, Tayip-Ülker, Ya-sin El Kadı-Ülker ilişkilerini bulacaksınız.Tayyip'in mal varlığındaki inanılmaz artışlarla, belediye başkan maaşının yanında, belediye şirketlerinden huzur hakkı adı altında aldığı paraları göreceksiniz. Tayyip'in belediye başkanlığı döneminde yapılanması hızlanan "geleceğin başbakanı ve cihat hazırlığının" TBMM'de geldiği son safhalara tanık olacaksınız.
(Tanıtım Bülteninden)
 • Baskı Tarihi:
  Ekim 2007
 • Sayfa Sayısı:
  335
 • ISBN:
  9789944337076
 • Yayınevi:
  Togan Yayıncılık
 • Kitabın Türü:
Serdar Poirot 
12 May 2015 · Kitabı okudu · Beğendi · 8/10 puan

Yazardan güzel bir araştırma eseri daha. Şu an cumhurbaşkanı olan Recep Tayyip Erdoğan'ın hayat öyküsünün anlatıldığı kitapta geçmişteki ve günümüzdeki demeçleri arasındaki farklar, İstanbul Büyükşehir Belediyesi başkanlığı dönemindeki faaliyetleri, siyasi yasağı ve kalkma süreci, dış devletler ve dinlerle olan ilişkileri detaylı bir şekilde anlatılıyor. Bu kitapta da bir soyağacı çıkarılmış. Pek çok gazete haberi de kitabın içerisine eklenmiş. Sürükleyici bir kitap.

Rezzan 
30 Ara 2015 · Kitabı okudu · Beğendi · 9/10 puan

Ülkemizi yönetmeye talip olmuş, defalarca seçim kazanarak yıllarca Başbakanlık yaptıktan sonra Cumhur'un başı seçilmiş ve Günümüz Türkiye'sinde aktif olan kişi ile ilgili yazılanlar hepimizin ilgi alanıdır. Her okur kendi süzgecinden geçirerek değerlendirecek kitabı elbette ama okunmalı diye düşünüyorum.

İlhan Aydoğdu 
14 Haz 2015 · Kitabı okudu · Puan vermedi

Okuması zor bir kitap. Üslub kötü.
Siyasi nedenlerle yazılmasa şahsi kanaatim tutarsız bir kitap olduğu yönünde... Neyse; insana ideolojik ve felsefik olarak bir şey katmayacağı ortada...