Ne Olur İhanet Etme

7,4/10  (28 Oy) · 
128 okunma  · 
27 beğeni  · 
1.162 gösterim
Bunlar kadar vahşi insan düşünemiyorum. Nasıl yazarlar bunu Davut, nasıl yazarlar? Bir türlü inanamıyorum.
- Aşkolsun Tuğba... İslam düşmanlarının yapamayacağı kötülük, yapamayacağı yalan ve iftira var mı ki, sen onlardan beklemiyorsun.
 • Baskı Tarihi:
  2011
 • Sayfa Sayısı:
  560
 • ISBN:
  9756717288
 • Yayınevi:
  Mektup Yayınları
 • Kitabın Türü:
Howler 
06 Tem 2016 · Kitabı okudu · Beğendi · 10/10 puan

Emine şenlikoğlunun okuduğum ikinci eseri daha ama şimdiden diğer kitaplarınıda almayı düşünüyorum.gerçekten dinin ve modern hayatın ayrıntılarına inen bu kitabında dörtdörtlük bir yazım üslubuyla harika bir eser ortaya sunmuş emine şenlikoğlu..

Zehra Candan 
05 Haz 2017 · Kitabı okudu · 6/10 puan

Kitap köy hayatı ve modernizm i sahici bir üslupla ele almış. Romanda bir çok ihanet söz konusu. Bunları Vatana, köy hayatına, Allah'a, Gerçeklere, Anne babaya, eşe olarak sıralayabiliriz.. Kalın bir kitap olmasına rağmen merak ederek okuduğum bir kitap. Kitapta nefes tutarak okuduğunuz yerlerde var sonunda ne olacağını bildiğiniz yerlerde.. Emine Şenlikoğlu nun güzel kitaplarından..

Ne Olur İhanet Etme benzeri kitaplar

Kitaptan 2 Alıntı

Yeni Bir Fitne
-Evet, onları unutuyordum. İslâmi bir filim çıksa televizyonda, ertesi gün basından yaygara kopuyor. "İrtica hortladı" diyorlar. Ama Hristiyanlı, bol kiliseli filmlere ses yok..!

Ne Olur İhanet Etme, Emine Şenlikoğlu (Sayfa 282 - Mektup yayınları)Ne Olur İhanet Etme, Emine Şenlikoğlu (Sayfa 282 - Mektup yayınları)