Öpüşünde Saklı Bridgertons Serisi 7

8,2/10  (21 Oy) · 
87 okunma  · 
18 beğeni  · 
1.087 gösterim
Gareth St. Clair ciddi bir çıkmazdadır. Ondan nefret eden babası St. Clair mülkünü ve mirasını mahvetme yolunda ilerlemektedir. Gareth'ın elindeki tek şey geçmişin sır perdesini kaldırabilecek ve geleceğin anahtarı olan eski bir aile günlüğüdür. Sorun şudur ki günlük İtalyanca kaleme alınmıştır ve genç adam bu dilde tek bir kelime dahi bilmemektedir.

Sosyete bir konuda hemfikirdir: Hyacinth Bridgerton kimselere benzememektedir. İnanılmaz derecede zeki ve açıksözlüdür. Fakat ona dair bir şey - çekici ve eziyet verici - Garet''ı nedense etkisi altına alır.

Her yıl düzenlenen Smythe-Smith Müzikali'nde ikilinin yolları kesişir. Hyacinth İtalyancası mükemmel olmasa da ona günlüğü çevirmeyi teklif eder. Fakat gizemli satırları incelerken peşine düştükleri tüm soruların cevabını birbirlerinde bulurlar. Artık hiçbir şey kusursuz tek bir öpücük kadar saf değildir

"Günümüzün Jane Austen'ı."
Jill Barnett

"Tam anlamıyla kusursuz bir hikâyeci."
Publishers Weekly
 • Baskı Tarihi:
  Kasım 2012
 • Sayfa Sayısı:
  384
 • ISBN:
  9789944826044
 • Orijinal Adı:
  It's In His Kiss
 • Çeviri:
  Banu Belgi
 • Yayınevi:
  Epsilon Yayınevi
 • Kitabın Türü:
Selen Abalı 
24 Mar 23:58 · Kitabı okudu · 1 günde · 8/10 puan

Serinin son kitaplarına doğru gidildikçe her şey biraz daha klişleşmeye başlıyor. Sanki olaylar tekrar ediyor gibi geliyor bana. İlk kitaplarda aldığım tadı asla alamıyorum. Bir noktada da Bridgerton serisinin bitmesine son bir kitap kaldı, onun üzüntüsünü yaşıyorum. Bir dakika, şu an ağlayasım geldi cidden. Resmen seriyi ikinci kez baştan sona okumuş oldum. Kendi kendime şaşırıyorum.
Her neyse. Olumsuz özellikleri artı olarak Leydi Whistledown'un gitmesiyle bölüm başları çok eksik kalmış ve bunu yazar sanki tiyatro oyunuymuşcasına karakterlerin ne yaptığını söylemekle çare bulmuş. Ama hiç mi hiç olmamış...
Yine de her şeye rağmen benim için bambaşka seri, bambaşka bir yazar Quinn.