Öpüşünde Saklı Bridgertons Serisi 7

8,3/10  (16 Oy) · 
76 okunma  · 
14 beğeni  · 
1.045 gösterim
Gareth St. Clair ciddi bir çıkmazdadır. Ondan nefret eden babası St. Clair mülkünü ve mirasını mahvetme yolunda ilerlemektedir. Gareth'ın elindeki tek şey geçmişin sır perdesini kaldırabilecek ve geleceğin anahtarı olan eski bir aile günlüğüdür. Sorun şudur ki günlük İtalyanca kaleme alınmıştır ve genç adam bu dilde tek bir kelime dahi bilmemektedir.

Sosyete bir konuda hemfikirdir: Hyacinth Bridgerton kimselere benzememektedir. İnanılmaz derecede zeki ve açıksözlüdür. Fakat ona dair bir şey - çekici ve eziyet verici - Garet''ı nedense etkisi altına alır.

Her yıl düzenlenen Smythe-Smith Müzikali'nde ikilinin yolları kesişir. Hyacinth İtalyancası mükemmel olmasa da ona günlüğü çevirmeyi teklif eder. Fakat gizemli satırları incelerken peşine düştükleri tüm soruların cevabını birbirlerinde bulurlar. Artık hiçbir şey kusursuz tek bir öpücük kadar saf değildir

"Günümüzün Jane Austen'ı."
Jill Barnett

"Tam anlamıyla kusursuz bir hikâyeci."
Publishers Weekly
 • Baskı Tarihi:
  Kasım 2012
 • Sayfa Sayısı:
  384
 • ISBN:
  9789944826044
 • Orijinal Adı:
  It's In His Kiss
 • Çeviri:
  Banu Belgi
 • Yayınevi:
  Epsilon Yayınevi
 • Kitabın Türü:
PINAR DEĞİRMENCİ 
12 Ağu 2016 · Kitabı okudu · 1 günde · 8/10 puan

Bridgerton serisi 7
Şimdi son kitaba bir kala çok hüzünlüyüm kitap oldukça iyi olduğu için mi yoksa bu kardeşleri özleyeceğim için mi
Yedinci kitapta en küçük kızımızın hikayesi vardı
Ve babasının nefreti yaşayan bir adam
Ve oldukça farklı bir o kadar da zeki iki çift
Zevkli AtışmAli bir kitap
Sevdim hostu sadece sona kadar bazen ruhunu hissetmedim kitabın o eksikliği vardı bana göre ama sonu harikaydı tabi hiç ama hiç beklemediğim şekillde

şule uzundere 
 25 Oca 2017 · Kitabı okudu · 8 günde · Puan vermedi

Julia Quinn en sevdiğim romantik yazarlardan biri. Yazarın özellikle Bridgertons serisinin hayranıyım. Öpüşünde Saklı bu seriden okuduğum 3.kitaptı. Okuduğum diğer iki kitaba göre – Son Söz Aşkın ve Sonsuz Sevgilerimle – bu kitabı biraz sönük buldum. Öpüşünde Saklı serinin 7.kitabıymış. Belki kitapları sırasıyla okusam fikrim değişirdi. Şu an için yazardan okuduğum en az beğendiğim kitap oldu.

ROMANTİK AŞK 
17 Tem 2017 · Kitabı okudu · 2 günde · 9/10 puan

BRİDGERTON SERİSİNİN 7. Sİ AMA BENİM SERİDE EN ÇOK SEVDİĞİM KİTAP OLDU DİYEBİLİRİM. BÜYÜK ANNE İSABELLA'NIN GÜNLÜĞÜ KİTABA BİR BAŞKA MERAK, HEYECAN YÜKLÜYOR. TEK ÜZÜLDÜĞÜM ŞEY KEŞKE ELMASLARI ULABİLSELERDİ. TORUN İSABELLA BULDU AMA KİMSEYE GÖSTERMEDİ.

Maggie 
06 May 2017 · Kitabı okudu · 10 günde · 5/10 puan

Kitabın en iyi yönü Leydi Danbury'di. Onun geçtiği bir çok sahnede baya güldüm. Gareth karakterinin durumu biraz Simon'kisine benziyordu:Babası tarafından istenmeyen çocuk yalnız Gareth'ın durumu az farklı. Sonuç olarak ikisi de baba olayını zor da olsa atlatabilmişlerdi.

Hyacinth'e gelince... Anladığım kadarıyla yazarımızın en sevdiği ancak benimse en gıcık kaptığım dişi Bridgerton'dur. Leydi Danbury'e pek de benzemiyor. Danbury sivri dilli, duygularını çok çok nadir belirten biri. Hyacinth ise sivri dillilikte Danbury'den aşağı kalır tarafı yok ama daha duygusal. Hikaye genel olarak sıkıcıydı. Çiftimizin babaları hakkında düşündükleri kadar heyecan olsun diye elmas olayı ortaya atılmış ama çok da heyecan verici değildi. Sonuç olarak eh işte diyebileceğim bir kitaptı.