1000Kitap Logosu
Sherlock Holmes - Dehşet Vadisi
Sherlock Holmes - Dehşet Vadisi
Sherlock Holmes - Dehşet Vadisi

Sherlock Holmes - Dehşet Vadisi

OKUYACAKLARIMA EKLE
8.4
1.319 Kişi
4.780
Okunma
1.169
Beğeni
27,5bin
Gösterim
239 sayfa · 
 Tahmini okuma süresi: 6 sa. 46 dk.
Adı
Sherlock Holmes - Dehşet Vadisi
Basım
Türkçe · Türkiye · Ezr Yayınları · 2018 · Karton kapak · 9780201379624
Diğer baskılar
7 mağazanın 110 ürününün ortalama fiyatı: ₺12,46
8.4
10 üzerinden
1.319 Puan · 141 İnceleme
rukiye altop
Korku Vadisi - Sherlock Holmes'i inceledi.
193 syf.
·
11 günde
·
8/10 puan
İlk defa Sherlock Holmes serisinden bir kitap okudum. Pek bu seriyi sevmediğim için okuyup okumamakta kararsız kaldım ama iyi ki okumuşum çünkü uzun zamandır böyle heyecanlı kitap okumamıştım. Eserin kurgusu çok iyiydi, yazar birçok yerde ters köşe yaptı ve şaşırtıcı olaylar fazla ama yerindeydi. Kitap içinde kitap yazılmış gibi iki ayrı hikaye vardı. Olayların çözümlenmesi açısından farklı geldi bana. Dili akıcı ve merak uyandırıcıydı. Heyecanla okudum. Bu kitaptan sonra Sherlock Holmes serisine daha sıcak bakarım artık. Okuyacaklara tavsiye ederim.
Korku Vadisi - Sherlock Holmes
OKUYACAKLARIMA EKLE
1
21
esrefeza
Sherlock Holmes - Korku Vadisi'yi inceledi.
272 syf.
·
2 günde
·
Beğendi
·
8/10 puan
En sevdiğim türlerdendir polisiye roman kitapları.Ve sadece Sherlock Holmes okumak istiyorum bir de tabi yerli yazar olarak Ahmet Ümit tercihimdir.Daha bundan iki gün önce serisini(10) aldığım bir tür.Eserlerini okurken nefes nefese kalmak derler ya gerçektende öyle bir durum gerçekleşiyor.Bir an önce okuyup neler olmuş neler bitmiş öğrenmek istiyorsunuz ve kitabı okurken tahmin ettiğiniz hiçbir şey olmuyor.O kadar ters köşeye yatıyor ki tahminleriniz daha fazla tebrike layık oluyor o zmn. Herkese tavsiyemdir.
Sherlock Holmes - Korku Vadisi
OKUYACAKLARIMA EKLE
42
Şeyda jy1
Korku Vadisi - Sherlock Holmes'i inceledi.
272 syf.
·
8 günde
·
10/10 puan
Öncelikle şunu belirtmeliyim ki kitabın hakkı 4 gün. Haddinden fazla kitabı süründürdüğüm gerçeğini sizlerle paylaşmak istiyorum. Bir arkadaşıma da dediğim gibi, "Adam (Arthur Conan Doyle) mezardan kalkıp suratıma tükürürdü 8.gün bitirdiğimi duysa. Neyse kitaba gelmek istiyorum artık. Yine bir Sherlock klasiğiydi. Yalnız konu o kadar detaylı işlenmiş ki (kötü anlamda söylemiyorum) ben bile zaman zaman olaylar zincirine yetişmekte zorlandım. Yalnız şunu farkettim Sherlock bu sefer çok ön planda tutulmamış. İlk kitabında bahsettiğim o olayın içine başka bir olay koyup sonunu harmanlama gerçeği burda da bizi karşılıyor. Bence bunu gayet başarılı bir şekilde halletmiş üstad. Şunu da belirtmek istiyorum kitaptan fazlasıyla alıntı çıkartabilirdim. Lakin kitabı uzatmama sebep olan neden buna da engel oldu. Velhasıl Sherlock okuyana pek bir şey anlatmaya gerek yok. Okumayana anlatacak şey çok. (Ama anlatmıyoruz gitsin okusunlar ^_^ ) Şiddetle tavsiyemdir. ~
Korku Vadisi - Sherlock Holmes
OKUYACAKLARIMA EKLE
12