Yorumlar ve İncelemeler

Tümünü Gör
604 syf.
6/10 puan verdi
·
3 günde okudu
Adana'da kitap fuarı başladı. Tabi başlamışken fuar sırasında aldım Tekvin'i. (Doğan Kitap sağolsun bir poşet vakası da orada yaşatıyor okuyucusuna!) Kitapla veya yazarıyla ilgili bilgim yokken, fragman tadındaki kitap tanıtımını izledim önce. Sonra da o kadar çok yorum okudum ki bir de ben kendi gözlerimle görmek istedim yazarın
Tekvin
TekvinArif Ergin · Doğan Yayınları · 20181,981 okunma
Reklam
604 syf.
5/10 puan verdi
Şişirilmiş balon
Doğan kitap bazen o kadar gereksiz şişirmeler yapıyor ki gerçektenbu kadar PR yapılmasa belki kitaba vereceğimiz puan yükselecek ama tam tersi etki yaratıyor. Sen adama yerli Dan Brown dersen okuyucunun beklentisi çok artar. Öncelikle kitabın yazarının yazım tekniği oldukça vasat. Çok kalın ve uzun bir kitapta yazarlık yeteneği namına çok fazla pırıltı bulamadım. Konu ilginç. Merak uyandıran pek çok unsur var ve bunların yanında yoğn bir bilgi aktarımı söz konusu ancak bunlar iyi bir roman yazmaya yetiyor mu? Yetmiyor. Kitaptaki bilgi aktarımları icin beş yıldız veriyorum ancak yazarlık becerisini çok zayıf buldum yazarın. Büyük umutlarla almıştım beklentimin yarısını karşıladı sadece.
Tekvin
TekvinArif Ergin · Doğan Yayınları · 20181,981 okunma
604 syf.
10/10 puan verdi
·
Beğendi
·
1 saatte okudu
Yazarın ilk kitabı ama harikaaaaaa... Dan Brown Türkiye şubesi diyeni çok ama bence kitap da yazarda kendine özgü... Gizem, polisiye, oyların birbirine kusursuzca bağlantısı, her sayfayı keyifle okuyup diğer sayfaya geçme isteği bir sayfa bir sayfa diye diye bir türlü bırakamadığım ve 3 günde kitabı bitirdim ve bu kadar güzel okutan akıcı kitabı bitirmek .... Harika... İkici kitabı sabırsızlıkla bekliyorum... Ben çok sevdim keyifle, heycanla severek okudum ... Barış Özcan'ın bu videosunda ( youtu.be/Z06PqZ-t7EI ) tesadüfen görüp merak ettiğim ve biran önce aldığım bir kitap ve neden daha önceden haberim olmadı dediğim bir kitap .
Tekvin
TekvinArif Ergin · Doğan Yayınları · 20181,981 okunma
Reklam
Reklam
100 öğeden 1 ile 10 arasındakiler gösteriliyor.