Test Test serisi 1

7,6/10  (12 Oy) · 
17 okunma  · 
9 beğeni  · 
543 gösterim
Teorik bilgi, pratik beceri ve saf zekânın bileşimine sahip misiniz?
Başkalarını yönlendirmek için her şeyi yapar mısınız?
Önünüze çıkanları ezip geçmeye hazır mısınız?

Birleşik bölgeler her sene her koloninin en iyi mezunlarını test'e tabi tutar. Başarılı adaylar üniversite'ye gidecek ve dünyanın savaş yaralarının sarılıp yeniden inşa edilmesinde hükümete destek olacaktır.

Bu süreç tercihe bağlı değildir.

Feragatname: Birleşik Bölgeler, adayların Test sürecindeki psikolojik ve fiziksel sağlığından sorumlu değildir.

"Giderek artan gerilim, ustalıkla kaleme alınmış senaryolar ve zengin karakterler ortaya okurun hayal gücünü besleyen, heyecan dolu bir hikâye çıkarmış… Charbonneau macera, romantizm, entrika ve gerçekçi distopyayı kusursuz bir şekilde harmanlamış."
-Publishers Weekly-
 • Baskı Tarihi:
  Ekim 2016
 • Sayfa Sayısı:
  344
 • ISBN:
  9786053439455
 • Orijinal Adı:
  Independent Study
 • Çeviri:
  Tuğçe Kayıtmaz
 • Yayınevi:
  Pegasus Yayınları
 • Kitabın Türü:
Özlem 
06 Eki 2017 · Kitabı okudu · 5 günde · Beğendi · 10/10 puan

Kütüphaneye gittiğimde Ben, Earl ve Ölen Kız ile Test'i almıştım. Ben, Earl ve Ölen Kız'ı yarıda bırakmıştım ve yarısına gelene kadar 1 hafta geçmişti. Reading slumpa girecektim ki 'Test'e bir şans vereyim' dedim. İyiki de şans vermişim. Zekice kurgulanmış, Açlık Oyunları kıvamında, fazla akıcı bir kitap. Kitabın arkasında konuyla ilgili çok bilgi yok. Size kitabın konusundan bahsedeyim:
Bir bölge savaşlar sonucunda paramparça oluyor. Yönetimse şu kararı alıyor:Üniversitede okuyacak kişi her vasıfa sahip olmalı. Her bölgeden alınan 3-4 kişi çeşitli sınavlara giriyor. Çok heyecanlıydı, zekiceydi...
Okuyun,okuyun,okuyun.