Tutku Oyunları - Yüzleşme Tutku Oyunları Serisi 2

8,0/10  (29 Oy) · 
44 okunma  · 
23 beğeni  · 
592 gösterim
Yüzleşmek cesaret ister!
Nefret ve aşk. İntikam ve güven.
Anthony Rawlings ile Claire Nichols...
Kuralları tutku, esaret ve deliliğin yan yana gelişiyle yazılan, ölümcül bir oyunun iki farklı tarafıydı. Aşkın görünmez tuzağına düşüp, oyunu kaybettiğini düşünen tarafsa Claire'di. Ancak bilmediği bir şey vardı; bazı oyunlar tam da bitti sanıldığı yerde başlardı.

Önce Anthony Rawlings'in baskıcı aşkından ve lüks hapishanesinden, sonrasında ise yeni esaretinden kurtulan Claire Nichols, artık özgür. Öte yandan bu yeni özgürlük çok daha fazla sır, tehlike ve yepyeni bir esaret anlamına da geliyor. Elindeki sorulara alacağı her cevabınsa bambaşka bir bedeli var. Claire bir kez daha düşmanının karanlık gözlerinin içine bakmak zorunda.
Anthony ve Claire için kurallar yeniden yazılıyor.
Bu oyun henüz bitmedi. İkinci rounda hazır olun.
Şimdi sonuçlarla yüzleşme zamanı!
 • Baskı Tarihi:
  Mayıs 2016
 • Sayfa Sayısı:
  456
 • ISBN:
  9789759999537
 • Orijinal Adı:
  Truth
 • Çeviri:
  Esra Çetin
 • Yayınevi:
  Arkadya Bitter Yayınları
 • Kitabın Türü:
Deniz Atakan Çamlıca 
06 Mar 2017 · Kitabı okudu · 23 günde · Beğendi · 8/10 puan

Yine bir güncelleme mağduru kitabım daha oldu. Truth bitti, 3. kitabı bile okudum, hatta yeni bir kitaba bile başladım ama bu aralar kitap okumaya bile o kadar az zamanım kalıyorki burada güncelleme yapmayı unutmuşum.

Truth ilk kitaptaki faciadan sonra benim için bu seride yeni bir soluk diyebiliriz. Yorumumu okuyanlar bilir ben ilk kitaptan ve Anthony'den açık ve net bir şekilde nefret ediyorum. Bu kitaptaysa ilginç, kendine hakim olmaya çalışan bir Anthony, ayakları üstünde durmaya çalışan bir Claire vardı. E bir yandan da gizem, sır derken bana okutturdu kendini kitap... Tamam ilk kitabın sonu çok iyiydi -ki ben sırf bu son nedeniyle seriye deavm ettim- ama bu kitabı da bayağı beğendim diyebilirim. Olaylar çok başka yerlere ilerledi.

Seri benim için daha iyi ve anlamlı bir hale dönüştü diyebiliriz. Bazı yerler bana fazla uzatılmış gelse de kurgu gayet iyiydi. Herkese iyi okumalar ;)