Villa

7,7/10  (13 Oy) · 
48 okunma  · 
9 beğeni  · 
632 gösterim
Ailesi üç kuşaktan beri Napa Vadisi'nden İtalya'ya kadar, bütün dünyada kalitesiyle tanınan Giambelli şaraplarını üretmekte olan Sophia, işini severek yapmakta ve Giambelli Şirketi'nin saygıdeğer imajını korumak için büyük özen göstermektedir. Sophia'nın büyükannesi -ailenin reisi- Tereza bütün aileyi bir araya toplayarak Giambelli Şirketi'nin MacMillan Şarap Fabrikaları ile birleşeceğini açıklayınca, Sophia'nın konumunda değişiklik olur. iki şirketin birleşmesini organize etme görevi Tyler MacMillan ile ona verilmiştir. Sophia, Ty'a pazarlamanın inceliklerini öğretecek, Ty da ona, üzüm yetiştirmenin ve şarapçılığın püf noktalarını gösterecektir. Sophia yakışıklı ve suratsız Tyler MacMillan'la çalışmaya hazır değildir ama... aralarındaki çatışma tutkuya dönüşünce dünya başka bir şekle bürünür. Aşk her şeyin rengini değiştirmiştir. Ancak hiç beklenmedik ölümler ve şirkete yönelik sabotajlar Giambelli ailesini kökünden sarsar, hepsini dehşete düşürür...
(Arka Kapak)
 • Baskı Tarihi:
  Ekim 2002
 • Sayfa Sayısı:
  492
 • ISBN:
  9789753313957
 • Orijinal Adı:
  The Villa
 • Çeviri:
  Mine Atafırat
 • Yayınevi:
  Epsilon Yayınları
 • Kitabın Türü:
Çalışkanarı Çiğdem Özdemir 
28 Nis 2015 · Kitabı okudu · Beğendi · 8/10 puan

Aşk romanı mı, polisiye mi, macera mı bilemedim ki? Zira bayağı ortaya karışık ama oldukça lezzetli ve okuması keyifli bir kitap olmuş. Sanırım takip edeceğim bir yazar.

Müzeyem Adem 
03 Eki 2015 · Kitabı okudu · 5/10 puan

Bugüne kadar bu yazarın çok kitabını okudum, şunu söyleyebilirim ki en iyi kitaplarından biri değil. Zaman öldürmek için okunabilecek bir kitap, düşündürmek için değil. Özellikle bu türü seven arkadaşlar, okumasanız da olur. :)