Beyaz Düşler Bride Quartet Serisi 1

6,6/10  (17 Oy) · 
68 okunma  · 
15 beğeni  · 
855 gösterim
Çocukluk yılları boyunca evlerinin arka bahçesinde sözüona düğünler düzenleyerek oyunlar oynayan dört arkadaş için çiçekler, fotoğraflar, tatlılar ve diğer tüm ayrıntıları yaşamlarının bir parçasının haline gelmiştir.

Çektiği fotoğraflar gelin dergilerinin kapaklarını süsleyen Mackensie Elliot, arkadaşları arasındaki adıyla Mac, hayatında çocukluğunda kendisinin yaşayamadığı mutlu anları fotoğraflarıyla ölümsüzleştirmeye adamıştır. İkinci evliliğini yapan babasını neredeyse hiç görmeyen, sürekli sevgili değiştiren annesiyle de sorunlar yaşayan sonunda mutluluktan umudu kesen Mac için her şey, önemli bir düğün görüşmesi öncesinde, müstakbel gelinin erkek kardeşiyle karşılaştığında değişecektir...
 • Baskı Tarihi:
  2011
 • Sayfa Sayısı:
  320
 • ISBN:
  9789944823661
 • Orijinal Adı:
  Vision In White
 • Çeviri:
  Derya Gezmiş
 • Yayınevi:
  Epsilon Yayınları
 • Kitabın Türü:
Sinem Atılgan 
26 Eyl 2015 · 3/10 puan

Hikayeyi çok zayıf buldum. Karakterlerin aşklarının ölçüsünü bilmiyorsunuz,ne zaman aşık olduklarını,nasıl veya neden aşık olduklarının hiçbirini bilmiyorsunuz. İyi anlatılmamış. Çok basit bir kurgu. Carter lise yıllarında da aşıkmış ama bunu atlamış,basit bir olaymış gibi sadece dillendirmişti. Mac açıklanamayan bir nedenden(yazar annesinden kaynaklandığını ortaya sürdü ama hikaye ile annesi bağdaşmıyor)kendisini aşka layık görmüyor. Arka kapakta arkadaşlıktan bahsediliyor fakat içerikte sadece birbirlerini dinliyorlar. Parker,Carter ile görüşmeye gideceğinde niye gitti ne konuştu ki diyorsunuz. Her şeye rağmen ben Emma'nın hikayesini merak ettiğim için 2.kitabını da okuyacağım. Bu kitabı okusanız da okumasanız da olur.