Düşlerin Ötesinde

7,9/10  (11 Oy) · 
47 okunma  · 
10 beğeni  · 
724 gösterim
New York Times'ın en çok satan kitaplar listesinin kıdemli kadın yazarı gerilim ve aşk dolu bir hikâyeyle tekrar okuyucuyla buluşuyor. Yeni bir başlangıç, gerilim ve düşlerin ötesinde bir aşk hikâyesi..

Çalıştığı yerdeki katliamdan kurtulan tek kişi olan Reece Gilmore, o günden bu yana mücadele ettiği kâbuslarından ve korkularından uzaklaşmak arzusuyla yollara düşer. Geçici olarak yerleştiği Angel's Fist Kasabası'ndaki yerel bir restoranda çalışmaya başlar. Bir gün dağda tek başına yürüyüş yaparken bir çiftin tartıştığını görür. Tartışma şiddetli bir kavgaya ve ardından da kadının ölümüyle sonuçlanan bir cinayete dönüşür. Bu vahşete tanık olan tek bir kişi vardır; Reece.

Gerilim kitapları yazan Brody, patikanın biraz aşağısında temiz dağ havasının tadını çıkartmaktadır. Reece koşarak yanına gelip onu olay yerine götürdüğünde çittin çoktan gitmiş olduğunu görürler. Daha sonra gelen polis de, Reece'in saldırıyı gördüğünü iddia ettiği alanda hiçbir ize rastlayamaz. Reece kasabada yeni olduğu ve geçmişte yaşadıkları kısa bir sürede kulaktan kulağa yayıldığı için, Brody dışında kimse ona inanmaz. Genç kadın kasabada bir katil olduğuna emindir ve bu katil çok geçmeden, olayın peşini bırakması için ona çeşitli oyunlar oynamaya başlayacaktır. Artık Reece'in yapabileceği tek bir şey vardır; Brody'ye güvenmek ve çok geç olmadan katilin kimliğini ortaya çıkarmak.
 • Baskı Tarihi:
  2009
 • Sayfa Sayısı:
  455
 • ISBN:
  9789944821742
 • Orijinal Adı:
  Angels Fall
 • Çeviri:
  Fener Aytaç
 • Yayınevi:
  Epsilon Yayınları
 • Kitabın Türü:
**Kitap Kahve** 
15 Ara 2017 · Kitabı okudu · 2 günde · 6/10 puan

Nora Roberts in çok sıkıcı üçlü anahtar serisinden sonra almış bulunduğum düşlerin ötesinde kitabına isteksizce başladım.Ölümden dönmüş bir kadının olayın etkisinde kalıp kabuslar görmesi ve dağda gezerken tanık olduğu bir cinayeti kimseye inandıra mamasını anlatan bir kitap.Polisiye sevenlere mutlaka okuyun diyemeyeceğim ama okursanız da vakit kaybı olmaz.