Vittorio ( Cep Boy )

5,3/10  (24 Oy) · 
109 okunma  · 
7 beğeni  · 
761 gösterim
"Küçük bir çocukken korkunç bir rüya görmüştüm. Rüyamda kardeşlerimin kesik başlarını kucağımda tutuyordum. Kocaman, kıpır kıpır gözleri ve kızarmış yanakları dışında tamamen hareketsiz ve sessizdiler. Benimse adeta dilim tutulmuş, kucağımdaki bu korkunç görüntüye bakakalmıştım
Ve bir gün rüyam gerçek oldu.
Ama kimse, ne onlar ne de benim için ağlayabilir artık, çünkü isimsiz olarak gömülmelerinden bu yana beş yüz yıl geçti.
Ben bir vampirim.
Adım Vittorio...''

''Pandora'' ve ''Vampile Konuşma'' nın yazarı Anne Rice bu kitapta, bizi ortaçağın Floransa'sına, Vampir Vittorio'nun ülkesine götürüyor. 'Romeo ve Juliet'in vampir versiyonu olarak adlandırılan bu roman, kutsal ve lanetli harikalarla dolu bir Rönesans İtalya'sında genç aşkın masumiyetin yitiriliş öyküsünü anlatıyor.
 • Baskı Tarihi:
  Eylül 2007
 • Sayfa Sayısı:
  310
 • ISBN:
  9786055872571
 • Orijinal Adı:
  Vampire Vittorio
 • Çeviri:
  İlkin İnanç
 • Yayınevi:
  Martı Kitabevi
 • Kitabın Türü:
zerrin ayça yılmazer 
22 Şub 2015 · Kitabı okudu · 6/10 puan

Daha ne kadar değişik türde vampir kitabı olabilir deseniz de farklı bir kitap , vampir familyasının yeni bir türünü keşfediyorsunuz.

Ezgi Yılmaz 
01 Nis 17:02 · Kitabı okudu · Beğendi · Puan vermedi

Ara ara durağanlıkları olsa da hikayesiyle insanı kendisine bağlayan bir kitap . Vampirleri farklı bir bakış açısıyla ele alması da kitabı daha heyecanla okumaya teşvik ediyor .

_cassandra_ 
29 Mar 2016 · Kitabı okudu · Puan vermedi

Anne Rice ın en sevdiğim en beğendiğim kitabı ............................................................................................................................

Kitaptan 1 Alıntı

Çağla 
 09 Ağu 10:33 · Kitabı okuyor

"Bir kalbim olduğu gibi bir beynim de var. Etrafımda da kesinlikle yüce bir güç tarafından yaratılmış olan ruhani bir enerji dolanıyor. Bu cisimsiz, ruhani dokunun içine tamamıyla karışmış, insanların ruh dedikleri şey gizleniyor. Benim ruhum var. Dünya üzerindeki tüm kanları bile içsem bu onu boğup benden geriye sadece güçlü bir canavar bırakmaya yetmez."

Vittorio, Anne Rice (Sayfa 12)Vittorio, Anne Rice (Sayfa 12)