Giriş Yap
Dışı acı ilaçla kaplanmış şifa.
* * * Mü'min kulun hastalığa uğraması, Allah'ın, kulunun kulağını çekmesi gibidir. Böylelikle kul, Allah'ını hatırlar. Duası artar. Tevbesi artar. Âhirette ceza görmekten kurtulur. Binaenaleyh büyük nimettir. Dışı acı ilaçla kaplanmış şifa.
Can Veren Pervaneler, Hayati İnançSayfa 145 - Babıali Kültür
Reklam
Dua
Yengem bugün beyninden anju olacak durumu kritik annem kadardır yeri bende dualarınızı eksik etmeyin. Ya Şafi ismi Azam hürmetine duacı olun Rabbim İsmi azamı hürmetine inşaAllah tecelli buyurur. Rabbim razı olsun😞
·
7 yorumun tümünü gör
Hasta için uygun ve güzel olanı, hastalığına sabretmesi, çok şikayetçi olmaması ve aşırı derecede dert yanmaması, inlememesidir. Hemen çok çok dua etmeli, ilaç ve tedaviyi uyguladıktan sonra artık ilacı ve tedaviyi yaratan ve sağlayan sahibine, Rabbine tevekkül etmeli, gerisini ona bırakmalıdır.
·
Reklam
"Sadece en kötü sırrınız kadar hastasınızdır.”
..hastalığını bilen ço­cuklarla, bilmeyen çocuklar arasında hastalığın seyrinde çok büyük farklar oluyormuş. Mesela kimisi kendini salıveriyor "ben iyileşmeye­ceğim" diyerek, çok daha zor iyileşiyor, ya da ne yazık ki hiç iyileşmi­yor. Ama hasta doktora yardımcı olursa daha çabuk iyileşiyor.
2
16
156 öğeden 1 ile 10 arasındakiler gösteriliyor.
©2022 · 1000Kitap Web Uygulaması · 2.26.42