Kişisel kitap arşivinizi oluşturmak, okurları, kitapları, yazarları ve konuları takip etmek için 2milyon+ okurun arasına katılın.
Akış
Ara
Paylaş
Popüler
Keşfet
Alışveriş
Ne Okusam?
Kitaplar
Yazarlar
Okurlar
İncelemeler
Alıntılar
"İnsanlar, herhangi bir şeyi yakından tanımaya vakit ayıramıyorlar artık."
İki tarafın da çılgınlığıydı burada söz konusu olan. Bu kadını tutkuyla sevmek prens için tuhaf, neredeyse anlamsız olurdu, hatta acımasızlık, insanlıktan uzak bir şey... Evet, evet! Yok, kendine haksızlık ediyor Rogojin... Acımayı bilen, şefkatle dolu büyük bir yüreği var onun...
"Ama eğer beni evcilleştirirsen, o zaman birbirimize ihtiyaç duyar hale geliriz. Sen, benim için bu koca dünyada benzersiz olursun. Ben de senin için bu koca dünyada benzersiz olurum..."
360 syf.
·
Puan vermedi
·
11 saatte okudu
Temeraire
--Spoiler Bu kitapta birazda olsa Temeraire nin akıllanmış olduğunu fark ettim ama hala Laurence'ı dinlemiyor olmadığı ortada, çünkü o saldıran gemileri yıkabilirdi ilahi rüzgar-dalga karışımı ile ama yapmadı. Belki de Iskerka engel olduğu içindir. Ama hala kendini beğenmiş...
" - İnsanlar nerede? diye nihayet sordu küçük prens. İnsan kendini çölde biraz yanlız hissediyor... - İnsanların yanında da öyle, dedi yılan."
10bin öğeden 1 ile 10 arasındakiler gösteriliyor.