7,3/10  (6 Oy) · 
15 okunma  · 
3 beğeni  · 
531 gösterim
Hugo ve Nebula ödüllü yazar Neil Gaiman ve Emmy ödüllü yazar Michael Reaves'ten sadece gençlere değil tüm okurlara hitap eden, bilimkurguyla fantezinin iç içe geçtiği bir macera.

Joey Harker bir kahraman değil. O aslında kendi evinde kaybolan sıradan biri. Bir gün kaybolduğunda kendi dünyasını geride bırakıp bambaşka bir boyuta adım atıyor. Şimdi bir savaş vermek zorunda. Hem de sadece bu dünyayı değil, olası bütün dünyaları kurtarmak için verilen bir savaş....
(Tanıtım Bülteninden)
 • Baskı Tarihi:
  Ekim 2012
 • Sayfa Sayısı:
  216
 • ISBN:
  9786053752363
 • Orijinal Adı:
  Interworld
 • Çeviri:
  Emine Ayhan
 • Yayınevi:
  İthaki Yayınları
 • Kitabın Türü:
Esma Tezgi 
23 Tem 2015 · Kitabı okudu · 5/10 puan

Biraz beklentilerle başladığım iyi olacağına inandığım bir kitaptı ama öyle olmadı. Okurken sıkıldım ve hissedemedim hikayeyi, biraz sert bir eleştiri olacak sanırım ama gereksiz buldum kitabı biraz. Konusunu çok ilgi çekici bulamadım, sıkıldım okurken. Belki hareketlenir severim derken kitap bitti.
Kitabın dili ağır değildi akıcı ilerledi yoksa bitiremezdim sanırım. Nasıl yorum yapacağımı bilemedim kitap güzelde değildi kötüde ama baştan bilseydim böyle olacağını okumazdım. Bazı ayrıntıları ve olayları sevdim, bazı yerleri çok anlamadım, yazarlar bazı şeyleri neden bilmiyorum açıklamadan bırakmış. Çok beğenmedim ama çok kötü de değildi.

Seda 
11 Kas 2014 · Kitabı okudu · 6/10 puan

Öncelikle bir televizyon dizisi olarak tasarlanan fakat yapımcıların ilgisini çekemeyen bu proje daha sonra Neil Gaiman ve Michael Reaves tarafından kitaba dönüştürülmüş. Gerçekten de kitapta sanki fantastik bir macera filmi havası var. Zaman geçirmek için çerez niyetine okunabilir, fakat Mezarlık Kitabı ya da Yokyer gibi kitaplarla karşılaştırıldığında daha vasat bir Neil Gaiman kitabı olduğunu belirtmeliyim.