Ateşten Doğan

8,9/10  (10 Oy) · 
15 okunma  · 
8 beğeni  · 
337 gösterim
Gökyüzünde kan vardı. Sokaklarda kan vardı. Kalbinde... Bıçağında ateş. Zaman. Hem düşman hem de müttefikti.
Karen Marie Moning’in destansı “Ateş” serisinin yeni romanında Mac, Barrons, Ryodan ve Jada geri dönüyor. Tehlike hiç bu kadar büyük, aralarındaki kimya hiç bu kadar ateşli olmamıştı.
Okura karmaşık bir entrikalar ağı ve dört dörtlük bir macera sunan Hastalık Ateşi, kadim kötülükler, şehvet, ihanet, bağışlama ve aşkın kurtarıcı gücü üzerine sürükleyici bir masal.
İnsan ve Fae dünyalarını ayıran eski duvar yok olduğunda, evrenin özü zarar gördü ve şimdi dünya yavaş yavaş yok oluyor. Gezegeni sadece Yaratılış Şarkısı; hayatın kaynağı olan o tuhaf, tehlikeli melodi kurtarabilir.
Ancak efsanevi şarkıyı arayanlar eski yaralarla, yeni düşmanlarla, kızgın tutkularla ve alev alev yanan intikam ateşiyle de baş etmek zorunda.
Bir zamanlar kadim büyünün temas ettiği normal bir şehir olan Dublin, artık normalliğini kaybeden, tamamen büyülü bir şehir. Ve savaşla altüst olan sokaklarında Mac şimdiye kadarki en amansız düşmanıyla karşılaşacak: Kendisiyle.
 • Baskı Tarihi:
  Ağustos 2017
 • Sayfa Sayısı:
  494
 • ISBN:
  9786053042228
 • Çeviri:
  Barbaros Bostan
 • Yayınevi:
  Artemis Yayınları
 • Kitabın Türü:
Pol Gara 
26 Kas 2017 · Kitabı okudu · 1 günde · Puan vermedi

Serinin bu seferki kitabı çok fazla ticâri amaçla yazılmış gibi geldi bana, baştan savma, belirli bir okuyucu kitlesine yönelik... Açıkçası içimi bulandıracak kadar pespaye buldum bâzı kısımlarını... Serinin devam kitabı olduğu için okudum, paylaşmayı istediğim cümleleri paylaşıyorum.