Çikolata Tadında Hikayeler

7,3/10  (26 Oy) · 
50 okunma  · 
21 beğeni  · 
1.054 gösterim
Çikolata Tadında Hikâyeler'i okurken hem içinizi ısıtacak hem de yüreğinize hiç duymadığınız hikâyelerle huzur verecek. İçinizdeki şükür okyanusuna yeniden yelken açtıracak.

Mutlu olmak için fazla kafa yormaya gerekmediğini,Çikolata Tadında Hikâyeler'in her birinde başka bir tat, başka bir ders olduğunu görecek ve mutluluğun aslında içimizde uyanmayı bekleyen bir nefes olduğunu fark edeceksiniz.

İçimizden birilerinin hayatından koparak gelen bu hikayeleri keyifle okuyacak ve dostlarınıza tavsiye edeceksiniz!
Tuğba Onat 
24 Tem 2015 · Kitabı okudu · Beğendi · 10/10 puan

Hani böyle bir yolculuk esnasında mola verir ve dinlenme tesisinde dolaşır ya insan, öyle bir zamanda bana göz kırpan 'Beni al beni al' diye çığıran bir kitap oldu Çikolata Tadında Hikayeler. Aldım ve bitmek bilmeyen yolları bu kitapla kısalttım. Ama öyle yavaş öyle sindire sindire okudum ki son zamanlarda okuduğum hayatıma bir şeyler katan ve her elime aldığımda aynı zevk ve hazzı duyacağım bir kitap oldu. Hikayelerin gerçek hikayeler olması daha da güzelleştirmiş kitabı. Bu tarz kitapları okumayı sevenler için kesinlikle okunması gereken hatta herkesin kitaplığında bulunması gereken bir kitap...