Masum Ölüm Eve Dallas Serisi 15

9,0/10  (7 Oy) · 
30 okunma  · 
4 beğeni  · 
716 gösterim
New York Times çok satan yazarı Nora Roberts, Eve Dallas severleri yepyeni bir maceraya davet ediyor. Korkunç bir bilgisayar virüsü yayılıyor ve sınır tanımıyor…Louie Cogburn son üç gününü dairesine kapanıp, bilgisayar monitörüne bakarak geçirmiştir. Baş ağrısı dayanılmaz bir haldedir… sanki demirden çubuklar beynine saplanmaktadır. Ağrı giderek daha da kötü bir hal alır. En sonunda biri kapısını çaldığında, Louie beyzbol sopasını eline alır, kapıyı açar ve sopayı savurmaya başlar.Olay yerine gelen ilk polis şok tabancasını iki kere ateşler ve Louie hemen ölür. Teğmen Eve Dallas bu araştırmayı devralır ama adamın ani öfkesini ya da ölümünü açıklayacak hiçbir şey bulamaz. Elindeki tek ipucu bilgisayar ekranındaki mesajdır: Gerçek Masumiyete Ulaşıldı.

Bir kişi daha neredeyse aynı koşullarda öldüğünde Dallas bir cevap bulmak için aklını zorlar ve imkânsız gerçekle yüzleşecek cesareti bulur… Her şeyin sebebi makinelerden insanlara bulaşan bir virüs olabilir mi?

"Çok eğlenceli."
-Cosmopolitan-

"Muhtemelen eşi benzeri yok."
-Library Journal-
(Tanıtım Bülteninden)
 • Baskı Tarihi:
  Kasım 2013
 • Sayfa Sayısı:
  320
 • ISBN:
  9789944827454
 • Orijinal Adı:
  Purity in Death
 • Çeviri:
  Aslı Ağca
 • Yayınevi:
  Epsilon Yayınları
 • Kitabın Türü:
S.Tezcan 
22 Oca 2016 · Kitabı okudu · Beğendi · 9/10 puan

Kitabı okumaya 2 gün önce başladım. Genel olarak ilgimi çekmeyi başardı diyebilirim. Şimdiye kadar ki tek kötü yanı kişiler arasında geçen diyalogların karışık bir biçimde ve betimleme yapılırken araya sıkıştırılması.. Ve de ana karakterin isminin "Eve" olması sürekli bir anlam bozukluğu yaratıyor okurken ( eve caddelerden geçerken kendini düşünmekten alamıyordu ) gibi :) alışması zaman alacak :)

Kitaptan 1 Alıntı