Mesaj Kuran Çevirisi

7,5/10  (8 Oy) · 
15 okunma  · 
5 beğeni  · 
655 gösterim
Günümüz müslümanları'nın bildiği ve uygulamaya çalıştığı İslam, yüzyıllar boyu, dine sokulan hurafe ve eklemelerle öylesine bozulmuştur ki; Muhammed peygamberin tebliğ ettiği İslam'la bir ilgisi kalmamıştır.

Ulema geçinen din adamları, din adına yüzlerce yasaklar ve haramlar uydurarak, İslam dinini Allah'ın doğadaki delilleriyle çelişen, karmaşık ve yaşanmaz bir dine çevirmişlerdir.

Müslüman halkların, gelişen uygarlığın bu derece gerisinde kalmalarının yegane sorumluları, bu ortak koşucu din adamları ve onları kullanan politikacılardır.
Ve Allah bize, Dini'ne yapılan bu saldırıyı engellemek ve mesajını hurafe ve eklemelerden arındırmak için "büyüklerden biri" diye nitelendirdiği Mesaj'ı göndermiştir...
 • Baskı Tarihi:
  2014
 • Sayfa Sayısı:
  624
 • ISBN:
  9757891312
 • Yayınevi:
  Ozan Yayıncılık
 • Kitabın Türü:
Orhan Nadir Yamuk 
12 Haz 16:59 · Kitabı okudu · Beğendi · 7/10 puan

galiba bu okuduğum 3. kuran meali.artı olarak kitapta bazı bilgilere de yer verilmiş.örneğin kuranda namazın nasıl kılınacağı yoktur gibi söylemlere cevaplar var.kısaca 19 sistemine de değinilmiş ki can alıcı bi noktada vuruyor insanı.kuranda söylenmiş ama dikkatimizi çekmeyen bazı hususular 19 sistemine dikkat çekiyor.baskıya göre sayfa numaraları değişiyor o yüzden sayfa numarası vermek yanlış olur.okuduğumda inanamadım.