Ölüm Dansı Anita Blake, Vampire Hunter Serisi 6

8,5/10  (14 Oy) · 
36 okunma  · 
7 beğeni  · 
715 gösterim
"Birisi beni Öldürmeye çalışıyordu...

 Bunda yeni bir şey yoktu ama birisi işin uzmanından yardım alıyordu... Neredeyse korkuyor olmayı dileyecektim. Korku sizi canlı tutardı; ilgisizlik tutmazdı.

Dışarıda bir yerlerde, yarından itibaren, birisinin günlük yapılacak işler listesinde benim adım da olacaktı. Kuru temizlemeden kıyafetleri al, Anita Blake'İ öldür."

 Anita ölüler kadar canlılarla da uğraşmak zorunda. Peşinde kiralik katiller de var. Jean-Claude, Rİchard Zeeman ve Anita Biake üçgenindeki ilişkiler yeni bir aşamada. Kurtadam sürüsüne kim lider oiacak? Hasta bir yaştı vampir Anita'dan yardim istiyor... Okumaya başlamadan önce derin bir nefes alın!

 "Canavarca bir eğlence."
 - Publishers Weekly
 (Arka Kapak)
 • Baskı Tarihi:
  Mart 2005
 • Sayfa Sayısı:
  580
 • ISBN:
  9789758733514
 • Orijinal Adı:
  The Killing Dance
 • Çeviri:
  Mert Süğlün
 • Yayınevi:
  Artemis Yayınları
 • Kitabın Türü:
sinem abay 
29 Nis 2016 · Kitabı okudu · 11 günde · Beğendi · 8/10 puan

Kan,ihanet, ölüm, aşk, ihtiras bu kitapta ne ararsanız o var. Vampirler kurtadamlar zombiler böyle fantastik bir dünyaya kapı aralıyor kıtap. Olay bir vampir avcısı olan Anita Blake etrafında geçiyor. Farklı bir tarz arayanlara önerimdir

Leyla yüksel 
18 Eyl 02:20 · Kitabı okudu · 1 günde · Puan vermedi

bitirdim çok heyecanlı acayip erotik bir kitaptı böyle kitabı okurken heyecandan yerimde duramadım yani o kadar heyecanlıydı ama artık tüm ana suçluluarım tanıdık birinden çıkmasından sıkılmaya başladım bu durum sadece ilk üç kitapta güzeldi. Richard 'dan aşırı derecede sıkılma başladım onu başka bir kitabın karakteri olarak sevebilirdim ama bu kitapta sadece ayak bağı. Aralarındaki ilişkinin üçlüye dönmesi kesinlikle hoşlandığım şeylerin arsında gelmiyor. Ah Jean Jean.. Anitanın kimi seçtiğini söylerdim ama sanırım okusan daha iyi olacak

Sinem 
28 Tem 2016 · Kitabı okudu · 8/10 puan

Anita kurtadam ve vampir aşkı arasında kalıyor ve bu da onları üçlü haline getiriyor. Ama eğer bu üçlü daha güçlü olmalarına ve bir ritüel yapmalarına el veriyorsa üçü de durumdan daha memnun olaylar. Tabi Anita nın peşinde kiralık katiller, haklayacağı vampirler olmasa..

özgür turan 
05 Haz 2016 · Kitabı okudu · 5 günde · Beğendi · 9/10 puan

Dik başlı kahramanımız Anita Blake bir aşk üçgeninin ortasında kalıyor. Bu da yetmezmiş gibi peşinde kiralık katiller. Aksiyon yine dorukta.

Kitaptan 1 Alıntı