The Black Wolf (In the Company of Killers #5)

·
Okunma
·
Beğeni
·
1.547
Gösterim
Adı:
The Black Wolf
Alt başlık:
In the Company of Killers #5
Baskı tarihi:
30 Haziran 2015
Sayfa sayısı:
302
Format:
Karton kapak
ISBN:
9781514775035
Kitabın türü:
Orijinal adı:
The Black Wolf (In the Company of Killers #5)
Dil:
İngilizce
Ülke:
United States of America
Yayınevi:
Createspace Independent Publishing Platform
Baskılar:
Kara Kurt
The Black Wolf
Since devastating secrets were uncovered by Nora Kessler, Niklas Fleischer and Victor Faust have been divided as business partners and brothers. But ultimately Niklas is persuaded to lead a mission to Italy, and he sees it as an opportunity to set in motion forgiveness—or retribution—for his brother’s betrayal.

The mission: play the role of a wealthy German investor and kidnap a beautiful, notorious madam named Francesca Moretti. No stranger to these types of roles, Niklas is the best man for the job, but this time the risks will be much greater as he will not be doing it alone. Izabel Seyfried, still fresh out of a life of imprisonment and sex slavery, could be negatively affected by the things she will see in Moretti’s mansion, and Niklas must keep her in line so she does not blow their cover and get them killed.

But Niklas isn’t the only one who must play a role—Nora takes on the humiliating task of playing Niklas’s slave, and Izabel must play the role of his lover.

On one hand, Niklas couldn’t be enjoying himself more. On the other hand, the emotions that continue to rage inside of him may be too much for him to control, and it may be Niklas—not Izabel—who needs to be kept in line. He cannot forget what Victor has done, and this mission may just be the beginning of his downward spiral.

Can the blood bond that Niklas and Victor share as brothers be stronger than resentment? Or will vengeance dig the blade so deep that their bond be eternally severed?
400 syf.
·5 günde·Beğendi·10/10
Bayıldım....Bu seri gerçekten çok güzel....Serinin tüm kitaplarını okurken en iyisi buydu diyerek okudum....Ve şimdi yine aynı şeyi yapıyor en iyisi #karakurt tu diyorum....ta ki yenisi çıkana kadar....Çıtayı her kitapta yükselterek ilerleyen yazar #victor da neler yapacak meraktayim....#katillercetesi serisinin her bir kitabının bu kadar güzel olması,kurgusunun güzelliği ve karakterlerin mükemmelliği,ne diyebilirim ki sevdiğim serilerde en başta yerini sabitledi....Bu seriyle tanışmalısınız ....
400 syf.
·2 günde·Beğendi·7/10
Niklas.. Nora ve Izabel evet çoğunlukla üç karakterin arasında döndüğü aksiyonlu güzel heyecanlı bir görevin peşine düşüp İtalya'ya giden bir ekip. Diğer kitaplara göre bence biraz durağandı. Yani biraz heyecanlandığım yerler oldu. Onun dışında Nora mükemmel bir karakter. Başları çok heyecanlıydı. İtalya Izabel için önemli bir geçmişe sahip ve ayrıca Izabel'in belki de en önemli görevi buydu. Sadakatler ve ihanetlerle dolu bir kitaptı. Bence hoştu ama dediğim gibi diğer 4 kitaba nazaran en durağan kitap buydu bana göre. Niklas'ı daha yakından tanıyorsunuz. Francesca çok.. acımasız bir karakter onu seveceğimi düşündüm ama hayır sevemedim. İlk 4 kitabın mükemmeliğinden sonra ben biraz hayal kırıklığı yaşasam yeridir. Bazı olaylar bana çok uzatılmış geldi ve Olivia'ya çok üzüldüm. Puanım 7/10
 • Kötülük Tohumları
  8.8/10 (127 Oy)102 beğeni273 okunma33 alıntı1.825 gösterim
 • Kuğu ve Çakal
  8.7/10 (152 Oy)117 beğeni336 okunma43 alıntı2.653 gösterim
 • Victor
  8.9/10 (82 Oy)70 beğeni169 okunma57 alıntı1.800 gösterim
 • Izabel
  8.3/10 (243 Oy)167 beğeni517 okunma57 alıntı3.426 gösterim
 • Lydia
  8.9/10 (65 Oy)57 beğeni123 okunma52 alıntı1.845 gösterim
 • Şah
  8.6/10 (141 Oy)105 beğeni290 okunma107 alıntı1.960 gösterim
 • Sarai
  7.7/10 (420 Oy)293 beğeni855 okunma68 alıntı10.311 gösterim
 • Vezir
  8.4/10 (178 Oy)131 beğeni373 okunma102 alıntı2.267 gösterim
 • Çirkin Aşk
  7.6/10 (130 Oy)75 beğeni238 okunma31 alıntı3.136 gösterim
 • Kargalar Meclisi
  9.0/10 (156 Oy)144 beğeni277 okunma249 alıntı6.824 gösterim
400 syf.
·9/10
Ayh iste bu :) ben adamimi buldum kesinlikle Niklas. Uf o ne havaydi, ne rol yapmaydi ya. Yani bu kitapta da yazar ucmus. Hatun yaziyor wesselam :)
Victor. Niklas Nora ve Izabel'i bi operasyona gonderiyor. 3 birbirinden hazetmeyn kisi. Ama o kadr da super 3luydu. Nora bi harikaydi. Sanirim onun gibi farkli tarzda guclu bi kadin karakter hic okumadim :) Sonu da bi o kadar merakli bitti. Victor'n kitabina baslamak icin sabirsizlanyrm :)
400 syf.
·7 günde·Beğendi·10/10
Bitmesini kesinlikle istemediğim kitaplardan biriydi. Hiçbir satırında sıkılmadım , hatta her sayfada şaşırıp kaldım. Niklas, Izabel ve yeni üyemiz 'psiko' Nora :) bir göreve gönderiliyorlar. Ama Niklas Victor'a halen kızgın ve ihanet etmemek için direniyor. Görev bir hayli zor : Köle ticareti yapan bir kadın olan Francesca yı canlı ele geçirmek ve kölelerinden birini babasına teslim etmek. Haydi rast gelsin. :D
400 syf.
·2 günde·Beğendi·10/10
Serinin 5. Kitabi. cok çılgın ilerleyen bir seri, Sarai, Izabel, Victor, Fredrik, Nora, simdi de Niklas... devam kitaplarını okudukça ilk kitapların cok boş olduğunu görmeye başladım açıkçası.
Izabel ve Viktor sevdası zaten ilk kitaptan bile bıktıracak seviyede gelişirken, diğer kitaplarda daha az yer verilmesi, örgütün diğer üyeleri ve yeni üyesi Nora'nin katılımıyla Kötülük Tohumları ve Kara Kurt kitapları daha hareketli, daha etkili, okumaya değecek bir çetenin olduğunu kanıtladı.
En azından gerçekten Katiller Çetesi olduklarını hissetmeye başladım.
5 kitaptır Izabel in kendini kanıtlama çabası dışında hiç birşey yapmayisi ve sürekli ona bakıcılık yapılması bi noktadan sonra cidden bunaltıyor.
Ama yine gerekli ki 5 kitaptır devam ediyor.
Kara Kurt kitabında, Niklas Nora ve Izabel in üstlendikleri görev hem zor hemde Izabel in dahil olması sebebi ile basariyla tamamlanması risk içeren, gerilimin zerre eksik olmadığı cidden garip bir kurguya sahipti.
Niklas ında dahil olduğu görevin en önemli yerinde kitabin birden Victor'un yaptığı görüşmeye dönüp durağanlikla devam etmesi can sıksa da yine de okumama engel olmadı.
Nasıl olsa Niklas'in anlatımıyla yeniden dönecek diye beklerken Izabel anlatmaya başlayınca bi offf yine mi sen dedim 🤦‍️
Gariptir ki bu seriyi beğenemem gerektiği halde bütünüyle olmasa da beğenmeye başladım. Özellikle Kötülük Tohumları kitabi ve Kara Kurt kitabi sayesinde.
Sebeplerim de Nora ve sanirim Niklas .🤔 ya da sadece Nora 🤔🤷‍️ bilemiyorum.
Bu kitapta oyle bir sonla bitti ki Victor Izabel e ne yapacak diye merak ettim.
Bir önceki kitapta Izabel'e ayrıcalık yapıldı diye düşünürken Dorian ' ın hamlesi ve Victor'un bildikleri cidden şaşırttı.
Diğer kitapların sonundan farkli olarak bu kitap da Kötülük Tohumları gibi merak uyandıracak ve sıradaki kitabi hemen okutacak bir etkiyle final yaptı. O zamaaan sıradaki kitap Victor u okumak zamanii 🤓
400 syf.
·Beğendi·10/10
Dikkat Spoi!
Selammm...Bugün katiller çetesinin 5. Kitabıyla karşınızdayım.Harikalar yaratan Redmerski ve ortaya çıkardığı bu muhteşem seri..Gerçekten büyüleyici.Sanki 7 filmi olan bir seriyi izler gibi okuyorum.Çünkü o kadar muhteşem bir betimlemeyle yazılmış ki insan neredeyse okumak eylemini unutup,izlemek eylemine geçiş yapacak.Neyse fazla uzatmadan biraz da içeriğinden bahsedeyim.Karakurt'da Niklas,zorlu bir görev için Izabel tarafından ikna edilir.Görevleri dünyaca ünlü genelev işleten bir kadın olan Francesca Moretti'yi kaçırmak ve bu kadının 15 yaşında kaçırdığı bir kızı kurtarmaktır...Izabel'in Sarai iken yaşadığı şeyler düşünülünce bu görev onun için bin kat daha zor olacaktır.Fakat Izabel bu görevin de üstesinden en iyi şekilde gelir.Bu görevde Niklas,Moretti'yi öldürür.15 yaşında kaçırılan kız ise adeta beyni yıkanmışçasına onlarla gitmeyi reddeder ve ailesinin umrunda olmadığını söyler.Yani görev birçok aksilikle sonuçlanır.Ama yine de görevin gerginliği,Victor ve Niklas arasındaki Claire gerginliğinin önüne geçemeyecektir....Buraya kadar okuyan herkese teşekkür ederim.Kitapla kalın,hoşça kalın...
400 syf.
·3 günde·Beğendi·10/10
Katiller Çetesi beni şaşırtmıyor ve yine yeni yeniden mükemmel bir seri kitabıyla karşımıza çıkıyor. Her kitap bir öncekinden daha iyi oluyor ve çıta gittikçe arşa doğru çıkıyor. Hal böyle olunca ben serinin finalini deli gibi merak ediyorum. Ama bir yandan da bitmesin istiyorum.

Bildiğiniz üzere 4. kitapta örgüt üyeleri arasında bazı problemler ortaya çıkmıştı. Bu kitapta ise herkes bunları görmezden gelmeye çalışarak görevlere yoğunlaşıyor. Fakat Niklas örgüte hizmet edip etmemek konusunda çok da kararlı değil ama bir görev var ki o olmadan gidemezler. Niklas ikna olacak mı dersiniz?

Normalde kitabın ortasında sonunda falan bir şeyler öğrenir ve şok oluruz. Ama bunda hiçbir şey öğrenemedik aksine kafalar iyice karıştı. Cevabını merak ettiğim çok fazla soru var. Özellikle kitabın öyle bir son cümlesi var ki lütfen diyorum altıncı kitap bir an önce çıksın.

Niklas normalde sevdiğim bir karakter değildir ama bu kitapta ufak ufak sevmeye başladım sanki. Ama gözümü de korkuttu. Benim favorim hala Victor.. Kusura bakmayın millet. Tabi Fredrik başka bir mevzu..

Hala okumayan, bilmeyen varsa bu seriye daha fazla geç olmadan başlasın. Okuyan herkesin seveceğine eminim ben.
400 syf.
·Beğendi·Puan vermedi
Victor aklindan senin ne geciyor oyle. Kitap gùzeldi ama ne bileyim bazi seyler fazla acimasizdi. Ve son bòlumlere dogru en korkutucu kisinin Victor olduguna karar verdim. Izzy fena degildi ama bnde Norayi sevmiyorum. Seri guzel olmasina gùzelde. Urpertici.....
400 syf.
·13 günde·Beğendi·10/10
bu seride her şeyin bu kadar güzel ve oturmuş olması?
yazar sen nasıl mükemmel bir kadınsın? nasıl böyle kurgu yazıyorsun, nasıl akıllısın ya? vallahi aklım almıyor. her kitabın sonunda ağzım açık kalıyorum.
izabel bu kitapta o kadar, o kadar iyisin ki. bir sonraki kitapta sana neler olacağını cidden çok merak ediyorum ve VİCTOR! Allah'ım sana apayrı bayılıyorum. diğer kitabın senin ana konunda gelişecek olması inanılmaz heyecanlandırıyor.
400 syf.
·1 günde·Beğendi·10/10
Serinin bir başka mükemmel kitabı her kitabı bir solukta okuyup bitiriyorsunuz heyecan aksiyon ve macera hiç bitmiyor. Kara Kurt'ta çetemiz büyük bir iş alıyor ve bu iş için Nora Niklas ve tabi ki İzabel seçiliyor.

Görev çok zengin,büyük ve köle ticaretiyle(kadın alım satımı) uğraşan bir aile olan moretti ailesinin başındaki kadını kaçırmak ve müşteriye teslim etmek.

Mükemmel bir macera okumak isteyenler hemen bu seriye başlasın her kitap bir öncekinden daha muhteşem bir şekilde devam ediyor. Herkese iyi okumalar.
400 syf.
·7 günde·Puan vermedi
Başta olayların nasıl geliştiğini nasıl olduğunu anlamıyorsunuz ama daha sonra kafanızda yavaş yavaş oturmaya döngüyü anlamaya başlıyorsunuz. Her kitap okunmaya değerdir ...
400 syf.
·Puan vermedi
Evettt serinin 5. kitapınıda okudum.
Bu serinin hiç bir kitabının kotü olucağını düşünmüyorum artık. Öncelikle yazarı tebrik etmek istiyorum, bu serinin tam 7.kitapı çıktı. Ve 8.de okurlar tarafınan heyecanla bekleniliyor. Ve yazar hiç bir şekilde konunun heyecanından kaybettirmiyo bizlere, konu, kurgu, aksiyon, her şeyiyle övgüye layik gerçekten yazar. Seri sürükleyici, ve hiç bir şekildede yormuyor kitap insanı. Ben bu serinin tam 5.kitapını okudum ve hepside güzeldi, serinin ilk kitapını okurken biraz affalamış, adapte olamamıştım. Ama serinin diğer kitaplarını okudukça gerçekten insan kendinden geçiyor. Malesefki bu serinin son kitapıydı bu elimde bulunan, diğer kitaplarada ulaşamıyorum. bulunduğum yerle alakalı olaraktan. Çok üzgünüm, ulaşmak için elimden geleni yapıcam. 2. Kitapı daha var bu serinin, ve yorumlarına baktımda, çok olağan dışı şeyler olmuş, özellikle serinin son kitabı lydia yorumlara bakılırsa şahane gözüküyor. İnternete baktımda şansa pdf side yok serinin son 2.kitapının. Neyse umarım pdf si biran önce gelir kitapında okurum.

Gelelim kitap hakındaki yorumuma.
Öncelikle güzel bi kitaptı evet, heyecanlandıran yerleride oldu. Aynı zamanda sürükleyiciydide. Ama serinin diğer kitaplarına göre ben bu kitapı durağan buldum. Bu kitapta yazar niklasın üzerine yoğunlaşmış. Niklas, nora, ve izabel, üçlüsünen oluşan macera anlatıyor yazar bize. Bir tek benmi öyle sezdim bilmiyorum ama niklastan yana izabele bir şeyler hissetiğini sezdim. Sizde böylemi aladınız bilmiyorum, kitapı okuyanlar tarafınan bu konu hakkında yorumlarınızı merakla bekliyorum. Serinin diğer kitaplarında yazar ne yazmış bu konu hakkında merak ediyorum. Serinin bu kitapında noranın duygularını nasıl yok ettiğini görüyoruzmu desem, yoksa nasıl profösyenel olduğunu görüyoruzmu desem bilemedim. Bu kitaptada niklası daha yakından tanıyoruz, ve anlıyoruz. İzabel ise victor tarafınan duygularını ne kadar kontrol ede biliyor diye sınanıyor. İzabel ise bunun bilincinde zaten.

Bu kitapta güzeldi, fakat dediğim gibi diğerlerine göre biraz durağandı.
"Çünkü sevmenin insanı daha güçlü kıldığına inanıyorum." dedim
"Hayır İzabel. Birini sevmek,onu güvende tutma sorumluluğunu almak ya da onun için endişelenmek demek. Ve tüm bunlar sadece birer yük."
"Yanılıyorsun," diye itiraz ettim. "Birini sevmek, hayatta her şeyle onun için mücadele etmek veya onun için yaşamak demek."
"...Ama iyi olacağımdan eminim. Şu anda da iyiyim aslında."
Oysa iyi falan değildim. Sadece farklıydım.
J. A. Redmerski
Sayfa 361 - Fredrik Gustavsson
"Kardeşin kurt sürüsünün lideri.....Alfa erkek....Bütün saygı ve şanı o alıyor....Gülümsedi.....Dikkatli olmalı....Kurtlar koruyucudur ama kendi bölgeleri vardır....Üstelik aynı zamanda yamyamdırlar....Eğer kardeşin zayıflık gösterip tuzağa düşerse,diğer kurtlar tarafından parçalanır....İşte o zaman alfa olna sırası sana geçer....."
J. A. Redmerski
Sayfa 296 - Ephesus Yayınları

Kitabın basım bilgileri

Adı:
The Black Wolf
Alt başlık:
In the Company of Killers #5
Baskı tarihi:
30 Haziran 2015
Sayfa sayısı:
302
Format:
Karton kapak
ISBN:
9781514775035
Kitabın türü:
Orijinal adı:
The Black Wolf (In the Company of Killers #5)
Dil:
İngilizce
Ülke:
United States of America
Yayınevi:
Createspace Independent Publishing Platform
Baskılar:
Kara Kurt
The Black Wolf
Since devastating secrets were uncovered by Nora Kessler, Niklas Fleischer and Victor Faust have been divided as business partners and brothers. But ultimately Niklas is persuaded to lead a mission to Italy, and he sees it as an opportunity to set in motion forgiveness—or retribution—for his brother’s betrayal.

The mission: play the role of a wealthy German investor and kidnap a beautiful, notorious madam named Francesca Moretti. No stranger to these types of roles, Niklas is the best man for the job, but this time the risks will be much greater as he will not be doing it alone. Izabel Seyfried, still fresh out of a life of imprisonment and sex slavery, could be negatively affected by the things she will see in Moretti’s mansion, and Niklas must keep her in line so she does not blow their cover and get them killed.

But Niklas isn’t the only one who must play a role—Nora takes on the humiliating task of playing Niklas’s slave, and Izabel must play the role of his lover.

On one hand, Niklas couldn’t be enjoying himself more. On the other hand, the emotions that continue to rage inside of him may be too much for him to control, and it may be Niklas—not Izabel—who needs to be kept in line. He cannot forget what Victor has done, and this mission may just be the beginning of his downward spiral.

Can the blood bond that Niklas and Victor share as brothers be stronger than resentment? Or will vengeance dig the blade so deep that their bond be eternally severed?

Kitap istatistikleri (Bütün baskılar)

Bu baskının istatistikleri

 • 23 defa gösterildi.

Okur puanlamaları

10
%0
9
%0
8
%0
7
%0
6
%0
5
%0
4
%0
3
%0
2
%0
1
%0