·
Okunma
·
Beğeni
·
2387
Gösterim
Adı:
Victor
Alt başlık:
Katiller Çetesi #6
Baskı tarihi:
Ocak 2018
Sayfa sayısı:
352
Format:
Karton kapak
ISBN:
9786052064382
Kitabın türü:
Orijinal adı:
Behind The Hands That Kill
Dil:
Türkçe
Ülke:
Türkiye
Yayınevi:
Ephesus Yayınları
Baskılar:
Victor
Behind The Hands That Kill
“Redmerski sadece unutulmaz karakterler yaratmakla kalmıyor, müthiş bir ritim de tutturuyor. Onu bu kadar başarılı yapan da bu.”
–Publishers Weekly

“Katiller Çetesi bitmesini istemediğiniz serilerden. Victor ise bu maceranın unutulmaz bir parçası.”
–The New York Times

“Bir seri ancak bu kadar sürükleyici olabilir! Karakterlerin gelişimine tanık olmak tarifsiz bir duygu.”
– USA Today

Profesyonel katiller bile kafa dinlemeye ihtiyaç duyar ama Victor için Izabel’le çıkacakları tatil, sevdiği kadınla baş başa kalmaktan çok daha fazlası demektir. Çünkü bu, Victor için bir tür kendini aklama fırsatıdır. Onu Niklas’la neden İtalya’ya yolladığını, Nora’ya olan ilgisinin ardındaki gerçeği ve daha pek çok konuyu açıklığa kavuşturmak için yakaladığı bir fırsat... Fakat yaşanan olaylar bazıları için tatillerin de sadece boş bir hayalden ibaret olduğunu gösterecektir.
352 syf.
·3 günde·Beğendi·10/10
Kitabı yaklaşık iki günde okudum. J.A Redmerski ne yazsa okurum hemde terddüt bile etmeden. Katiller çetesi hayranları bu kitaba hemen yapışın. Yazarın diline bayılıyorum çok akıcı. Bu kitapta olaylar çok hızlı gelişti ve bu beni çok mutlu etti. Ama -ki bunu söylemek zorundayım- kitabı kısa buldum. Biraz daha uzun olabilirdi. Tadı damağımda kaldı. Hiç tereddüt etmeden kendinize bir Victor edinin! Pişman olmayacaksınız...
352 syf.
·9/10
Victor ile Izabel birlikte tatile cikiyorlar. Garibim Izabel biraz olsun uzaklasip dinlencegini dusunurken, isin aslinn oyle olmadigini cok guzel bi sekilde ogreniyor. Oteki taraftan Victor bu tatil olayini Izabelden tum sakladiklarini aciklamak icin planliyor. Ama isler istedigi gibi gitmiyor. Ve her sey burdan sonra basliyor. Umarim diger kitaplar da hizli bi sekilde gelmeye baslar. Cunku bittigi yer baya merak ettryr adami. Guzel bi seri okudum. Cok fazla dusunmeyin. Okuyun okutun :)
 • Kara Kurt
  8.8/10 (126 Oy)98 beğeni316 okunma36 alıntı2.016 gösterim
 • Kötülük Tohumları
  8.7/10 (163 Oy)128 beğeni382 okunma38 alıntı2.376 gösterim
 • Lydia
  9.0/10 (91 Oy)78 beğeni196 okunma66 alıntı2.727 gösterim
 • Kuğu ve Çakal
  8.6/10 (206 Oy)152 beğeni476 okunma48 alıntı3.574 gösterim
 • Izabel
  8.3/10 (312 Oy)222 beğeni722 okunma63 alıntı4.432 gösterim
 • Şah
  8.6/10 (212 Oy)159 beğeni470 okunma117 alıntı2.856 gösterim
 • Sahte Krallık
  9.3/10 (137 Oy)121 beğeni253 okunma343 alıntı3.330 gösterim
 • Sarai
  7.7/10 (535 Oy)368 beğeni1.166 okunma80 alıntı13.311 gösterim
 • Vezir
  8.3/10 (256 Oy)186 beğeni574 okunma111 alıntı3.191 gösterim
 • Ruhumdaki Canavar
  8.2/10 (84 Oy)46 beğeni210 okunma114 alıntı2.902 gösterim
352 syf.
·3 günde·Beğendi·9/10
Katiller Çetesinin okuduğum her kitabından sonra "Bu en iyi kitaptı." diyorum. Tam bundan iyisi olamaz dediğim anda yazar bir sonraki kitapta harikalar yaratıyor. Victor serinin en çarpıcı kitaplarındandı çünkü en baştan beri benim adamım olan Victor'u çok daha yakından tanıma şansı yakaladık. Hem de ne yakından... Geçmişte yaptığı her şeyi öğrendik.

Açıkçası geçmişindeki olaylar bana çok büyük şoklar yaşatmadı. Çünkü Victor tam da o söylenenleri yapacak tarzda bir insan. Ama kitabın sonlarına doğru yaşanan birkaç şey beni şaşırtmayı başardı. Serinin her kitabında olduğu gibi bunda da hem birçok soruya cevap bulduk hem de kafamızda yeni sorular oluştu. Tüm soruların çözüleceği zamanı büyük bir heyecanla bekliyorum ben.

Bu seriye hala başlamayan var mı bilmiyorum ama çok şey kaybediyorsunuz. Alın ve okuyun. Kesinlikle pişman olmayacaksınız. Ben 7. kitabı büyük bir merakla bekliyorum. Kısa zamanda kavuşmak dileğiyle. Bu seriyi okuyun, okutun.
352 syf.
·3 günde·Beğendi·9/10
Harika! Yine ne olacağını bilmediğim ve meraktan beni kudurtan bir kitap daha! Sevgili yazarcım neden beni çıldırtıyorsun? Bu kitabımızda Victor Faust eniştemizin kirli geçmişini ve Izabel için aslında ne kadar değiştiğini görüyoruz. Izabel ölümle burun buruna gelip tüm sırları öğrendikten sonra bile sevmeye devam ediyor fakat oldukça da değişiyor. Daha acımasız ve gözü kara olduğu kesin. Kitabın sonu iyice meraklandırıyor insanı. Sıradaki kitapları merakla bekliyorum :)
352 syf.
·1 günde·Beğendi·9/10
Victor, Katiller Serisi'nin 6. kitabı. J. A. Redmerski beni yine hiç şaşırtmadı. Her kitap bir öncekinden daha heyecanlı daha şaşırtıcı ve daha iyi. Bu kitapta aynıydı. Çıta yine yükselmiş.
İsminden de anlaşılacağı üzere Victor hakkında bir kitap. Burada ufak bir eleştirim olacak. Victor'un bölümleri daha fazla olabilirdi.
Seriyi okumaya başlamayanlar ya da henüz bu kitabı okumamış olanlar olabileceğinden konusundan nasıl bahsedebilirim bilmiyorum. O yüzden lafı uzatmadan kısaca Victor’un geçmişi sonunda onu yakalar ve karşısına çıkar. Victor hayranları burada hayal kırıklığına uğrayabilir. Ben Fredrik hayranı olmama rağmen beni bile hayal kırıklığına uğrattı.
Victor, karanlık geçmişi ile yüzleşirken, gittikçe artan düşman listesi her zamankinden daha büyük bir tehdit haline gelir, Venezuela’da hesaplaşmalar başlar.Yeni müttefikler ve eski düşmanlar, ortaya konulan sırlar ve ilişkiler değişiyor. Satranç taşları hareket ediyor. Acaba Victor avlanmayı mı seçecek yoksa avlanılmayı mı?
Açığa çıkan sırlar şok ediciydi. Yine bir solukta okuduğum, zaman zaman tırnaklarımı yediğim, heyecanın, aşkın ve aksiyonun bol olduğu bir kitaptı. Kesinlikle tavsiye ederim.
352 syf.
·3 günde·Beğendi·9/10
Victor - Kitap Yorumu

"Yıldızlar bizden önce ölür Izabel.. Yıldızlar benim sana olan aşkımdan önce ölür.."

6. Kitap bittikten sonra durup düşününce aslında çok badireler atlattıklarını yeni yeni farkediyor insan. Bu kitapta Victor tanıdığım Victor'dan çok başkaydı. Düşüncesi.. konuşması.. İlk sayfalarda Victor çok ağır ve bambaşka biri gibiydi dediğim gibi. Aslında Victor'un sanıldığı kadar masum görünmediğini Izabel'e itiraf edecekken ikisinin başına geldiği olaylar sonucunda Izabel öğreniyor bunu. Ve bu kitabın ciddi anlamda en masumu Izabel. Ortada geçmişten kalan intikam ve hatıralarla dolu. Ama nedense 4. Kitaptan sonra duygu ve düşüncelerim değişti seriye karşı. Kalbim 4. Kitapta hevesini bırakmış gibiydi. Kötü bir kitap asla ama asla değildi hatta gayet iyiydi. Izabel'in ciddi anlamda büyüdüğünü cesaretlendiğini bu kitapta çok açıkça görülüyordu. Gaza gelip ''Yürü be! Kim tutar seni." dediğim kısımlar oldu. Victor çok önemli olaylarla karşılaştı ve sandığımız gibi yıkılmaz bir Victor değildi. Meksika macerası yeni başlıyor. 7. Kitap çıkınca artık ağlaya ağlaya seriye veda ederim. İyi geceler :))
352 syf.
·2 günde·Puan vermedi
Victor, Katiller Çetesi serisinin altıncı kitabı. Serinin dördüncü kitabı olan Kötülük Tohumları kadar keyifle okumadığım ama hızlı bitirdiğim akıcı bir kitap oldu benim için.

Victor Sarai'yle birlikte tatil yapacağını söyler. Sarai bunu gerçek bir tatil sanar oysa Victor'un bu tatili yapmaktaki amacı, kendisiyle ilgili gerçekleri Sarai'ye açıklama fırsatı bulmaktır. Ve tabi ki yaşanan olaylarla tatil, tatil olmaktan çıkar...

Hayal kırıklığına uğradığım bir kısım ise Nora adlı karakterin bu kitapta arka planda olmasıydı. Bence Nora her kitapta baş olaylarda yer almalı.
Victor ile ilgili şaşırtıcı bilgileri öğreneceğiniz, sürükleyici bir kitap. Serinin yedinci kitabı da çıktı ve buna rağmen sıkmadı :)
352 syf.
·2 günde·Beğendi·10/10·
Öyle güzel, öyle etkileyici bir kitaptı ki söyleyecek kelime bulamıyorum. Kitabın daha ilk sayfalarından heycanıma yenik düştüm. Her sayfada yüreğim sızladı.. Mükemmel betimlemeleri vardı, kusursuzdu... Tüm satırları yaşadım, hissettim okurken. Her satırı her sayfayı paylaşmak istedim. İçim içime sığmadı. Kahroldum okurken. Binlerce kitap okusam yerini tutmaz Victor..
Tüm seri boyunca okuduğum her kitapta ne olacak diye heyecandan biran önce sonuna gelmek istiyor aynı zamanda bitmemesini istiyordum... Sonsuza dek okuyabilirim.. Yıllar sonra aynı tatla aralayabilirim sayfalarını..
Mutlaka ve mutlaka okuyun. Öyle etkilendimki... Öyle güzel bir eser ki hakkını verin, okuyun..
Sen nasıl güzel bir yazarsın, iyiki J. A. Redmerski Victor
352 syf.
·Beğendi·9/10
Serinin ilk beş kitabını peşpeşe okumuş ve çok sevmiştim.Altıncı kitap #victor yine çok güzeldi. Yazarın kalemini zaten çok seviyordum, iyi ki bu seriyi edinmişim, bu tarzı sevenler okuyun.
Bu bölümde Victor'u on beş sene önceden kalan bir hesaplaşma bekliyordu. Artemis karşısına çıkınca neler hissetti, onu sevmiş miydi? Yoksa İzabel tek sevdiği miydi?
352 syf.
·2 günde·Beğendi·10/10
Serinin altıncı kitabı Victor, taşları yerinden oynattı. Victor’un hedefi İzabel ile çıktıkları tatilde İzabel’e bilmesi gerekenleri anlatmak ve İzabel’in anlamasını sağlamaktır. Fakat işler Victor’un istediği gibi sonuçlanmıyor. İzabel, Victor hakkında bilmesi gerekenleri ve Victor’un kendisinden sakladıklarını acı bir şekilde öğreniyor. Kitapla ilgili spoiler vermemeye çalıştım. Bu kitabı serinin diğer kitaplarından daha çok sevdim. Daha bir heyecanla okudum. Ve şimdiden serinin son kitabını merakla beklemeye başladım.
352 syf.
·6 günde·Beğendi·10/10
....altıncı kitap Victor diğer kitaplara göre çok çok daha iyiydi...İşler çok karıştı aksiyon arttı....Victor'un geçmişini,yaptıklarını öğreniyoruz...Ve yeni ortaya çıkan gelişmelerle birlikte heyecanın dorukta olduğu bir kitap okuyoruz....Öyle bir yerde bitti ki yedinci kitabı nasıl bekleyeceğim bilmiyorum....Umarım çok beklemeyiz.....Okuyun efendim....Keyifle okudum.....
352 syf.
·6/10
Hmm 🤔
Ne düşünmeliyim emin değilim aslında.
Öncelikle Izabel'i anlamaya çalıştım ilk kitaptan itibaren. 9 yillik köle hayatından sonra normal bi yaşam suremeyecegine inanıp Katiller çetesine ısrarla dahil olmasına, Victor'un karanlık sırları olmasını goze alarak,vaktinde acımasızca davranmış olabileceğine göz yumarak herseyi kabullenme eğilimine hak verdim vermesine amaaa, hanım kızımız bu kararı verdikten sonra Victor'u melek gibi görmekte, bide nasil boyle olabilirsin suçlamalarıyla hesap sormaya kalkması ve bu kitabin konusu olan Victor ün geçmişi ile alakalı büyük şoka uğraması garip geldi. Izabel in karakteri beni bunalmaya başlasa da yapcak bisey yok devam ediyoruz.
Çoğunlukla Victor ve Izabel anlatımı ile ilerleyen kitapta Victor'un geçmişte sevdiği kadınlar, onları neden öldürdüğü ve birini sevmenin onu nasil etkilediğini anlatarak ilerlese de yer yer şaşkınlık yaşattı.
Şimdiye kadar hedeflerinin eski patronu olması gerekirken fazla rahat bir şekilde örgüt kurup işine devam etmesi bu kitapla sona erdi.
Asıl hedefine yönelmesi, kendi birliğinin düzeni ve devamı icin aldiği kararlar , bundan sonra ne olacak sorusu son kitap Lydia da cevaplanacak sanirim.
Izabel in başına gelenlerden sonra daha kararlı görünmesi iyi oldu. -son bolumlerde, artik aklı başına gelsin yani-
Nora nin yokluğunu da fazlasıyla hissettim.
Yine kurguya dahil olan karakterler..
Gerçi hangi kitap bilmiyorum ama bir kaç önceki kitaplarda bahsedildiği icin muhakkak gelecek bu karakter diye düşünmüştüm.
Naeva ile Izabel meksikada ne yapacak nelerle karşılaşacak göreceğiz bakalım.
Hala serideki favori kitaplar Kötülük Tohumları ve Kara Kurt. Ve efsane Nora.
Umarim son kitapta kendisine de yer vardır.
Ya Nora? O da mı doğruları söylüyordu? Bana, "Herkes aşık olabilir, Izabel. Bir adamın gözlerine bakarak karşısındaki kişiye âşık olup olmadığını anlayabilirim. Ancak Victor Faust gibi bir adam sonsuza dek âşık kalamaz," demişti. "Fredrik'in karakterinde olan biri aşksız duramazken, Victor gibilerde durum tam tersidir ve aşk işinin önüne geçtiğinde, onu daha insan kıldıkça ve onu kırılma noktasına yaklaştırdıkça, bildiği tek hayatın dengesini korumak için ne yapılması gerekiyorsa, içgüdüleri ona ne söylüyorsa, onu yapacaktır."
J. A. Redmerski
Ephesus Yayınları
Planlarınıza,umutlarınıza ya da hayallerinize bakıp da hiçbir şeyin hesapladığınız gibi gitmedigini fark ettiğinizde,beklenmedik bir şeyin düş denen çarkı döndürdüğünü gördüğünüz anlar olurdu.

Kitabın basım bilgileri

Adı:
Victor
Alt başlık:
Katiller Çetesi #6
Baskı tarihi:
Ocak 2018
Sayfa sayısı:
352
Format:
Karton kapak
ISBN:
9786052064382
Kitabın türü:
Orijinal adı:
Behind The Hands That Kill
Dil:
Türkçe
Ülke:
Türkiye
Yayınevi:
Ephesus Yayınları
Baskılar:
Victor
Behind The Hands That Kill
“Redmerski sadece unutulmaz karakterler yaratmakla kalmıyor, müthiş bir ritim de tutturuyor. Onu bu kadar başarılı yapan da bu.”
–Publishers Weekly

“Katiller Çetesi bitmesini istemediğiniz serilerden. Victor ise bu maceranın unutulmaz bir parçası.”
–The New York Times

“Bir seri ancak bu kadar sürükleyici olabilir! Karakterlerin gelişimine tanık olmak tarifsiz bir duygu.”
– USA Today

Profesyonel katiller bile kafa dinlemeye ihtiyaç duyar ama Victor için Izabel’le çıkacakları tatil, sevdiği kadınla baş başa kalmaktan çok daha fazlası demektir. Çünkü bu, Victor için bir tür kendini aklama fırsatıdır. Onu Niklas’la neden İtalya’ya yolladığını, Nora’ya olan ilgisinin ardındaki gerçeği ve daha pek çok konuyu açıklığa kavuşturmak için yakaladığı bir fırsat... Fakat yaşanan olaylar bazıları için tatillerin de sadece boş bir hayalden ibaret olduğunu gösterecektir.

Kitabı okuyanlar 252 okur

 • Fatma Karagöz
 • İlkay Öztürk
 • Crazyreader
 • Fly
 • Apolline
 • Gamze Selçuk MUTLUER
 • Pinar Turk
 • Ecem Ece
 • KübRa
 • Deniz

Kitap istatistikleri (Bütün baskılar)

Bu baskının istatistikleri

Okur puanlamaları

10
%40.7 (46)
9
%27.4 (31)
8
%17.7 (20)
7
%6.2 (7)
6
%4.4 (5)
5
%0.9 (1)
4
%0.9 (1)
3
%0
2
%0
1
%1.8 (2)