1

1 Ocak 2024

Şu son bir senede neler oldu var ya, üff diyorum. Anlatasım bile yok inan, lanet gelsin şu son bir seneye. Evi yansın, ocağı yıkılsın, defolup gitsin hangi cehenneme giderse. Adını dahi anmak istemiyorum. Bu yılı, en sevdiklerimle birlikte toprağa gömüyorum. Önümüzdeki yıldan burada herkesin huzurunda biraz insaf istiyorum Osman.
Eşiğimde,
Sonbahar göklerindeki ay kadar canlı bir halde duruşuna baktım. Gri ve sakin gözleri benimkilere kilitlenmişti.
Reklam
Kirke diyor,
Herşey yoluna girecek. Bir kâhinin ya da tanrılardan haber getiren birinin sözleri değil bunlar..
"Bu arada bileğine bakabilmek için eğildiğimde çatalı saplamak için mükemmel bir fırsatı kaçırdın."
Sayfa 117Kitabı okudu
"Bırak evime gideyim." "Zaten evindesin."
"Peki sana göre olan ne?" "Bitkiler." "Ah, şu Amazon gezisi." "Evet, benim hayalim o." "Sen de benim hayalimsin."
Reklam
İnsanoğlu
Yaşama isteği asla tükenmeyen,tüm hareketin nihayetinde durması gerektiği kuralına her daim başkaldıran insanoğluna...
Okuduğum kitap bitince gelen azrail:
"Dünya'ya gidiyorsun."
İlk alıntıKitabı okudu
Sizi inciten ya da zarar veren şey inandığınız şeyin kendisi değil, zihninizdeki sonucu oluşturan inanç veya düşüncedir. Tüm deneyimleriniz, tüm eylemleriniz ve hayatınızın tüm olayları ve durumları, kendi düşüncenizin yansımaları ve tepkileridir.
55 öğeden 1 ile 10 arasındakiler gösteriliyor.