Göçmen Hamamı Ülkelerin, Devletlerin Yok Edilmesi ve Adım Adım Dünya Hakimiyetine

9,3/10  (3 Oy) · 
16 okunma  · 
4 beğeni  · 
734 gösterim
İnsanlık karanlık çağlara doğru hızla götürülüyor. Sınırlar kalkıyor, ulus devletler yok ediliyor, yüzlerce etnik küçük bölünmeler yaşanıyor. Bilim ve teknoloji hiç olmadığı kadar küresel sermayenin elinde. Birkaç küresel şirket enerji kaynakları yanında gıda ve su kaynaklarına da hâkim olmaya başladı. Dünya nüfusu etnik ve mezhep bölünmeleriyle birbirine kırdırılıyor. Diğer yandan da sağlıkla ilgili ilaçlar, aşılar ve serumlarla, gen araştırmalarıyla insanlık büyük bir tehdit altında. Dünya nüfusunun azaltılması, tek bir dünya hâkimiyeti, tek bir dil (köle dili) ve tek bir sahte dinî düzen kurulmak isteniyor. Basın-yayın tekeli insanların gerçekleri görmesini engelliyor. Etrafımızı saran yalan perdelerini nasıl yırtıp gerçekleri görebiliriz? Mutlaka dünyada karanlık çağlara doğru gidişle mücadele edenler var ve her zaman olacaktır. Önümüzdeki yıllarda koltuğunuzda rahatça oturup keyfinizin bozulmamasını sakın beklemeyin. Çünkü insanlığın geleceği tehlikede!
(Arka Kapak)
 • Baskı Tarihi:
  Ağustos 2012
 • Sayfa Sayısı:
  272
 • ISBN:
  9786054569014
 • Yayınevi:
  Bilim & Gönül Yayınevi
 • Kitabın Türü:
Esra Bilge 
10 Nis 12:56 · Kitabı okudu · Puan vermedi

kesinlikle okunması ve okutulması gerektiğini düşündüğüm ve çok şey öğrendiğim kitap. Okuduğuma asla pişman olmadığım başucu kitaplarından.

Kitaptan 6 Alıntı

Betül Akan 
18 Nis 19:30 · Kitabı okudu · Puan vermedi

"İnsan hakları derken ölen ve acı çeken insanlar hiç kimsenin umurunda değildir. Herkesin ilgilendiği petrol ve bölgenin diğer sömürülecek zenginlikleridir."

Göçmen Hamamı, Oktay Sinanoğlu (Sayfa 33)Göçmen Hamamı, Oktay Sinanoğlu (Sayfa 33)

İlk kimyacılara "Simyacı" denildi. Simyacıların tek derdi çeşitli metalleri dönüştürüp altın yapabilmekti. Yapamadılar. Fakat "onu katalım, şunu katalım" derken kimyayı geliştirdiler.

Göçmen Hamamı, Oktay SinanoğluGöçmen Hamamı, Oktay Sinanoğlu
GÜL GÜRLER 
24 Şub 2015 · Kitabı okudu · Beğendi · 10/10 puan

Maalesef Türkiye'de 1947'den sonra hızla yabancılaştırılan eğitim ile Türkçe, Tarih, Kültür ve Din üzerinde halkı bölmek için çok çalışılmıştır.

Göçmen Hamamı, Oktay Sinanoğlu (Sayfa 13)Göçmen Hamamı, Oktay Sinanoğlu (Sayfa 13)
GÜL GÜRLER 
23 Şub 2015 · Kitabı okudu · Beğendi · 10/10 puan

Baron M. A. Rothschild şöyle demiştir: "Bana bir ülkenin parasının kontrolünü verin, kanunlarını kimin yaptığı umurumda bile değil."

Göçmen Hamamı, Oktay Sinanoğlu (Sayfa 7879)Göçmen Hamamı, Oktay Sinanoğlu (Sayfa 7879)
Hasan 
 16 Oca 12:11 · Kitabı okudu · Puan vermedi

Şu gerçeği iyi
biliyoruz: Toprak insana değil insan toprağa aittir.Ve bu dünyadaki her şey bir ailenin fertlerini birbirine bağlayan kan gibi, ortaktır ve birbirine bağlıdır. Bu nedenle de dünyanın başına gelen her felaket insanın da başına gelmiş sayılır.

Göçmen Hamamı, Oktay Sinanoğlu (Sayfa 163)Göçmen Hamamı, Oktay Sinanoğlu (Sayfa 163)
Hasan 
15 Oca 14:11 · Kitabı okudu · Puan vermedi

Dünya teknolojik olarak ileri fakat insanlık açısından zalim; karanlık çağlara doğru gidiyor.Bundan hiç kimsenin şüphesi olmasın.

Göçmen Hamamı, Oktay Sinanoğlu (Sayfa 11)Göçmen Hamamı, Oktay Sinanoğlu (Sayfa 11)