Işın Çağı Çocukları

9,4/10  (17 Oy) · 
87 okunma  · 
11 beğeni  · 
1.848 gösterim
İleri Görüşlüler Ülkesi'nin doğumevlerinde, birdenbire gizemli olaylar görülmeye başlamıştı. Erkek bebeklerden bazıları doğumdan kısa bir süre sonra, ortadan yok oluyorlardı. Ana babalar, korku içindeydiler. Konu kısa sürede basına yansıdı. Giderek büyüdü. Ülkenin, önemli sorunu durumuna geldi. Yöneticiler, olaya el koydular. Doğumevlerinde olağanüstü güvenlik önlemleri alındı. Halk, bebek hırsızlarının kesinlikle yakayı ele vereceklerini umuyordu. Ama, olmadı. Bunca çabaya karşın tek bir bebek hırsızı bile ele geçirilemedi...
Emre Şeyda 
13 May 2016 · Kitabı okudu · 1 günde · Beğendi · 8/10 puan

Işın çağı çocuklarını okuduğumda kaç yaşında olduğumu hiç hatırlamıyorum ama içerdikleriyle birlikte beni fena halde cezbettiğini söyleyebilirim. Kaybolan çocuklarla başlayan bir gizem ve bu çocuklara olan konuların işlendiği Işın Çağı Çocukları gerek bilim kurgu yapısı ile gerekse de Gülten Dayıoğlu'nun elinden çıkmasıyla çocuklarınıza mutlaka okutmanız gereken bir roman.

Medine hıra altındağ 
05 Oca 10:32 · Kitabı okudu · Beğendi · 10/10 puan

çok güzel ve eğlenceli bir kitap herkesin okumasını tavsiye ederim.siz bu kitabı okursanız hayatınızdaki gerçekleri görürsünüz.bu kitabı herkesin okumasını istiyorum.