Kaç Yıl Geçti Aradan

7,9/10  (14 Oy) · 
48 okunma  · 
13 beğeni  · 
891 gösterim
Yıllar önce hayatları farklı yollara savrulmuş sekiz arkadaşın, yirmi beş yıl sonra bir gün tesadüfle bir araya gelmeleri üzerine; aradan geçen yılların hayatlarında neleri biriktirdiğini anlatmaları ve eski günleri yadetmeleri ile sonlanan eşsiz bir yaşam öyküsü... Naşide Gökbudak'ın yalın anlatımı ve akıcı üslubuyla yazdığı "Kaç Yıl Geçti Aradan" adlı bu eseri bir solukta okuyacak ve duygu yüklü bir iklime sürükleneceksiniz...
 • Baskı Tarihi:
  2008
 • Sayfa Sayısı:
  296
 • ISBN:
  9752542716
 • Yayınevi:
  Neden? Kitap
 • Kitabın Türü:
ESRA KADIOGLU 
14 Eyl 2015 · Kitabı okudu · Beğendi · 10/10 puan

Hayatın içinden 8 kadın... Hepsinin farklı, hüzünlü hikayesi var. Aslında kitap bizleri bize anlatıyor. Naşide Hanım'ın her zaman ki muhteşem gözlemleri kitap da dile geliyor. Herkesin mutlaka kendinden bir parça bulacağı, okumanızı tavsiye edebileceğim bir kitap.... Sevgiyle kalın.

Deryslckela 
24 Haz 2015 · Kitabı okudu · 8/10 puan

Kaç yıl geçti aradan severek okuduğum bir kitap. Çok etkilendim. İnsanların ne zaman başına ne geleceğini , kimin içinde ne fırtınaların koptuğunu kimse bilemez.
Naşide Gökbudak'ın okuduğum ilk kitabı. Bütün kitaplarını almaya çalışıyorum .Akıcı bir dille yazılmış ve sürükleyici hikayesiyle başarılı bir kitap.

Nejla GÜNEŞ 
16 Mar 2015 · Kitabı okudu · Beğendi · 9/10 puan

Çok değerli Naşide Gökbudak, yine harika konuları ile ve muhteşem anlatımıyla çok güzel bir roman çıkarmış ortaya. Kitabı okurken büyük bir duygu selinin içinde buluyorsunuz kendinizi. Etkilenmemek mümkün değil. Herkesin kendisinden veya çevresinden mutlaka bir şeyler bulacağı bir eser. Mutlaka okunmalı diyeceğim romanlar arasında yer alıyor

Kitaptan 3 Alıntı