Son Sevgili Inn BoonsBoro Trilogy 2

6,8/10  (11 Oy) · 
36 okunma  · 
7 beğeni  · 
1.244 gösterim
Ortak bir geçmiş, yeni bir başlangıç ve ömür boyu sürecek bir aşk hakkında yepyeni bir roman. New York Times çok satan yazarı Nora Roberts, yaşadıkları kasabaya sıcak ve sevimli bir otel inşa eden Montgomery kardeşlerle -Beckett, Ryder ve Owen- sizleri tanıştırıyor.

Owen, Montgomery ailesinin organizatörü, ailenin inşaat şirketini demir yumrukla yöneten idarecisidir ve bir hesap tablosundan bile daha az esnektir. Kardeşleri onun liste yapma huyundan yaka silkseler de BoonsBoro Oteli tam planlandığı vakitte açılacaktır. Owen'ın planlarında öngöremediği tek şey ise Avery McTavish'tir...

Avery'nin popüler pizza mekânı otelin tam karşısında olduğundan, genç kadın otelin yenileme çalışmalarını oldukça yakından takip eder ve Owen'ı bir kez daha takdir eder. Owen çocukken onun ilk sevgilisi olduğundan, aslında Avery'nin aklından çıkmamıştır. Ancak ona karşı hissettiği çekim pek de masumane değildir. Avery ve Owen ilişkilerini yeni bir boyuta tedbirli bir biçimde taşırken, otelin açılması da Boonsboro kasabası halkına kutlama yapmak için bir neden verir. Fakat Owen'ın daha yapması gereken çok şey vardır. Avery'nin etrafına ördüğü duvarları yıkmak sandığından daha uzun sürecektir ve bu olurken Avery ilk sevgilisinin son sevgilisi olacağını anlayacaktır...
(Tanıtım Bülteninden)
 • Baskı Tarihi:
  Ağustos 2013
 • Sayfa Sayısı:
  392
 • ISBN:
  9789944827058
 • Orijinal Adı:
  The Last Boyfriend
 • Çeviri:
  Deniz Güçlü
 • Yayınevi:
  Epsilon Yayınları
 • Kitabın Türü:
Çalışkanarı Çiğdem Özdemir 
16 Eki 2016 · Kitabı okudu · 3 günde · 6/10 puan

"Hayat hala devam ediyor" sınıfında, aşk romanı olmayan, ama "üf, sıkıldım" diye bırakmayacağınız kadar da ortalama, hoş bir kitaptı. Seri de 2. kitap. öncesinde yarın ve daima, 3. olarak da Bir umut daha okunmalı. Mutlaka seri olarak okunmalı. tam anlamıyla dizi gibi önceki bölümü bilmeden, bu bölümü anlayamıyorsunuz.

okurumizlerim 
21 Haz 13:03 · Kitabı okudu · 2 günde · 5/10 puan

İçinde ruh olmasa tam bir klişe denilecek bir kitap. Ancak Nora Roberts bu kitabında da doğaüstü bir yapıyı eklemlemeyi başarmış. İçinde altı çizilesi cümleler de var, cinsiyetçi söylemler de. Hoş vakit geçirme kitabı, fazla bir beklentiye girmemek gerekir.

nazan köse 
11 Oca 2015 · Kitabı okudu · 4/10 puan

Kitap sürüklemiyor belki ama nasıl oluyorsa sıkmıyor da. Fazla bir beklenti olmadan okunabilir.

Kitaptan 3 Alıntı