Seni Sevmek İstemedim Tutku Serisi 2

8,5/10  (130 Oy) · 
309 okunma  · 
101 beğeni  · 
3.872 gösterim
Yeşil gözlü gizemli adam, o yaşına kadar pek çok güzel kadın görmüştü. Ama Pınar kadar güzelini, mücadelecisini, vahşisini görmemişti. Ve onu istediğine karar vermesi birkaç saniyesini almamıştı. Pınar ise bu uzun boylu ve tehlikeli kokan adam kadar cüretlisini hiç görmemişti. Ondan ilk andan beri hiç hoşlanmamıştı. Hoşlanması da gerekmiyordu. Ne yazık ki modern zorba onu istiyordu ve elde etmeye kararlıydı. Güpegündüz kaçırılacağına ise asla inanamazdı. 
Ailesini zor durumdan kurtarması karşılığında adam ona el koymuştu. Bu çekici adama karşı seçenekleri sınırlıydı. Ya evlenecek ya da bir süreliğine onun sevgilisi olacaktı.

Çok basit! diye mırıldandı Doğan Kurtulmanıza karşılık istediğim tek şey güzel Kardeşin Deniz güldü. Acı ama samimi bir gülüştü. Benden nefret edecek!

Ve senden de! O asla affetmez! En ufak bir fırsatta hayatımızı cehenneme çevirmeye çalışacak... İntikam alma hırsı asla sönmeyecek!

Senden hep nefret edeceğim diye fısıldadı Pınar. Çaresizlikten gözleri iyice sulanmıştı ama ağlamayacaktı. Ona bu lüksü vermeyecekti. Her gün bunu yüzüne karşı söylemekten mutlu olacağım... Anlıyor musun? Senden tüm kalbimle nefret edeceğim!
(Tanıtım Bülteninden)
 • Baskı Tarihi:
  Ekim 2015
 • Sayfa Sayısı:
  575
 • ISBN:
  9786059232081
 • Yayınevi:
  Ephesus Yayınları
 • Kitabın Türü:
Hermonie 
05 Eyl 2017 · Kitabı yarım bıraktı · 1/10 puan

Ben bu kitabın yorumlarını gördüm, bu kadar kötü olamaz herhalde diyerek başladım ama o kadar kötüymüş. Bitiremedim zaten.
Şimdi başlarda bir adam(?) var, kızı satın alıyor. Kıza kitap boyunca tecavüz ediyor. Yazar da buna aşk diyor. End of the story.