Seni Sevmek İstemedim Tutku Serisi 2

8,7/10  (61 Oy) · 
196 okunma  · 
63 beğeni  · 
2.961 gösterim
Yeşil gözlü gizemli adam, o yaşına kadar pek çok güzel kadın görmüştü. Ama Pınar kadar güzelini, mücadelecisini, vahşisini görmemişti. Ve onu istediğine karar vermesi birkaç saniyesini almamıştı. Pınar ise bu uzun boylu ve tehlikeli kokan adam kadar cüretlisini hiç görmemişti. Ondan ilk andan beri hiç hoşlanmamıştı. Hoşlanması da gerekmiyordu. Ne yazık ki modern zorba onu istiyordu ve elde etmeye kararlıydı. Güpegündüz kaçırılacağına ise asla inanamazdı. 
Ailesini zor durumdan kurtarması karşılığında adam ona el koymuştu. Bu çekici adama karşı seçenekleri sınırlıydı. Ya evlenecek ya da bir süreliğine onun sevgilisi olacaktı.

Çok basit! diye mırıldandı Doğan Kurtulmanıza karşılık istediğim tek şey güzel Kardeşin Deniz güldü. Acı ama samimi bir gülüştü. Benden nefret edecek!

Ve senden de! O asla affetmez! En ufak bir fırsatta hayatımızı cehenneme çevirmeye çalışacak... İntikam alma hırsı asla sönmeyecek!

Senden hep nefret edeceğim diye fısıldadı Pınar. Çaresizlikten gözleri iyice sulanmıştı ama ağlamayacaktı. Ona bu lüksü vermeyecekti. Her gün bunu yüzüne karşı söylemekten mutlu olacağım... Anlıyor musun? Senden tüm kalbimle nefret edeceğim!
(Tanıtım Bülteninden)
 • Baskı Tarihi:
  Ekim 2015
 • Sayfa Sayısı:
  575
 • ISBN:
  9786059232081
 • Yayınevi:
  Ephesus Yayınları
 • Kitabın Türü:
Dilek Yalçın Düş 
02 May 2014 · Kitabı okudu · Beğendi · 10/10 puan

Bir FMArsal klasiği olan mutlu sonla taçlandırılmış harika bir kitap. Kitaplığımda aynı kitaptan sadece kapakları değişik diye 3 tane olan tek kitap Seni Sevmek İstemedim… Ve şimdi de 5. baskısını yaptığı için 4 tane oldu. :) Aslında bu kitap yeşil gözlü dev olarak da adlandırılan, yakışıklı zorba Doğan, yani Dodo’nun diğer FMArsal kitaplarında ettiği büyük sözleri nasıl da tek tek yediğinin hikayesi.

Bu kitap sadece bir aşkı anlatmıyor, aynı zamanda büyük dostlukları, çıkarsız ilişkileri, vefalı arkadaşlıkları da anlatıyor. Öyle ki, Doğan ile Tamer’in şuursuz Erdem’i bir temiz dövdükleri bölümde; Doğan ağladı, Tamer ağladı, ben de her okuyuşumda çevremdeki insanlara aldırmadan onlara eşlik ettim.

Kitap yakışıklı, karizmatik FMArsal erkeklerinin içinde en pervasız, alaycı, şüpheci ve kayıtsız olan Doğan’ın sosyetik güzel Pınar ile tanışmasıyla başlıyor. Pınar inatçı, güzel, hırçın bir genç kız. Çarpıcı!!! bir şekilde olan tanışmalarına, bizim Doğan’ın pervasızlığı eklenince, bunun üzerine bir de bikinisi ile kaçırılınca macera başlamış oluyor tabii. Pınar’ın nefretinin aşka nasıl dönüştüğünü adım adım izliyorsunuz kitap boyunca. Kitap çok akıcı, sürükleyici, güzel kurgulanmış. Yavaş yavaş, sindire sindire, tadını çıkara çıkara okumak istedim ama yine de uykusuz iki gece de bitti. Hem okuyup ne olup bittiğini bilmek, sonunu öğrenmek, hem de hiç bitmesin böyle sürekli okuyayım diyeceğiniz kitaplardan. Onlarla birlikte gülüp, onlarla birlikte ağlayacaksınız. Öyle ki kitabın sonlarına doğru market sahnesindeki Pınar’ın halleri bana servis içinde ciddi ciddi kahkaha attırdı… :)

Yazarın anlatımı akıcı, konu sürükleyici, karakterler yakışıklı ve güzel, dostlukların eşi benzeri yok, bir aşk romanından beklenen her şey var kısacası…. Okuyun pişman olmayacaksınız…

Furkan KAKICI 
16 Şub 2016 · Kitabı okudu · 12 günde · Beğendi · 8/10 puan

Kitap anlatım ve akıcılık yönüyle oldukça güzel ancak yazarın bazı konularda ki arzuları sanırım kitaba da yansımış durumda . Kitap okunmaya başlandığında okuru kendine çeken bir yönü var ve bu da kitabın keyifle okunmasını sağlamakta. tavsiye ederim

ozge 
06 Tem 2015 · Kitabı okudu · Puan vermedi

Bir erkekten romantik bir kitap nasıl çıkar diye yazara uzun süredir temkinli yaklaşıyordum. Farklı bir bakış açısı oldu. Yazarın kitapları genelde 500 sayfa civarında ve açıkçası biraz önyargılıydım ama oldukça akıcıydı. Gerçi ben ilk kitap olarak tutku serisi ile başlamışım bu nedenle biraz sert bir kitaptı. Ama bayan yazarlara göre yaklaşım daha gerçekçiydi. Doğan karakterine gıcık oldum ama içten içe de takdir ettim. Demekki erkekler kadınlara duyarlı yaklaşıbiliyormuş dedirten bir kitap oldu. Romantik kitap yazmak erkek genine aykırı diye düşünen bana ön yargılı davranma diye cevap veren bir kitap oldu. Diğer kitaplarını da merak ediyorum. Anlamadığım madem erkekler isteyince duyarlı olabiliyor neden uygulamada sıkıntı yaşıyor? Kitap kadın ne ister erkek ne anlar, erkek ne der kadın ne anları güzel özetlemiş.

Kitap ve Kahve Gezegeni 
15 Şub 2016 · Kitabı okudu · 1 günde · Beğendi · 6/10 puan

Yaptığımız küçük etkinlik sayesinde okumuş olduğum ilk FMA kitabı bitmiş bulunmaktadır. Tek birşey belirtmek istiyorum. Kitabın başında bir uyarı koymalıydı yazar bütün kahramanlar hayal ürünüdür diye, çünkü bu kadar güzel, yakışıklı, iyi ve zengin kişiler bu kadar kolay bir araya gelmez. Karşımıza ancak masallarda çıkar :) kitabın başları fazla hareketli fazla uzatılmış olsada sonuna doğru merakta bırakarak kendini okutmayı başarıyor. Okumayı da siz okurlara bırakıyorum...

Kitap güzeldi.Klasik bir konusu vardı.Bu kadar uzun anlatılması can sıkıcı olmuş.Olay aynı konu etrafında döndü durdu.Giriş ve gelişme bölümleri aşırı uzunken final aşırı kısaydı.Tamam mutlu sonla bitti ama daha uzun bir final beklerdim.Yine de okunmayak bir kitap değil.

Meryem D. 
02 Şub 09:56 · Kitabı okudu · 5 günde · Beğendi · 10/10 puan

tek kelime ile harikaydı elimden bırakamadığım bir ktiap Fatih hocamın bütün kitaplarını okudum. hepsi birbirinden güzel kitaplardı. teşekkür ederim hocam.

ebru tepe 
29 Mar 2015 · Kitabı okudu · Puan vermedi

Tipik Fatih Murat Arsal romanı.. Nefret, aşk, uzun saç, güçlü ve otoriter tutkulu bir erkek, inatçı bir kadın.Sonu belli ama akıcılığı çok iyi

selma tunç 
16 Ara 2014 · Kitabı okudu · 10/10 puan

sanki büyülü bir kalbin büyülü bir kalemiyle yazılmış gibi
her zaman arkanızdayız...

kumral ada 
02 May 2014 · Kitabı okudu · Beğendi · 10/10 puan

Doğan <3 Dodo hatta <3 Aşkı ben bu kitapla onunla yaşadığımı düşünüyorum. Görmeden hayali bir adam ile aşk yaşayan tek kişi benim sanırım. Ama okuyanlar bilir Doğan ve Pınar'ın yaşadıklarından sonra hayran olmamak mümkün değil. Sadece ağladığı için ağladığım tek kitap kahramanı Doğan'dır... Okuduğum günden bu yana ki yaklaşık 3 sene olacak Doğan diye dolanıyorum ortalıkta :) Yeşil gözlü devim <3 Sırf kapak resmi değiştiği için her yeni basımda alıp kitaplığıma Dodo serisi yaptım :) 1'i yetmedi 3 tanesi ile aşkımı yaşıyorum :) Bu adamın bana yaptırdıkları yazmakla bitmez... Okuyup Pınar ve Doğan ile tanışmak şart. ÇOK ÇOK ÇOK TAVSİYEMDİR :)

Meryem Özalp 
19 Tem 2016 · Kitabı okudu · 10/10 puan

En favori Ceo'm benim. FMArsal'n en sevdigim kitabi.. Dogan ve soledigi laflari teker teker yutmasi o kadr eglenceliydi ki :) Oyle cok buyuk konusmicaksn koccum benm :D Okuyali cok oldu ama Dogan diyince akan sular durur gercktn super bir karakterdi. Ceo serisi en guzel serilerdn okuyun okutun kacmaz :)

2 /

Kitaptan 1 Alıntı

Meryem Özalp 
19 Tem 2016 · Kitabı okudu · İnceledi · 10/10 puan

"Senden uzak olmak benim için ölümdü.. Sen benim nefes aldığım havamsın, içtiğim suyumsun.. Hayatımın anlamısın." -Dodo.

Seni Sevmek İstemedim, Fatih Murat ArsalSeni Sevmek İstemedim, Fatih Murat Arsal