Yüzleşme

8,3/10  (7 Oy) · 
31 okunma  · 
6 beğeni  · 
513 gösterim
Yüzelliden fazla romanıyla, Amerika'nın en çok satan kadın yazarı Nora Roberts, gerilim ve aşk dolu bir hikayeyle tekrar okuyucuyla buluşuyor...

Phoebe MacNamara'nın aile hayatı da iş hayatını aratmayacak sorun ve travmalarla doludur. Evden dışarı adımını atamayan bir anne, babasız yetişen bir kız çocuğu ve ölmüş olmasına rağmen, varlığıyla evi kuşatan dominant büyük kuzen... Ve işiyle ailesine olan bağlılığı yüzünden yıllardır uzak kaldığı aşk... Phoebe, bunca olay içinde tutku ve heyecan dolu bir ilişkiyi yürütmeyi başarabilecek midir?

(Tanıtım Yazısından)
 • Baskı Tarihi:
  Temmuz 2008
 • Sayfa Sayısı:
  544
 • ISBN:
  9789944820875
 • Orijinal Adı:
  High Noon
 • Çeviri:
  Hülya Yuvyalı
 • Yayınevi:
  Epsilon Yayınları
 • Kitabın Türü:
ROMANTİK AŞK 
26 Mar 14:49 · Kitabı okudu · 4 günde · Beğendi · 10/10 puan

Phoebe'nin hikayesi anlatılıyor. Polisiye ve romantik , gizem yüklü bir kitap.
Phoebe, 12 yaşında iken başlarına gelen bir olaydan sonra polis olmaya karar verir rehine operasyonlarında Ara bulucu olarak görev yapmaktadır. İş üzerinde iken Duncan ilke tanışır.
Duncan Phoebe'yi gördüğü gibi etkilenir. İşine hakim olması , soğuk kanlılığı, insanlara yardım etmesi, dinlemesi ve güzelliği..
Duncan Phoebe'nin peşini bırakmaz. Phoebe'yi tanıdıkça daha çok hayran olur. Tek başına büyütmek zorunda olduğu bir kızı olan Phoebe, evden hiç dışarı çıkmayan annesi ve bir arkadaşları ile aynı evde kalmaktadır. Evin tüm sorumluluğu Ondadır. Ev de hiç erkeğe ihtiyaç duymamışlar. O tüm aileye yetebilen bir kadın. Güçlü, zeki, duyarlı..
Duncan ise, aslen taksi şoförü iken piyangodan büyük ikramiyeyi kazanıp milyoner olmuş, barları olan yalnız , insanlara yardım etmeyi seven, yakışıklı ve çekici bir erkek.
Duncan ve Phoebe bir ilişkiye başlıyorlar. Ama Phoebe'nin bazı düşmaları var. İlk başta iş arkadaşı Meeks Ona bayağı bir sorun yarattı. Sonra bir de peşinde ve sevdiklerine bulaşan bir katil hortladı. Eski eşini öldürdü ve çevresinde olanlara sevdiklerine zarara vermeye çalıştı. Gerilim yüklü bir kitap...
Kesinlikle tavsiye ediyorum. İyi okumalar.