Kişisel kitap arşivinizi oluşturmak, okurları, kitapları, yazarları ve konuları takip etmek için 2milyon+ okurun arasına katılın.
Akış
Ara
Paylaş
Alışveriş
Popüler
Keşfet
Ne Okusam?
Keşfet
Kitaplar
Yazarlar
Okurlar
İncelemeler
Alıntılar
İletiler
Dergiler
Çevirmenler
Kitap Türleri
Hedefler
1000Kitap Android UygulamasıÜCRETSİZ – Google Play'den indirin
1000Kitap iOS UygulamasıÜCRETSİZ – App Store'dan alın
Akış
Ara
Paylaş
Alışveriş
Popüler
Keşfet
Ne Okusam?
Kitaplar
Yazarlar
Okurlar
İncelemeler
Alıntılar
Profil
GERÇEK TÜRKLER ve TÜRKLEŞTİRİLENLER!..
- "Her toplum, insanî olgunluklar yönünden, muhtelif tabakalardan oluşur. Osmanlı toplumu da böyleydi. Toplumun en alt tabakasını, tabiatça gelişmemiş, faziletten uzak bir hayat tarzını benimsemiş, şaklaban dediğimiz tipte kimseler oluştururdu. Bunlar arasında, Osmanlıların...devamını oku
Tarih ve Toplum
Okurken Zonguldak’ta maden ocağının göçtüğünü öğrendim
Zonguldak’ta bir maden ocağında grizu patlaması sonucu göçük altında kalan 122 işçinin cenazesine ulaşılmıştı, kalan 150 işçinin hayatından umut kesilmişti.
Tarih ve Toplum
\>Seküler akıl merkezli modernizm bir toplumsal mühendislik.
●> Modernite , tarihsiz, hafızasız ve kimliksiz bıraktığı insanlığa yeni bir tarih Ve kimlik sundu, insanlık bu yeni kimlik İçinde kendisini yeniden inşa etmek durumunda kaldı..
Tarih ve Toplum
○ Günümüzde Modern hayatı kuşatamayan müslümanlık kendi yönetim anlayışının tekrarlana birliğinden endişelidir. > Bu yaklaşım kabul edilecekse olursa, Müslümanlar kolonyal dönem öncesi 12.yüz yıl boyunca nasıl birlik oldular ve Kendilerini yönettiler diye sormak gerekmez mi.?..
Tarih ve Toplum
23411
158 öğeden 1 ile 15 arasındakiler gösteriliyor.