Hayatımın en duygusal kitap kargosunu açtım bugün..
İlk tanıdığım kimdi, şimdiki kim?
Sayfa 22 - İletişim
İsmet Özel'in çok büyütüldüğü kanaatindeyim. Nureddin Topçu'nun yanında adının bile geçebileceği bir isim değilken, sanki Nureddin Topçu ona tabi kılınmış gibi. Bu ülkenin İsmet Özel'i katlayacak mütefekkirleri var. İsmet Özel evvela ehli sünnet vel cemaat itikadını ve İslam şeriatını iyice öğrenmeli. İlimsiz fikrin akıbeti iyi değildir.
Allahın funny bi kulu

Allahın funny bi kulu

@Ethems
·
29 Kasım 16:11
XX. yüzyıl Türk mütefekkirleri arasında Türkiye'yi bir varlık, bir merkez, bir vasat, yol arkadaşı bulunabilecek, yürünebilecek bir zemin olarak yeniden inşa ve ihsas etme konusunda İsmet Özel'in yanına konabilecek kaç insan var? sorusu sorulması gereken bir sorudır. Benim aklıma merhum Nurettin Topçu'dan başka ikinci bir isim gelmiyor.
Sayfa 222Kitabı okudu
İşkolik kocalara özel alıntı
Hayatta ilerlerken hep birtakım topları havaya atıp tutarak adım attığımızı söylerler. Bazı toplar, örneğin kariyerimizi temsil edenler, lastikten yapılmıştır. Onlardan birini yere düşürürsek, gerisin geriye zıplama yetenekleri vardır. Ama bazı toplar camdan yapılmıştır, aile de öyle. O topu düşürürsen, geri gelmez. Benim yaptığım hata da buydu.
çaresizlik..
~ ❝ —Yoksulun ocağına düşen ateşi ne gözyaşı söndürür ne de yağmur.. ❞ ~
Tarık Tufan
Tarık Tufan
Beni Onlara Verme
Beni Onlara Verme
1.000 öğeden 1 ile 7 arasındakiler gösteriliyor.