• Kasıklarını onun kalçalarına sürttüğünde Maria az önceki sözleriyle neyi kastettiğini anladı. Elbisesinin içindeki kat kat etek ve astar yüzünden onu hissedebilmesi imkânsızdı ama sertleştiğinden şüphesi yoktu. olduğu yerde kıpırdandı ve kapıdan çektiği elleri Maria’nın dekoltesinin üstündeki şişkinliği pervasızca avuçladı Onu okşarken güçlü bacakları da vücudunu kapıya bastırmaya devam ediyordu. Bana ihtiyaç duyduğun şeyi söylemen yeterli. İstediğin her şeyi sunmaya hazır ve hevesliyim. “Soy beni,” diye fısıldadı kararlılıkla.
  “Nasıl istersen.” dilini Maria’nın kulağında gezdirerek onun ürpermesine neden oldu. “Arkanı dön.” Maria nefes nefese, “Hayır,” dedi, “bu sefer altta sen olacaksın.”
  Sözlerinin canlandırdığı hatıralar öylesine güçlüydü ki ürperdi. Maria’nın üstte olduğu, meme ucunu onun dudaklarına sunduğu, vajinasının penisini, ona nefes nefese kalıp bitkin düştüğü sarsıntılar eşliğinde spermlerini boşalttırana dek içine aldığı o gecede defalarca tekrar yaşamıştı. Az sonra benzer bir zevki tadacağım bilmek testislerinin boşalma arzusuyla gerilip sızlamasına neden oldu.
  Maria elbisenin kalan kısmından sıyrılıp ona doğru döndü. Belini bir korse sarıyordu ve bacakları da eteklerinin altına gizlenmişti. “Pantolonunu çıkar,” dedi emredercesine, “ve yatağa uzan.” pantolonunu aşağı çekerek penisini serbest bıraktı. Maria’nın bakışlarını sertleşen erkekliğine çevrilmesi onu penisini eline alıp çekiştirmeye teşvik etti ve bunu yapmasıyla birlikte organının başından birkaç damla sperm aktı.
  “Senden çok uzun süre mahrum kaldım, Maria. Sen de beni bu kadar özledin mi?”
  “Kes artık şunu.” dedi boğuk bir sesle. “O sert ve kalın penisini içimde hissetmek istiyorum, boşalmanı değil.”
  Maria sırtı dimdik bir halde kanepeye oturdu. Bu şekilde fazlasıyla ciddi görünüyordu, ta ki bacaklarından birini kanepenin oymalı kolçağına atıp üzerindeki kat kat beyaz kumaşı kenara çekerek önce biçimli baldırlarını sonra ince bacaklarını ve nihayet bacaklarının arasındaki cenneti gözler önüne serene dek. dizlerinin üzerine çöktü. Büyük elleri Maria’nın bacaklarının iç kısmını tutup onları öyle bir araladı ki genç kadının gizleyecek hiçbir şeyi kalmadı.tahmin ettiği gibi sıcak ve ıslaktı. “Seni bu halde görmeye bayılıyorum.”
  Başım öne eğip Maria’nın vajinasının dudaklarım yalamaya başladı ve onun boğazından kopan zevk iniltisinin keyfini sürdü. kadınlığını tamamen ağzına aldı ve dilini tahrik eden, yumuşak darbelerle klitorisinin sert boğumunda gezdirmeye başladı. Parmaklarım onun saçlarına götürüp terle ıslanan saç köklerini okşayan Maria bu mahrem dokunuşla birlikte ürkek bir çığlık kopararak sırtını geriye attı. Maria kendini yukarı çekti. saçlarını tutan elleri acı veriyordu ama genç adam halinden memnundu. Biraz daha eğilip dilini vajinasından içeri soktuğunda onun ne kadar ıslak ve sıkı olduğunu, kendisinden ne kadar yoğun bir biçimde etkilendiğini fark etti.Vücudu acı veren bir arzuyla baştan aşağı titriyordu.
  Maria’nın kadınlığının, düzenli bir ritimle içine girip çıkan sımsıkı kavrayarak doyuma ulaşması neredeyse boşalmasına neden olacaktı. Genç kadının onu kendisinden uzaklaştırma çabalarına rağmen durmadı ve vajinasını ağzına alıp az önce yaptıklarını tekrarlayarak bir kez daha çığlıklar eşliğinde orgazma ulaşmasını sağladı. Her ikisi de daha fazlasına katlanamayacak hale gelene dek onu defalarca kendinden geçirdi.
  Ardından ayağa kalkıp bir eliyle kanepenin sırtının varaklı kenarına tutundu diğeriyle de penisini Maria’nın vajinasına yöneltti Genç kadının içine girmesiyle birlikte kanepe arka ayaklarının zerinde sallandı. Bu şiddetli sarsıntı onun dudaklarından bir küfrün, nefes nefese kalan Maria’nınkilerden ise bir çığlığın dökülmesine neden oldu..“Burası cennetten farksız,” diye haykırdı.'Vajinası şişip hassaslaşmış ve taş kadar sert bir penis içini tamamen doldurmuştu. ellerini Maria’nın başının iki yanma yerleştirip kanepeye tutundu ve kalçaları onun bacaklarının arasında gidip gelmeye başladı. Sıkılaşan karın kaslarının üzerinden akan terler Maria'nın belinde toplanan eteklere damlıyordu.
  penisinin kadınlıgının içinde bir nabız gibi atmasıyla birlikte inledi. kendini geri çektiğinde vajinası penisinin etrafında kasılıp onu bırakmak istemedi. Genç adam kollarıyla kanepeden aşağı doğru ittirdi ve güçlü bacaklarıyla hamle yaparak bir kez daha Maria’nın içine girdi. Bu defa tamamen içindeydi ve testisleri son derece erotik bir biçimde onun kalçalarına çarpıyordu. beline sarılıp kendini onun darbelerine hazırlamaktan başka yapabileceği bir şey yoktu.Maria çaresizce inledi.Maria’nın haykırışları, kanepenin düzenli bir ritimle yere vuran ayaklarından çıkan sesi ve içine her girişiyle birlikte boğazından dökülen küfürleri bastıracak kadar şiddetlendi.onu bitiriyor, âdeta perişan ediyordu.
  Penisi vajinasının içinde hareketlendi. Maria'nın doyuma ulaşmaktan başka hiçbir şeyi umursamayan vücudu onu sımsıkı kavrayarak daha da derinlere çekti. Maria bir rüyadaymış gibi hareket etti. Kendini yukarı çekip sert penisinin vajinasının içinde kaydığını hissetmenin ve tekrar aşağı indiğinde dişlerinin arasından nefesini bıraktığım duymanın keyfini sürdü.Maria ıslak ve yumuşak dudaklarını sert dudaklarına bastırdı. Genç adam inleyip daha da şiddetli bir şekilde kıvranmaya başladı.“Bunun sonsuza dek sürmesini istiyorum,” diye fısıldadı. Maria. Ne durmak ne de onun sert ve derin darbeler eşliğinde içinde gidip gelmesinden mahrum kalmak istiyordu.Hareketlerinin hızlanıp sertleşmesiyle birlikte gözlerini kapadı. kalın penisinin üzerinde gidip geliyordu.
  ’Maria,” diye inledi. “Maria.”
  Maria öne doğru eğilip dudaklarım bir kez daha ağzına alarak
  şehvetle öpmeye başladı.Destek almak için ellerini onun göğsüne yerleştiren Maria düzenli bir ritimle inip kalkıyor, iri penisinin içinde gerildiğini ve ıslak dokularını araladığı vajinasını kendisini kabul etmeye zorladığım hissediyordu,Nihayet vücudunu sert bir şekilde yukarı kaldırdı ve kasığını onun klitorisine dokundurmasıyla birlikte Maria kendini daha fazla tutamayıp doyuma ulaştı. Vajinası, çılgına dönmüşçesine içine girip çıkan penisin etrafında titredi.Genç adam sıcak ve sert patlamalar halinde spermlerini içine boşaltırken Maria’nın vajinası çaresizce kasılıyordu.Maria, onun kalçalarını hafifçe yukarı kaldırıp spermlerini tamamen boşaltana dek içinde gidip gelmesiyle birlikte inledi.
 • Change.org sitesini çoğumuz biliyoruz. Bilmeyen arkadaşlar için:
  Change.org hepimiz için, bizi ilgilendiren konularda, haksızlık ve adaletsizliğe karşı tepki göstermemizin en önemli yollarından biri.

  Bunun sona ermesini istemiyorum. Çocuklarının ihtiyacı olan ilaca ulaşmak isteyen anne babalara, hayvanlara yapılan işkencelerin sona ermesi için canla başla çalışanlara, engelli vatandaşlarımızın hayatındaki engelleri kaldırmak için mücadele eden insanlara yardım etmeye devam etmek istiyorum.

  Platformumuzda bir araya gelerek birbirine destek olan milyonlarca insanı görmeye devam etmek, bu birliktelik sayesinde kimsenin kendisini yalnız ve güçsüz hissetmemesini istiyorum.

  Change.org herkese açık, bağımsız ve sizin gibi kullanıcılarımızın maddi desteğiyle varolan bir kampanya platformu.

  Change.org’a maddi destek vererek, senin gibi 12 milyon kişinin daha iyi bir gelecek için verdiği mücadeleyi mümkün kılacaksın.

  Lütfen miktarı az çok demeden bugün maddi destekçilerimiz arasına katıl. Eğer durumun destek vermeye uygun değilse, bu mektubumu destek verebileceğini düşündüğün kişilerle paylaş. Desteklerinize her zamankinden çok ihtiyacımız var.

  https://www.change-destek.org/...d=7259825&jb=341
 • Sorulan soruya ithafen;
  #37182403

  Öncelikle bu konuyu temelden ele almalıyız. Açıkça dile getirilmeli ki; bu kitap okuma işinin kimler tarafından destek gördüğü. Devlet politikalarının programında yer alıyor mu? Çoban, sürüsünün akıllı olmasını ister mi?

  Popüler kültürün; insanın tek tipleşmesinde, özentileşmesinde ve geniş bir aptal kitlenin beslenmesinde payı oldukça çok. E haliyle geriye Zaman yönetimini yapamayan programsız ve kontrolsüz yaşayan;anlamı derin olan şeylerden kaçan ve yeniliğe açık olmaktan uzak sıradan tekdze bir hayat sürdürmek isteyen bir kitle kalıyor.

  Kitap okumaya medyada pek bir destek sunulmuyor, yeterince reklam yapılmıyor. insanların bilincine değişik tekniklerle ‘kitap’ yerleştirilmiyor. Geniş bir kitleye çok kolay ulaşabilen büyük televizyon programları tüketim çılgınlığını derinleştirmekten, toplumun kanayan yaralarına değinmeyi aklından bile geçirmiyor.

  Kitap fiyatları yüksek ama biz de bu bahanenin arkasına saklanmamalıyız. Nitekim kitap okuma arzusunu içinde taşıyan biri parasız bile olsa kütüphaneden arkdştan akrabadan ordan burdan bir şekilde bulabilir. Kaldı ki sorun bu kadar basit değil daha derine kök salmış vahim bir durum var.
  Bu; halkımıza bir türlü okuma alışkanlığını kazandıramamızdan ileri geliyor.
  Öncelikle Aile eğitimini ele alalım. Yeni kuşak çekirdek ailelerde bir nebze daha iyi olsa da genellikle ebeveynlerin çocuklarına iyi bir rol model olduğu söylenemez. Ülkenin ekonomik boyutu ortada, halk karın tokluğuna çalışıp didiniyor. Yani işi olanlar zamanının yarısını işe harcamaya diğerini cafelerde arkadaş ortamında ya da herhangi bir sosyal alanda stresini atıyor. Yani kendine zaman ayıramayacak kadar meşgul olan birey çocuklarını da iyi yetiştiremiyor. Eğitimde ise öğretmenlere yeterince imkan verilmiyor. öğrenciler sınav yoğunluğundan kitap okumaya vakit bulamıyor.

  Gençler, beyinlerini en az yoran şeylere yöneliyor. Herkesin elinde telefon her telefonun içinde günde saatlerce vakit kaybedilen instgramlar facebooklar. Ve daha aklıma getiremediğim nice sebeplerden;
  Türkiye’de okuma oranı maalesef ki % 0,01’dir.
 • Her çağda ahlaksızlığın dinden aldığı destek, ahlakın aldığından az olmamıştır.
 • Arkadaşlar Yemen'deki açlık krizini biliyorsunuz. İnsanlar çaresizlikten ağaç yaprakları haşlayıp yemek durumunda kalıyor.
  Açlıktan müslümanlar ölüyor, çocuklar ölüyor, anneler ölüyor, babalar ölüyor. Bu duruma kayıtsız kalmamak adına Yardım kuruluşu İHH'nın yardım kampanyasına destek olmak durumundayız. Lütfen YEMEN yazıp 3072'ye bir veya birden fazla mesaj göndererek en az 5 lira bağışta bulununuz.