Bahar Kuncir, 4N1K 2: On İkiden Sonra'yı inceledi.
 21 May 09:14 · Kitabı okudu · 6/10 puan

İlk kitaptan sonra "oo bu iş iyi tuttu, hadi içine edelim" diye düşünülmüş bence. Zoraki uzatmalı diyaloglar, bunlara özenen ergen beyinler... Karakterler birbirlerine hakaret ve laf sokma yarışında o kadar üstünler ki bir hakaret parçası tam bir paragraf sürüyor Okurken yoruluyorsunuz. Neyse seveni çok Allah bağışlasın.

Melek, bir alıntı ekledi.
20 May 14:04 · Kitabı okudu · Beğendi · 10/10 puan

" Çünkü aşkın yıllarla, zamanla bir alakası yok.."

4N1K 2: On İkiden Sonra, Büşra Yılmaz4N1K 2: On İkiden Sonra, Büşra Yılmaz
Melek, bir alıntı ekledi.
20 May 14:03 · Kitabı okudu · Beğendi · 10/10 puan

"Burada..." dedi elini göğsüne götürüp. "Çok ağırsın. Çok saçma."

4N1K 2: On İkiden Sonra, Büşra Yılmaz4N1K 2: On İkiden Sonra, Büşra Yılmaz
Deniz YILMAZ, 4N1K 2: On İkiden Sonra'yı inceledi.
12 May 22:04 · Kitabı okudu · 16 günde · 10/10 puan

Yazar kitapta muhteşem bir dosluk anlatmış.Kitabı okuyunca beni daha iyi anlayacağınıza eminim.Sadece sizle bana yanlış gelen tek noktayı paylaşmak istiyorum.Çoçukluktan gelen muhteşem bir dostluğun içine aşk gibi müphem bir duyguyu sokmak ne kadar doğru...Hem böyle uzun bir dostluktan doğan aşk ne kadar sağlıklı olabilir.?

Şüheda Büşra, Ay Hadi İnşallah!'ı inceledi.
12 May 20:02 · Kitabı okudu · 10/10 puan

Her ne kadar filmi yapılsa da zırnık derecesinde benzemiyor. Öyle ki Pucca her kusuruna rağmen "Sibel Can gibi gözlerim var benim!" diye kendinde en çok ön plana çıkarttığı ve sevdiği tek şey olan mavi gözlerini Büşra Pekin'de görmeyi bırakın, Pucca'nın izni olmadan birçok şey yapılmıştı filmde.
Neden Marilyn Monroe?!
Her kapakta Marily Monroe var ve çoğu insan neden?! diyor. Melankolik olan M.M'ye kendini çok benzetiyor. Hatta bir gün Ankaralı'ya söylüyor bunu o da Pucca'yı tersleyip "Sen insanların acılarından zevk duyuyorsun!" tarzı bir şey söylüyor.
Ceri ile olan ilişkisini daha yakın merceğe alıyor bu kitapta. Bana göre Ceri Pucca'yı daha özenle seviyor. Çocuk istememesi en büyük kusuru olsa da Pucca'ya hep "Sen daha doğru dürüst kendine bakamıyorsun. Senin gibi gerizekalı biri çocuğa nasıl baksın?!" tarzında okları yöneltmiştir. (sevgili Ceri şu an Pucca Batı'ya oldukça iyi bakıyor.)
Yine hep bir evlilik hazırlığı,yüzükler bilmem neler...
Her zamanki gibi en komik haliyle, acılarını gülerek yazmış. Bölüm başlıkları hep arabeks tarzı olsa da yine severek okudum.

Gül Nur, 4N1K 2: On İkiden Sonra'yı inceledi.
12 May 18:39 · Kitabı okumadı · 10/10 puan

Arkadaşlık ın en samimi,aşkın en masum,karşılıksız aşk ın en güzel anlatılmış hali bence bu kitap.Her okuyan kişinin kendinden birşey bulabileceği bir kitap.Okuyun okutturun

Gamze Bir, 4N1K inceledi.
10 May 20:35 · Kitabı okuyor · Beğendi · 10/10 puan

Cok guzel bir kitap okuyorum su an ve bagimlisi oldum galiba:))bitmesin diye okumaha kiyamiyorum:)biterse 4N1K on ikiden sonra yi okuyacagim:)tavsiye ederim

KARANLIK, bir alıntı ekledi.
10 May 17:09 · Kitabı okudu · Beğendi · 10/10 puan

Ama gerçek hayat masallardaki gibi değil

4N1K 2: On İkiden Sonra, Büşra Yılmaz (Sayfa 377)4N1K 2: On İkiden Sonra, Büşra Yılmaz (Sayfa 377)
Feyza, bir alıntı ekledi.
09 May 23:26

"Burası ona ait."dedi.Ölüm çukuru gibi gamzelerini göstererek."Burası da.",bu defa sanki ömründe bir kere atacakmış ve oda bu imiş gibi hızlı atan kalbini gösterdi."Ve burası da." Bu sefer eli şakaklarına gitti.On an anladım ki bu adam,hayatında tek bir kadına aşık olmuş ve hayatını ona adamıştı.Ve tek amacı onun mutlu olmasıydı.

4N1K, Büşra Yılmaz4N1K, Büşra Yılmaz