Hafta Sonu Kaçamağı Danvers Serisi 1

7,1/10  (16 Oy) · 
49 okunma  · 
11 beğeni  · 
751 gösterim
Her kaçamağın yolu bir tesadüfle kesişir.
Mutlaka!
Bazen işler göründüğü gibi değildir.
Başarılı iş adamı Jason Danvers'a, üç yıldır asistanlığını yapan Claire Walters'ı sorsalar, onun ciddi, ağırbaşlı, çalışkan, sadık ve işkolik olduğunu söylerdi. Bunların yanına belki onlarca sıfat daha ekleyebilecek olan Jason'ın emin olamayacağı tek şey, asistanının cinsiyeti olurdu.

Claire sürekli arkadan topladığı saçları ve kahverengi, tek tip kıyafetleriyle dikkat çekmekten o kadar uzaktı ki, Jason onun karakteri dışında belirgin hiçbir şey hatırlamazdı. Ama bir gün işler, bir daha asla eski haline dönemeyecek kadar değişti.

Arkadaşının bekarlığa veda partisinde ortaya gelen kocaman pastadan yarı çıplak fırlayan parti kızı, Jason'a bir yerden tanıdık geliyordu. Açık saçları ve gözler önündeki kusursuz vücuduyla partideki herkesin hayranlığını kazanan bu pasta kızı, asistanı Claire'in ta kendisiydi. İyi de ailesini ziyaret etmeye gideceğini söyleyip izin aldığı o hafta sonu, hareketli bir partinin orta yerinde pastadan fırlaması ne demek oluyordu?

Birbirine bu kadar zıt iki hayat yaşayan asistanının sırlarını öğrenmek artık Jason'ın en önemli işi olacaktı.

"Çok eğlenceli bir seriyle tanışmaya hazır olun."
-Fresh Fiction-
(Tanıtım Bülteninden)
 • Baskı Tarihi:
  Şubat 2015
 • Sayfa Sayısı:
  304
 • ISBN:
  9786059961639
 • Orijinal Adı:
  Weekends Required
 • Çeviri:
  Nihal Akcan
 • Yayınevi:
  Nemesis Kitap
 • Kitabın Türü:
ebru tepe 
05 May 2015 · Kitabı okudu · 7/10 puan

Okuması zevkli çıtır çerez kitaplardan, bir çırpıda okunuyor. Konusu ilgimi çektiği için okumaya başladım. Bildiğim romantik kurgulu kitaplardan.

ROMANTİK AŞK 
13 Kas 2017 · Kitabı okudu · 2 günde · Beğendi · 10/10 puan

Komik, romantik ve çok eğlenceli bir kitap. Kısacası çok keyifli bir hikaye ve herkese tavsiye ederim.
Basarili bir is adamı olan Jason Danvers' a göre 3 yıldır onun asistanı olan Claire Walters ağır başlı, ciddi, iş kolik idi. Jason Claire' i bir kadın olarak bile görmemişti, yani o gözle hiç bakmamıştı. Saçları sürekli toplu, ciddi iş kıyafetleri içinde idi.
Bir hafta sonu Jason'ın arkadaşının bekarlığa veda partisi vardır ama işleri de çok yoğundur. Hafta sonu çalışmak için Claire de yanında götürür. Claire halasına ziyaret edeceğini söyleyip bekarlığa veda partisi gecesi izin ister.
Claire'in annesi hastadır bu yüzden iki işte çalışmaktadır. Ama tabi ki patronu Onun bekarlığa veda patilerinde pastadan çıkan kız olarak çalıştığını bilmez zaten kondurması da mümkün değil.....
O akşam bekarlığa veda partisinde pastadan çıktığı zaman gördüğü kişilerden şok olur Claire karşısında ki damat patronunun en yakın arkadaşı ve tam yanında da patronu vardır. Patronu ile göz göze gelmemeye çalışır ama nafile Jason Onu tanımıştır tabi durumu kimseye belli etmez. Gösterisi bitince Claire'in arkasından kadınlar tuvaletine gider
İşte bundan sonra hikaye başlıyor. Artık Jason Claire'ı eskisi gibi görmemektedir bir kere ONun çekiciliğini ve güzelliğini fark etmiştir. Aklından çıkarmaz Claire'ı Onun bir daha böyle işler yapmasını istemez ve neden böyle bir iş yaptığının öğrenmek ister öğrenince de Ona yardımcı olmayı teklif eder ama Claire çok gururludur kabul etmez. O da gizlice yapmaya çalışır Tabi ki hiç bir şey gizli kalmaz muhakkak bir gün ortaya çıkar Sonrasında işler karışır maalesef...
Bu arada aralarında ilişki de başlamıştır...... Devamını size bırakıyorum....