7,5/10  (49 Oy) · 
269 okunma  · 
31 beğeni  · 
2.208 gösterim
Korku romanlarının büyük ustası bu kitapla sanatının doruğunda...
Stephen King'in uçsuz bucaksız hayalgücünün yarattığı dehşet verici olaylar ve acı bir mizahla dolu şaheser...
(Arka Kapak)
Taner Ataman 
13 Ağu 2015 · Kitabı okudu · 1/10 puan

Korku ve gerilimin romanlarının üstadı S.King'e yakıtışramadıgım çok yavan ve sıradan bir kitap.Aslında böyle düşenmeye beni sevk eden yazarın daha evvel ki çok müthiş kitaplarini okumuş olmamdı. Açıkçası bu kitabın okuyucuya pek bir şey katacagını düşünmemekle beraber zaman israfı olacagını belirtmek isterim. . . Ama olurda okumak isteyen olursa onlara şimdiden iyi okumalar dilerim.

Baran Gündem 
10 Oca 2014 · Kitabı okudu · 7/10 puan

Genelde kitapları kapak resmine ve isminin çekiciliğine göre alırım yani tabi aklımda belli birşey yoksa. Bu da öyle almış olduğum kitaplardan biri. Stephen King'e hayranlığım başka tabi. kitaba gelicek olursak daha iyi King romanları okumuştum. Kısa hikayelerden oluşan bir roman arada çok saçma olduğunu düşündüklerimde çıktı ama çok güzelleride vardı. Mükemmel değil hoş bir King romanı

Emre Şeyda 
10 Şub 2016 · Kitabı okudu · 1 günde · Beğendi · 10/10 puan

Sisler pek çok eserde korku ve gerilim unsuru olarak kullanılmıştır ama çok azı bu kadar etkili olabilmiştir. Kasabayı saran ilk başta normal sanılan bir sis sonucu kasabalının yaşadıkları anlatılıyor. Bununla beraber bu sisin normal bir sis olmadığı kısa bir zamanda anlaşılıyor ve sisin içindeki yaratıklardan kaçma mücadelesine dönüşüyor. Bir solukta okunacak bir King eseri.

Korkmaz. 
21 Eyl 2015 · Kitabı okudu

Sis ,sisten korkmamızı sağlayan bi eser.Sisin içinden gelen ölümle hayat arasındaki ince çizgide geçen hayatlar, entresan doğa olayları.King diğer kitaplarına nazaran biraz sönük bırakmış sanki bu kitabı.

Kitaptan 3 Alıntı

Kitapla ilgili 2 Haber

Stephen King’in “Sis” romanı diziye uyarlanıyor
Stephen King’in “Sis” romanı diziye uyarlanıyor Korku edebiyatının tanınan isimlerinden Stephen King‘in “Sis” (“The Mist”) adlı romanı dizi oluyor.
Stephen King’in 'The Mist' Eseri Dizi Oluyor
Stephen King’in 'The Mist' Eseri Dizi Oluyor Korku edebiyatının en güçlü isimlerinden biri olan Stephen King’in 1980 yılında kaleme aldığı The Mist (Sis), ekranlara uyarlanıyor.